Отговори
# 690
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Теро-реро прала без прах.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

чей че има ощиии... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 691
  • Мнения: 11 820
ehеее тоя биттен как почва  Mr. Green и как го остай в най такъвия момент  Mr. Green

# 692
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Снимки от предстоящия 25 епизод.
Очаква ни голяма романтика. Mr. Green
Между другото досега не съм гледала турски сериал, в който главните да са толкова продължително време сдобрени. От всичките епизоди досега, само в четири не бяха заедно.


http://www.startv.com.tr/foto-galeri-detay/dizi/medcezir/25-bolu … raflari/undefined

Ами, анджък де, аз от колко серии вече бръмча, че толкова време са в добри отношения без никакви пречки, затормозявания и т.н.  Crossing Arms Whistling Whistling Whistling
Еееех, ако така беше и в АФК Rolling Eyes, а там и 2 епизода подред не можеха да са си сдобрени без препятствия  #Cussing out #Cussing out

# 693
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Теро-реро прала без прах.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

чей че има ощиии... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Ай ся па и ти, важното е, че е прала  Mr. Green
Ама пък  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 694
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
МарМиши Hug Hug Hug

Да влеза и аз у темата с маковете Grinning

 Joy Joy Joy
Скрит текст:

 hahaha hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:
Ох, бееее  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 695
  • Мнения: 2 787
Теро-реро прала без прах.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

чей че има ощиии... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Направо семейна черта  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao

# 696
  • Мнения: 21 201
Ренка и аз често се смея тук. Ни в клин, ни в ръкав все някоя от нас се изцепва с нещо, което няма нищо общо с темата която се дискутира в даден момент. Всяка от нас си е с някакви нейни си болежки, терзания и си ги брулваме Joy ей така отраз, че да ни олекне.
Какво да правим като сме толкова емоцианални душици. Grinning

Скрит текст:
Охххх, попрехвърлих епизода на КСШ, малииииии без думи съъъм. Чак се учудвам от себе си. Киво и Фарах ме смаяха с игра. Той наперен левент знаещ какво въздействие оказва върху жените, Crazy а тя свита и с първи трепети в сърцето. Heart Eyes Страхотно им се получава, на общите им сцени настръхвах при все, че не съм им фенка. Тя даже ми е малко бледолика но застанала до Киво стоят повече от перфектно.
Аууууу, ще му хвърлям със сигурност по едно око информативно поне, много, мнооого съм впечатлена и какъв е хубав като Курт с униформа, сресан и с брада не е истина просто при все, че не харесвам брадати мъже.

Иииии нашия китарист с голяяяямата китара, баш по мярка му е. Joy


# 697
  • Мнения: 16 938
Зизу мъжът ти като е пич защо иска да убива сестра си и Марсел.Ся каквото станало станало минало трябва да продължи.

# 698
  • Мнения: 21 201
Йени Ча.
Първата снимка е мноооого голяма. Joy

# 699
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 556

Скрит текст:
Охххх, попрехвърлих епизода на КСШ, малииииии без думи съъъм. Чак се учудвам от себе си. Киво и Фарах ме смаяха с игра. Той наперен левент знаещ какво въздействие оказва върху жените, Crazy а тя свита и с първи трепети в сърцето. Heart Eyes Страхотно им се получава, на общите им сцени настръхвах при все, че не съм им фенка. Тя даже ми е малко бледолика но застанала до Киво стоят повече от перфектно.
Аууууу, ще му хвърлям със сигурност по едно око информативно поне, много, мнооого съм впечатлена и какъв е хубав като Курт с униформа, сресан и с брада не е истина просто при все, че не харесвам брадати мъже.

Иииии нашия китарист с голяяяямата китара, баш по мярка му е. Joy

Скрит текст:


Наде, ако не те затруднява дай линк за КСШ  че и аз да го видя, разпали ми любопитството, то даже да взема да намина към темата, сигурно све крачоли са им с тази целувка tooth

# 700
  • Мнения: 30 820
Теро-реро прала без прах.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

чей че има ощиии... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Направо семейна черта  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Миши Hug

# 701
  • Мнения: 21 201
Зиз, лекувай се леля spoko докато е време да не те покоси грипа. Rolling Eyes
Ивче, заповядай.
Скрит текст:
Направо настръхвах всеки път когато се погледнеха и докосваха. Crazy Спечелиха ме отраз, при все, че Фарах ми е безлична като актриса.
Къванч е просто един път в тази си роля, един такъв величествен, красив. Heart Eyes
Прочетох, че целувката им в края на епизода(те бяха две, но втората по-плаха и ги прекъснаха)е гледана от 5млн. души. #Crazy

http://www.startv.com.tr/dizi/kurt-seyit-ve-sura/video-galeri/sa … ve-sura-1-bolum/3

Огледалце, огледалце я кажи сега, кой е най-красив на света!? Joy

# 702
  • Мнения: 6 105
Наминавам набързо да ви прегледам.  Hug

Нещо ново и интересно под слънцето  Mr. Green

# 703
# 704
  • Мнения: 21 201
Тери, Hug защо се срамуваш?
Вани, Hug нищо ново под слънцето с изключение на разширения вариант на фотосесията на Чаатай, чийто линк публикувах по-назад на една от страниците изписани днес(до този момент).

Общи условия

Активация на акаунт