"Kara Para Aşk" с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-4 тема

  • 57 070
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 645
Selfie, определено е пластичен хирург.  Joy Joy Joy И холът му ми заприлича на този на д-р Енчев.  Joy Joy Joy

А рибите незнам дали са пирани, но в играта,която играя пираните изглеждат точно така.  Joy Joy Joy

Разгледах целувката под лупа. От една страна всичко стана много набързо, Елиф го сграбчи, той беше изненадан, но не се дърпаше. И определено взе участие. Инстинктивно протегна устни напред.Тъй че обучението започва.  Joy Joy Joy

А Йомер щеше да разследва случая независимо дали някой ще му подхвърли диамантчета или не.

# 736
  • Мнения: 10 240
А какво пише на табелата на сградата с найлоновия кабинет?  Нещо пластик естетик има? В коридора имаше плакат с надпис ботокс. Извратеняка Тайяр пластичен хирург ли е?  newsm78

# 737
  • Мнения: 4 236
А какво пише на табелата на сградата с найлоновия кабинет?  Нещо пластик естетик има? В коридора имаше плакат с надпис ботокс. Извратеняка Тайяр пластичен хирург ли е?  newsm78

Селфи Peace явно така ще излезне. Ето защо човека има така обзаведен кабинет в мазето Mr. Green Че и престилките му са бол.
А така на мен ми навява едни асоциации с един друг извратеняк-пластичен хирург в " 20 минути". Да няма нещо във въздуха в Истанбул, че сценаристите така обрисуват пластичните хирурзи Joy


Много ми беше приятно във вашата компания и тази вечер, диамантени момичета. За лека нощ - ви слагам целувката на Елиф и Йомер Heart Eyes

ПП.Ринка Hug

# 738
  • Мнения: 13 301
Ясно!  Peace Пластичен хирург е. Дали той се е погрижил за маман?  newsm78 Верно ли тази жена е на 70?!    Thinking  #Crazy

# 739
  • Мнения: 4 236
Ясно!  Peace Пластичен хирург е. Дали той се е погрижил за маман?  newsm78 Верно ли тази жена е на 70?!    Thinking Shocked #Crazy

Да Селфи. На 15.03 ще ги навърши yes

# 740
  • Мнения: 13 301
Да Селфи. На 15.03 ще ги навърши yes

Гледах я така  Shocked! Дори ръцете и са опънати.  Rolling Eyes

Iyi geceler, банда!

Последна редакция: чт, 13 мар 2014, 01:16 от selfie

# 741
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
...е  що разправяш сега на хората, че не разбираш турски  Hug



Прочетох го някъде  Joy но не помня къде. Дано не съм си го измислила  ooooh!

Пираните клише ли са?   Grinning Или иновация?
Хабсолютно клише! По учебник просто! Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт