Отговори
# 705
  • Мнения: 2 787

Eee, Тери Hug Heart Eyes, на всеки може да се случи, това не е повод да се срамуваш newsm51 newsm51 newsm51

# 706
  • Мнения: 11 820
Тери няма нищо поне не си забравила да пъхниш дрейти пералнята да се върти празна  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 6 105
Наде,мерси  Hug

Тери,аз пък веднъж бях сложила само омекотител.  Mr. Green Laughing

# 708
  • Мнения: 21 201
Тери, ти пък заради това, че си забравила праха ли, оооо, де да се е случило само на теб, познато ми е?! Laughing
За първи път от началото на снимките на ПО виждам пълна лудница около Чаатай както повреме на АФК.

# 709
  • Мнения: 41
https://www.youtube.com/watch?v=a7vHPECz5Pg

Aй не знам дали сте го гледали вече , ма да го плесна  Hug Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 30 820
Тери няма нищо поне не си забравила да пъхниш дрейти пералнята да се върти празна  Mr. Green
Joy Joy Joy

Тери HugТути Hug

# 711
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
smile3507

Тера се срамува, че не спре да ме бъзика мен. Mr. Green Даже ме обельосваше като слагах, че нема... Whistling

Гале, предателството трябва да се наказва, особено когато е от такъв мащаб. Naughty
Не казвам, че трябва да я убива...даже съм сигурна, че няма...ама една камичка за 100-ина години ще и се отрази добре. Бека мноооууу предателства напрай и и бяха простени. Идва момент когато чашата прелива.
А, Марселиньо...него напрау у пещер'та да бере дУша там... Naughty

# 712
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тери няма нищо поне не си забравила да пъхниш дрейти пералнята да се върти празна  Mr. Green
Тва го правих веднъж аз...ама казах, че промивам канала. Mr. Green Laughing Laughing

# 713
  • Мнения: 16 938
Зизу не защитавам Ребека но все пак тя му е сестра и по важното е че и той не е за оправдаване.Клаус убива всеки който се влюби в нея това също не е за изключване.Някак си те самите се предават взаимно.

# 714
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизу не защитавам Ребека но все пак тя му е сестра и по важното е че и той не е за оправдаване.Клаус убива всеки който се влюби в нея това също не е за изключване.Някак си те самите се предават взаимно.
Я се върни да видиш ко стана преди да дойде Майкъл...Клаус им даде благословията си. Пък и аз да съм на него ще правя така...тая кат е с мъж полудева. hahaha hahaha Joy Joy

# 715
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Здравейтиииии  Hug Hug   Hug Hug  Hug
Аз тъкмо вида светлината в тунела и пак ме обгръща тъмнина,направо вече губя надежда,че ще се оправя  #Crazy
Зизуно  Hug Heart Eyes на мен този грипекс ,хич не ми помогна ,ти как си сега  newsm78
Не помня изобщо за кои снимки става въпрос,ама аз сега ако се изгубя и адреса може да не си спомня,толкова съм замаяна от лекарствата ,а краката ми се разтягат,като на Сера джуката  Joy

# 716
  • Мнения: 30 820
Здравейтиииии  Hug Hug   Hug Hug  Hug
Аз тъкмо вида светлината в тунела и пак ме обгръща тъмнина,направо вече губя надежда,че ще се оправя  #Crazy
Зизуно  Hug Heart Eyes на мен този грипекс ,хич не ми помогна ,ти как си сега  newsm78
Не помня изобщо за кои снимки става въпрос,ама аз сега ако се изгубя и адреса може да не си спомня,толкова съм замаяна от лекарствата ,а краката ми се разтягат,като на Сера джуката  Joy
Де ше одиш та нема се опраиш Hug Hug Hug Hug Hug

Вани Hug

# 717
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Привет и от мен.
Днес хич не можах да се включа-цял ден ни гасиха и пускаха тока #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire и в 16.00ч. решиха че приключват с ремонтите.
Ирка,стягай се трябва да се оправиш.
Рени ,видя ли
[/color]

# 718
  • Мнения: 16 938
Аз видях Зизу че им даде благословията си.Но все пак могат да се разберат без бой.

# 719
  • Мнения: 6 105
Ирче,гадна работа този грип.  yu5

Рени  Hug

Общи условия

Активация на акаунт