"Kara Para Aşk" с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-4 тема

  • 57 097
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
... комисаря от Ван им реши един случай на отдел "Убийства"?

Защо от Ван  newsm78 Той не работи ли в Истанбул. И са му дали едномесечен отпуск, заради спасените деца.
А това на таблото май беше случай на брат му. И май му каза, че има нещо общо между убийствата, т.е. става дума за сериен убиец, доколкото помня.  Thinking

# 721
  • Мнения: 13 302
Ами защото беше на акция във Ван и там го наградиха.  Peace

Скрит текст:
Добър вечер в късни доби!

Записвам се и аз да следя сериала. Привет на всички, които познавам от друга тема и на всички, които ще опозная в тази. Харесвам Туба  и Енгин и ще ги гледам с удоволствие  в този дългоочакван сериал с тях.
 На мен линията Сибел - Йомер ми е много интересна. От серията се разбра/поне аз така разбрах/, че Сибел е убита в бараката и после е влачена и поставена в колата до водача, в случая бащата на Елиф. Въпросът е как е стигнала до тази барака? може би е била отвлечена, но родителите й биха знаели за това.Тогава е примамена да излезе от къщи в късния час, след като Йомер я изпрати
Мислите ми отиват в посока, че тя, Сибел, е жертва, тоест стръв за Йомер, за да тръгне той да разкрива това престъпление. Диамантите, които намери Йомер в стаята на Елиф и в колата са за мен  подхвърлени за заблуда и същевременно да предизвикат Йомер да търси и работи по това престъпление. А дали пък това няма да е свързано с него и миналото му, по-точно  със смъртта на баща му, както беше споделено в една подсказка,в която се казваше, че бащата на Йомер, също полицай,  е бил замесен в ситуация с диаманти. Явно е, че в полицията престъпниците ще си имат помощници и това го свързам  също със смъртта на бащата на Йомер.
Тъй като гледах  много съсредоточено, взирайки се във всяка мимика и слушайки всяка интонация по ясни причини, въпреки което почти нищо не разбрах , но пък си  измислих версия Joy Joy Joy и споделих.
Благодаря за преводите!  bouquet  bouquet  bouquet



 smile3508 Още една добра версия.  Hug

# 722
  • софия
  • Мнения: 1 052
че той Йомер не знае още че това са диаманти.  Grinning
Елиф ще го светне, другата серия  Grinning

Цитат
И май му каза, че има нещо общо между убийствата, т.е. става дума за сериен убиец, доколкото помня.  Thinking
е  що разправяш сега на хората, че не разбираш турски  Hug

# 723
  • Мнения: 826
Ейййй, страшни сте! Казвам Ви лека нощ! Утре ще дочитам теории и конспирации натворени тая вечер!
Благодаря на всички, които превеждаха и внасяха разяснение! Вечерта беше истинско удоволствие!  Hug

# 724
  • Мнения: 4 133
Диманка добре дошла.  Hug Heart Eyes

Аз пак си пуснах епизода, искам да го изгледам на спокойствие. Стигнах до инцидента и сълзата на Йомер, виждяйки годеницата си мъртва. Страхотен Енгин.  Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 0
Хей, моми... wavey

Много ми хареса дизито, ама не мога да се вредя да благодаря на помощниците.  bouquet  bouquet
Тайяр като си облече престилката и сложи ръкавиците...реших, че ще трансплантира някой орган на  юнака. А то било да произведе вечеря за пираните в аквариума си.
Все пак ,,Храната прави борбата".

# 726
  • Мнения: 13 302
Т`ва пирани ли бяха?  newsm78 Аз си мислех, че за неговата нежна душа по-подхождат златни рибки.  Wink
Моя човек Фатих не участва в първи епизод, а човека на pepel_ot_rozi - Левент видяхме ли го?  newsm78

# 727
  • AMS
  • Мнения: 6 456



https://www.youtube.com/watch?v=_2NY5Yimugk

Ето края на епизода с Таяр в найлоновия кабинет, Чичовото и целвката.

Благодаря ви, момичета!!!

# 728
  • Мнения: 849
Диманка добре дошла.  Hug Heart Eyes

Аз пак си пуснах епизода, искам да го изгледам на спокойствие. Стигнах до инцидента и сълзата на Йомер, виждяйки годеницата си мъртва. Страхотен Енгин.  Heart Eyes

Дейзи, благодаря!    Heart Eyes

Добре се получи и сцената, когато Йомер се разрида и прегърна майка си. Може ги Енгин такива сцени.Въздействат!

# 729
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
...е  що разправяш сега на хората, че не разбираш турски  Hug



Прочетох го някъде  Joy но не помня къде. Дано не съм си го измислила  ooooh!

Пираните клише ли са?   Grinning Или иновация?

# 730
  • Мнения: 10 240
Чудесни сте! Пишете страхотно!  smile3525
Едва се вмъквам за да ви поканя в


НОВАТА ТЕМА № 5

# 731
  • софия
  • Мнения: 1 052
Цитат
Пираните клише ли са?   Very Happy Или иновация
клише, както и крокодилите  Joy

финала , който Дива е качила ми дойде екстра, мерси  Hug

мацки, удоволствие беше за мен  Heart Eyes
лека  Hug


Ринка   love001

# 732
  • Мнения: 2 229
Хриси,това не са пирани,или поне не изглеждат така.Ама тоя им даваше някаква странна жълта течност и пишеше тест на кутийката,тъй че може да са ГМО Laughing

# 733
  • Мнения: 13 302
А какво пише на табелата на сградата с найлоновия кабинет?  Нещо пластик естетик има? В коридора имаше плакат с надпис ботокс. Извратеняка Тайяр пластичен хирург ли е?  newsm78

# 734
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Последна редакция: чт, 13 мар 2014, 01:03 от vania_e

Общи условия

Активация на акаунт