HiPP Combiotic - тема 2

  • 153 454
  • 737
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 132
Някой купувал ли е скоро 1-ца от английските сайтове? Нещо не мога да намеря изгодно в момента.

Имат ограничение до 2 кутии масово.
От ocado.com ще поръчвам утре ,там няма ,а и над 80 паунда ти преспадат 20 та е добра оферта.
Утре ще поръчам 10 на кутии

# 361
  • София
  • Мнения: 8 160
Благодаря много! Този сайт не го знаех.

# 362
  • Мнения: 6 395
Веси аз от как се помня поръчвам от този сайт/вече не де, защото пие мляко само вечер и я минах на Бейбилов/

# 363
  • Мнения: 132
Веси аз от как се помня поръчвам от този сайт/вече не де, защото пие мляко само вечер и я минах на Бейбилов/


Прахче и там са го ограничили до 2 кутии ...

# 364
  • София
  • Мнения: 23 410
от ocado.com ако някой ви изпрати покана и двамата получавате 20 от 80 отстъпка.
може да си самоизпратите покана, само плащайте с различна карта.

# 365
  • Мнения: 132
от ocado.com ако някой ви изпрати покана и двамата получавате 20 от 80 отстъпка.
може да си самоизпратите покана, само плащайте с различна карта.
Здравей ! Имала ли си проблеми с поръчването ?
Вчера са ми отказали поръчката (10 кутии) и акаунта ми е замразен ..
Писах им ,да видим ,мн странно ...

# 366
  • София
  • Мнения: 23 410
не, поръчвала съм много пъти.
даже покани си самоизпращах  Rolling Eyes

# 367
  • София
  • Мнения: 8 160
Beauty Madness, какво стана с поръчката ти, че още се чудя дали да поръчвам.

# 368
  • Мнения: 132
Писах им и ми отговориха ,че с купона за -20 паунда не включва АМ и че повече от 2 кутии не изпращат...
По другите сайтове още с натискането на бройките ти го изписва ,а тук ти отказват поръчката и после обясняват.
Пуснах от Boots ,дадеми 6 кутии да сложа в кошницата,платих и сега ги чакам.

# 369
  • София
  • Мнения: 8 160
Егати. Защо така са го направили...

# 370
  • Мнения: 6 395
щото са се усетили най-вероятно и са ги натиснали от Хипп.......като гледам и каква кампания тече рекламна в Бг.....не е чудно  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 371
  • Мнения: 2 234
Добре, че го смених по-рано, вместо сега да се ядосвам, защото плащам и куриер и не ми се занимава за 2 кутии..
От Нестле и Babylove сега сме на Ганчев и смятам да е това.
Но определено ХИП си беше най-доброто Simple Smile

# 372
  • Мнения: 6 395
Лактаната преходното и Бейбилов са на добри цени и са хубави- също  Peace

# 373
  • Мнения: 2 234
Лактана е скъпо, а Бейбилав 3 беше ужасно за разтваряне, а и май не го хареса.

# 374
  • Мнения: 6 395
19лв е Лактаната, колкото Хип, кажи-речи.  newsm78 

https://koalabebe.com/product/354/laktana-lactana-bio-kinder-pre … lyako-500-gr.html

Общи условия

Активация на акаунт