Баба Марта бързала,две чертички вързала!-Тема 60

  • 19 632
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 725

Мецанка`, тия усещащите ги пращам да препикават те тестове, щом им е толкова зор. Тя и близката ми приятелка ми виждаше разни симптоми и т.н. миналия месец..... май се е бъгнала покрай мен и тя вече  Crazy



И аз бях на крачка да я сиктирдосам, ама знам, че тя не го казва с лошо, а се надява да стане.

Дръпнах си два пъти от на една приятелка цигарата и ми стана замаяно и гадно...  Sick
Знам, че не трябва, ама ми се пуши зверски  Sad Sad Sad

# 46
  • Мнения: 19 698
Мецанка` , аз вече пет години съм ги спряла и още ми се пуши Mr. Green

# 47
  • Мнения: 21 282
Оф,и аз трябва да ги спирам,ама кога ще е ...  Whistling

Да се похваля за хапчетата по-поносимо е вече ,все още съм на 1/2 ,но постепенно ще увеличавам  Peace

# 48
  • Мнения: 391
Цигарките са ми едно от най-големите удоволствия! ММ е непушач и все ми мрънка да ги спирам .Аз пък съм му казала ,че ще ги спра само ако забременея  Mr. Green да има стимул да се труди повече  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 19 698
Klara., ами всъщност това няма да е много добра идея. Не всеки организъм понася добре спирането на цигарите. При мен например се отключи реакция със щитовидната жлеза.

Особено пък като забременеш и тялото ти съвсем "пощръклее", може да стане още по-зле Peace

Да не говорим, че за да се изчисти организма от вредните вещества, трябва да мине поне година между спирането на цигарите и забременяването.

# 50
  • Мнения: 391
Cristi, напълно споделям мнението ти !
Но някак си ,нямам стимул да ги спирам.
Даже лекар ми е казвал ,че ако една майка пуши през първите месеци от бременността и после реши от раз да ги спре...стресът за организма и за бебето е много голям !
Но според мен природата си знае работата. При някои става постепенно сприрането ,при други-не и си пушат до края на бременността(което изобщо не удобрявам). Въпрос на личен избор.

# 51
  • Мнения: 19 698
Така е. Аз ако знаех колко бели ще си докарам до главата с това спиране, хич нямаше и да си помислям Confused Дано за теб да стане както и когато му дойде времето. Hug

# 52
  • Мнения: 725
Аз година между спиране и забременяване няма да правя.

# 53
  • Мнения: 21 282
Днес е многотихо тук,сякаш заради времето.

Ох,мен ми е много смотано ,чудя се да пускам ли вторник малката на градина ,дали да бебеправим или на по-късен етап , едно ми е замислено такова ...  ooooh!

# 54
  • Мнения: 935
Dеsɣ..♡,Добре дошла! Hug
малката лисичка,не знам какво да те посъветвам...ти си знаеш как чувстваш нещата най-добре.Лично аз не искам да пропускам.И без това си се нижат месеците без резултат,само остава и ние да започнем да прескачаме...
Карамел и аз много обичам да си спинкаме със синчето,особено какъвто ми е гушлив  Heart Eyes...обаче сега зора ми е ,че следващата седмица,когато трябва да сме по активни,ММ се пада такива смени,че ще е от рано сутрин до късно вечер на работа и реално ще се прибира само да поспи...в този момент пък детето като заспи между нас и не иска да помръдне,как ще стане не знам... Whistling Laughing но все ще я нагласим някак си,надявам се...Но какво ли се оплаквам,като знам как работи ТМ и не е при вас по толкова много време...  Hug

# 55
  • Мнения: 21 282
Mañana ,така е ще го мисля в движение.

# 56
  • Мнения: 566
Dеsɣ..♡ Добре дошла и скорошен успех ти желая!     bouquet   Имахме едно Деси и го изпратихме бързо, сега ти си следващата! Mr. Green
Лисичке Нали резултата от прегледа беше добър за малката, защо да не ходи на градина, нека ходи детенцето.. сестра ми толкова много иска да ходи милата, ама вечно е болна и лежа в болницата 4-5 пъти и майка ми вече не я пуска на градина - гледат си се вкъщи.
Относно бебеправенето, преди беше толкова ентусиазирана... след разговора със свекито взе да се замисляш много... Пак ти казвам, следвай мечтата си и аз като Манана не бих прескочила и месец, предвид трудностите които изпитваме.. Hug

# 57
  • Мнения: 1 130
 wavey Днес наистина е много спокойно . Аз си почнах Дуфастон (бях го забравила и изпих първото хапче чак в 13 ч )
Скрит текст:
Днес съм на плодов ден от диетата и се моля да не прегреша , защото на всякъде ми предлага баници , сварени яйца , халва ... ууфф а как ми се яде една баницааа  #Crazy ММ ми беше купил грейфрут и ми направи забележка , че май няма да му дойде времето да го изям . И аз да не го обидя го започнах ама така и само две парченца успях да изям  Sick
Направих си и теста за О (не се старах да спазя 2-3 часа без да ям и да пия , но си излезе бледа втора черта , а очаквах да си е само едничка .   bouquet Hug
Ние на никога не сме казали , че бебеправим . Не са ми нужни съвети , които могат само да ме объркат . А на мен малко ми трябва  Mr. Green   bouquet

# 58
  • Мнения: 935
ioni_666,дръж се.Хапни някакви ядки,ще те позаситят.И на мен плодовият ми беше много тегав.От както приключих 90ДД не съм била и един ден на плодове  Laughing
За съветите...само си представям,ако кажем,че бебеправим какви бисери ще има,особено от "свекито"  Laughing Вчера даде съвет,когато детето е нервно да сме го карали да прави кълбо напред кълбо назад и така три пъти,като главата му да сочила на изток  hahaha Joy  Sick

# 59
  • Мнения: 6 833
Вчера даде съвет,когато детето е нервно да сме го карали да прави кълбо напред кълбо назад и така три пъти,като главата му да сочила на изток  hahaha Joy  Sick
Ами давате му един компас и да почва с гимнастиката..  hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт