"Kara Para Aşk" с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-4 тема

  • 57 087
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Сибел да не излезе някоя тайна дъщеря на Ахмет? Simple Smile

Ааа, Хриси и тя така е предположила. Joy

# 691
  • Мнения: 2 229
Спиритче,племенника каза на Елиф,че не са толкова глупави да убиват някой,който им дължи много пари,защото тя го пита "вие ли го убихте".

# 692
  • Мнения: 2 645
Според мен са се познавали Сибел и Ахмет. Иначе какво ще прави навън няколко часа след като я изпраща годеника ѝ, защо ще са убити по едно и също време. Вероятно е замесена в играта, вероятно е за пари. И е знаела, че това е опасна игра, защото ако той ѝ беше подарил просто диамант, щеше да си го сложи в чекмеджето, а не да го крие под шкафче и да го лепи за дъвка.
Иначе е възможно от полицията също да са замесени,защото наистина не си бяха свършили работата. И тая кола що я бяха оставили в този гараж. Да не говорим за уликите, които намери Йомер, а това не беше негова работа.

Психопатчето си го чакам и аз.  Joy Joy Joy Куруто и на мен ми се видя кривоглед, ама нищо. Нека си се разхожда да плакне очите на фенките си.  Joy Joy Joy

Аслъ и на мен не ми хареса. И се питам защо тя не пое инициативата, нали е най-голямата, при това и женена. Или просто Елиф е по-доминантна?

Обаче и двамата главни герои са доста силни като характери. Очаквам страст този път. На фона на това,което виждам редно е да има страст, а не просто нежност.

Май вече бях споменала,че музиката много ми хареса. Всичко си беше на място. То няма начин без клишета, но определено крими елемента не ми беше в повече. Добре си беше и не разтягаха локуми.

Злати,и аз първоначално като видях Тайяр да си облича престилката до този стол, реших че може и наистина да излезе зъболекар.  Joy Joy Joy

И актрисата,която играеше Нилюфер много ми хареса. За чичовото да не говорим.От него не съм и очаквала да играе лошо.

Ринка, Лили,
  newsm51 newsm51

# 693
  • Мнения: 3 219
Струва ми се,че и приятелката на Елиф-май Бахар се казваше(Тувана) играе някаква подмолна роля.Направи ми впечатление на два три пъти,че направи особени физиономии зад гърба на Елиф?И от тук ще изскочи зайче.

# 694
  • Мнения: 4 133
Ринка, благодаря за трейлъра.   bouquet

Сибел ми е много съмнителна, има нещо гнило там.  Peace

А и да не забравяме, че всеки има някаква тайна.  Grinning

# 695
  • Мнения: 0
А всичките диаманти къде ще излязат скрити? Simple Smile

Със сигурност на някое очеизвадно място,
ама все още не мога да го измисля сега. Joy

# 696
  • Мнения: 10 032
И аз да си кажа, че много ми хареса темпото на епизода, музиката и естествената, непринудена игра на главните герои!  Hug

Доволна съм!  Hug

Що се отнася до клишетата, вероятно са много, но поради бързото действие и вълнуващата история, не мога да им обърна внимание! Ще ги видя и коментирам на второто гледане!  Naughty

Аз обичам криминалета, и ми харесва, че този сериал е такъв!  Peace

Добри са ни актьорите, филмът е добър, определям стила на американски, ама от тези, по-леките и интересни!  Peace

Много леко се гледа филма, дори без превод, повечето неща ми станаха ясни, може би защото бях гледала трейлърите и подсказките!  Laughing

Приятна вечер и утре отново!  Hug


# 697
  • софия
  • Мнения: 1 052

Нианта  Grinning

всъщност и аз имам версия как са се заплели нещата
тия тъпаци от мафията са затрили диамантите и някое хлапе ги е намерило. Като не знаело кво да ги прави, дало ги е на класната. И наша Сибел намира купувач - Ахмет. Мафиотите ги надушват и почват да ги притискат - обаче тия не се дават. Ахмет е разорен, а сибел е все още бедна. И двамата са изкушени от големите кинти. Решаватт да се срещнат /за пръв път/ обаче нещата се прецакват и те така и не се виждат, живи.

 става ли, а?

п.п.
Спиритче,племенника каза на Елиф,че не са толкова глупави да убиват някой,който им дължи много пари,защото тя го пита "вие ли го убихте".
мерси, Детелинко  Hug
ето, отпадна ми още една опорна точка  Grinning няма да се издънят по тая линия

# 698
  • Мнения: 2 195
Заслужаваше си чакането и нетърпението. Много бързи обороти и много емоции. А и играта за първи епизод страхотна на Комисаря и Елиф.
Енгин ми бе интересен - малко го познавам и го следях внимателно. Много емоционален и свободен, без преиграване.
А Туба толкова много само съм я гледала, но бях изненадана. Много различна.
Не мога да не подмина и Племеника - какъв ли ще е Психопата тогава newsm78 Жесток е! Малко по-малко гума да му бяха сложили за бръчки. Стана ми любимито момче за черни поръчки Wink

А за клишетата - ами ясно не могат да открият топлата вода. Повтарят се във всеки сериал, и не само в турските. Скърцането не го забелязах, но докато гледах Комисаря, имах чувството че съм попаднала на американско местопрестъпление.

Не знам дали се поразиха Е. и Й. от пръв поглед, но пък се целунаха. По-скоро съвсем по италиански Елиф го целуна.

# 699
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 700
  • Мнения: 13 302
всъщност и аз имам версия как са се заплели нещата
тия тъпаци от мафията са затрили диамантите и някое хлапе ги е намерило. Като не знаело кво да ги прави, дало ги е на класната. И наша Сибел намира купувач - Ахмет. Мафиотите ги надушват и почват да ги притискат - обаче тия не се дават. Ахмет е разорен, а сибел е все още бедна. И двамата са изкушени от големите кинти. Решаватт да се срещнат /за пръв път/ обаче нещата се прецакват и те така и не се виждат, живи.

 става ли, а?

Става!  Peace  

Мафиотите споменаха ли за колко броя диаманти иде реч? До тук комисаря намери два. Те за нищо ги нямат тия диаманти поне ние тук да следим бройката.   Money


пп - И да питам rina-rina на линия ли е? Май ще се наложи да пуска тема?  Laughing

# 701
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
Здравейте, запленени диамантчета Grinning Много хубава и  динамична серия! Peace!Дай, Боже , всички да са такива. Страхотна игра на Туба и Енгин! За тях изобщо не съм се съмнявала. Музиката също допълнително наелектризира. Браво на целия екип на КПА! Hug Hug Hug  bouquet   
  Благодаря за преводите в ефир!  Hug
Рядко намирам време да пиша, но винаги ви чета.
Приятна и спокойна вечер на всички омагьосани тази вечер! Имаме право на почивка след толкова емоции и дълго чаканата серия. 
На добър час на сериала! 
  İyi geceler,arkadaşim! Görüşmek üzere! Peace  bouquet                                                           

# 702
  • София
  • Мнения: 335
Тази Сибел ще се окаже особено интересна личност,нещо като Лора Палмър, с двойнствен живот  newsm78!

# 703
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073


Според мен ще ги намират един по един. Вече имаме за обеци  Joy

Спиритче, не е лоша идеята ти. Издържана е, и не особено клиширана  Peace

Дани, то разбра ли се въобще кой я уби Лора Палмър, че не помня. А ми беше любим сериал.  ooooh!

# 704
  • Мнения: 826
freespirit-че,   Hug жива и здрава да си, точно така ще да е било, всичко се вързва отвсякъде!
Вече съм спокойна и мога да си лягам  Grinning  Hug! Разгадахме го тоя криминален елемент, давайте следващия!

Общи условия

Активация на акаунт