Отговори
# 720
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз видях Зизу че им даде благословията си.Но все пак могат да се разберат без бой.
Не могат... Laughing За тва Клаус е Клаус Laughing Laughing

Нарцисчева Heart Eyes Hug...не ми минава и на мене, ама още се държа...сега пък са ми се подули венците и боли тая пущина, та пих Родожил...ага ми мине...целия ми фейс е изтръпнал и полвината глава. Crazy Crazy Crazy

# 721
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Рони,Ренку,Бибо,Гале Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Де ще ида,ма на оправията е мираж,съня колко време вечерта също е мираж,ей пазете се много,че няма такова мъчение  Hug Hug Hug

# 722
  • Мнения: 6 105
Не могат... Laughing За тва Клаус е Клаус Laughing Laughing

 Heart Eyes Simple Smile

# 723
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Зизуно,главоболие имаш ли е много лошо,дано не е тоя долен вирус,че мен с главата ме почна  ooooh!

# 724
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Душциии, красивци...тва Клаусциии... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing

# 725
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизуно,главоболие имаш ли е много лошо,дано не е тоя долен вирус,че мен с главата ме почна  ooooh!
Втори ден съм с главоболие...даже нощеска се събудих, че ме боли тиквоча да пием АпУй

# 726
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Линка, не съм баш в кондиция глава ме боли и ми се спиииии, ама сега ае къпя и пускам КГ Simple Smile))) не остана

# 727
  • Мнения: 16 938
Аз знам че Клаус си е Клаус и когато пожелае може да бъде много жесток и груб ама на мен за това и ми харесва. Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 30 820
Привет и от мен.
Днес хич не можах да се включа-цял ден ни гасиха и пускаха тока #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire и в 16.00ч. решиха че приключват с ремонтите.
Ирка,стягай се трябва да се оправиш.
Рени ,видя ли
[/color]
Hug spoko Ауууууу Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes най после Party Party Party Party newsm51

Миши spoko hug

# 729
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Реми,  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 730
# 731
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 517
Тери, ти пък заради това, че си забравила праха ли, оооо, де да се е случило само на теб, познато ми е?! Laughing
За първи път от началото на снимките на ПО виждам пълна лудница около Чаатай както повреме на АФК.



Така е Наде, ама обърни вничание на възрастта на фенчетата- и преди имаше деца, но преобладаваха девойки, а сега са си доста децата и тук кам някоя понадраснала тази възраст Laughing

# 732
  • Мнения: 21 201
Хей, оправяйте се, че сега като е никакво време, ни студ ни жега и вирусите са рахат. ooooh!
Привен и на тези, Hug.... Hugс които не съм се засичала днес.
Ще играят билярд-Cagatay.... N E W ! Y E N I ...!

# 733
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Рони,Ренку,Бибо,Гале Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Де ще ида,ма на оправията е мираж,съня колко време вечерта също е мираж,ей пазете се много,че няма такова мъчение  Hug Hug Hug

Ох, Ирчок Hug Heart Eyes Heart Eyes  spoko hug Абе много те задържа този грип Rolling Eyes Хайде, изритвай го вече  Hug Hug  Hug

# 734
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Мацкии, сетих се сега привечер, че от вчера КГ-то продължава до 21:30 ч., така че ще трябва, според мен, да изместим студийцето за АФК от 21:33 ч., щото май повечкото го гледаме  Grinning Peace

Общи условия

Активация на акаунт