"Kara Para Aşk" с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-4 тема

  • 57 072
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Честит празник  bg

Димони

според мен тук най-сетне е осъзнала, че е загубила баща си.

Спиритче, снощи не съм те прочела, тъй като дефилирах виртуално по червения килим.
Сигурно си права за раната на челото, обаче от опит знам, че раните в американските и турските сериали се различават  Wink Така че нищо не се знае на този етап.

Цитат
...защо Арда е на мястото на шофьора и къде е татко тогава  newsm78
 

Лично аз бих го поставила в багажника за повече съспенс  Grinning

# 46
  • Мнения: 10 240
Здравейте!

Честит празник!




# 47
  • Мнения: 4 535
New Tuba Büyüküstün from Sabah Interview next Sunday

# 48
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 49
  • Мнения: 10 240

Снимка от сета пусната от Селин Ортачлъ




Скрит текст:

2014'ün kral ve kraliçeleri

# 50
  • Мнения: 13 301
Честит Национален Празник - 3 Март!

# 51
  • Мнения: 613


Здравейте

Рина,selife,Л–Дани,Злати,Надин,Ваня,Хриси,Димони,Спиритче,Кирилова,Мая,Лина Hug

ако някого съм пропуснала  Praynig  Hug



bg bg bg

# 52
  • Мнения: 0

Снимка от сета пусната от Селин Ортачлъ






Тази Селин не е ли годеницата?
Цяла нощ разследваме зануляването й, а тя и снимки ни пуска. ooooh! ooooh!
Тя нали беше малко мъртва? Какво още снима? newsm78 newsm78
Ммм...явно ще има ретроспекции... Naughty Naughty

# 53
  • Мнения: 4 237
Здравейте, момичета и Мартин и от мен в този празничен ден!  bg
Честит 3 март!

Цитат
.... но според мен в "минутите" тя беше много добра. Много обрана, но в никакъв случай не безизразна. Не ме е подразнила в нито един момент с играта си. Никакво пресилване на емоциите, никакво преиграване. Никакъв фалш.
Цитат
Точно това е причината, за моята селекция -а именно тя да ми стане любимка.
Тя никога не преиграва ,успява да ме кара да преживявам чувствата на героите съвсем реално  естествено,/без театралничене,без излишни гримаси/може би там й е силата,щом толкова народ й повярва и понякога оплитат екранните й герои с реалната Туба /арабския свят още я наричат Ламис ,с Аси стигна до Монако, Хасрет влезе в сърцата на много хора.Според мен тя носи чувствата на героите си , а не просто да играе. Майсторството на играта е за театралните артисти
А в 20минути беше много по-усъвършенствана като актриса.
Спиритче, Мая, Димони, Кирилова  yes Много точно сте го написали. Бих добавила, че с всеки следващ проект Туба израства като актриса

Цитат
Да си призная,на мен ми липсваха емоции в  Туба основно в излъчването на очите й,не трепна нищо в тях,никаква емоция... Може и да се лъжа,може би истинската й реакция предстои.
Дани  Hug на човек понякога като "му се сервира" такава новина не винаги може да реагира както се очаква. Дори в състояние на шок имаш чувството че секундите отминават едва-едва. А и новината докато стигне до мозъка и се асимилира, също минават части от секундата. Димони Peaceснощи хубаво беше описала тези процеси давайки различни примери

Габи  Grinning сигурно ще има ходене напред-назад в минало и настояще. Така, че навярно заснемат моменти и от щастливата връзка на комисар Йо и Селин Rolling Eyes

Скрит текст:

# 54
  • Мнения: 10 240
следващият 4-ти трей се очертава за четвъртък вечер!

  
Скрит текст:
Kara Para Aşk 4. fragman perşembe akşamı kvp çıkacak ömer ile elifin fragmanı olacakmış




KaraParaAsk SET Simple Smile) Muhtesem bir setti.

Последна редакция: пн, 03 мар 2014, 17:04 от rina-rina

# 55
  • София
  • Мнения: 335

Дани  Hug на човек понякога като "му се сервира" такава новина не винаги може да реагира както се очаква. Дори в състояние на шок имаш чувството че секундите отминават едва-едва. А и новината докато стигне до мозъка и се асимилира, също минават части от секундата. Димони Peaceснощи хубаво беше описала тези процеси давайки различни примери

Канти,  Hug,напълно е възможно да си права.Аз прочетох и Димони и си я представих с много болка в очите.Но човек обикновено пречупва всичко през собствената си призма.Няма да  избързвам с  изводите, още в първи епизод много неща ще си дойдат на мястото Peace!

# 56
  • Мнения: 10 016
Здравейте!  Hug



Приятно ми беше да прочета думите на Спиритчето  Hug и Мая  Hug, може би защото точно така мисля и аз.  Peace
 Не е ли  най-големия талант на една актриса, ти да бъдеш нейната героиня?  Naughty

Това, че е красива и никога не преиграва и преекспонира ситуацията, е допълнителен бонус. Тя играе с такова чувство, че ти бърка в душата.  Peace

Препоръчвам на тези, които не са я гледали досега, да пристъпят към нея без предубеждение, пък после пак ще говорим!  Peace


Тези не ги познавам!  ooooh! Кои са?


Снимка от сета пусната от Селин Ортачлъ






Тази Селин не е ли годеницата?
Цяла нощ разследваме зануляването й, а тя и снимки ни пуска. ooooh! ooooh!
Тя нали беше малко мъртва? Какво още снима? newsm78 newsm78
Ммм...явно ще има ретроспекции... Naughty Naughty

Коя от тях е Селин?  newsm78

Боже, освен Туба и Енгин  - другите не ги различавам!  #Crazy

# 57
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Ринка   bouquet значи в четвъртък. Е, то не останало.  Grinning

Боже, освен Туба и Енгин  - другите не ги различавам!  #Crazy

И Куру ли  Grinning той е един от най-често споменаваните  Joy

За любителите на криминални сериали, препоръчвам:
Скрит текст:
Зарибих се супер много по една ретро кримка, която се развива в 1995/2012г.  Действието е протяжно южняшко, без зрелищен екшън. Обаче Матю прави просто брутална игра. И Уди е страхотен, но Матю ме отвя отвсякъде. Сериалът едва ли ще се хареса на всички, но е много различен, а напоследък човек рядко може да се изненада от нещо качествено. И все пак всичко е въпрос на вкус  Grinning



# 58
  • Мнения: 613


Линка   Hug точно тези и аз не ги познавам.
Но освен Омер и Елиф разпознавам цели още 5 индивида.



Според мен много яко ни пързалят с поднесената информация .
Имам впредвид,че в трейчетата винаги има разминаване на думи и действия . И винаги са много подвеждащи.

По скоро погледа е само когато отваря вратата  и сестра й не  показва  никаква реакция на 42 секунда от тр.3
А   репликата е след това и реакцията  за смъртта на баща й ,не са ни я показали.

Хриси даже и Куру  Joy тепърва ще се запознавам с него.

Скрит текст:
Хриси ,дай линк  Praynigако не  е в Vbox

# 59
  • Мнения: 10 240
това изглежда като подсказка за образите на Фатих и Метин
Скрит текст:
#AliYorenç (Fatih) Tayyarın Oğlu Ve Psikopat Rolünde ElifeTakıntıntılıBiri.

#SaygınSoysal (Metin)Tayy..yegeni pis işlerini toplatır

Общи условия

Активация на акаунт