На каква възраст се носи 20 номер обувчици ?

  • 1 342
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 608
Нашия батко носеше 20 около 1г. 6м., но десата са много различни и много бързо растът, съответно и темповете на растеж в различна възраст са различни. Сега носи зимни обувки 33, което е голям номер за 5г. дете.

# 16
  • Мнения: 827
Дани започна да носи 20 номер, към началото на 11 месец, сега носи 21.

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моят син също е на 10 месеца; майка ми му купила 22 номер Rolling Eyes Rolling Eyes, аз си мислех, че са супер големи, но като му ги сложих на крачето, имаше точно един прът място отпред.
Мисля, това е строго индивидуално и не зависи от възрастта Wink

# 18
  • Мнения: 827
  Между другото, има едни брошурки на К&К, които се раздават свободно във всеки техен магазин. Те са нещо като малка книжка, в която са дадени съвети за обувчиците за всяка възраст. И там има много полезна графика, която да помогне за определянето на номера на крачето само като стъпи детето върху нея. Много е лесно и удобно, особено ако ти се налага да казваш на някой кой номер носи, защото човека, искаш или не, е решил да купува обувки  Wink .

# 19
# 20
  • Мнения: 1 464
Преди годинката носехме 20ти номер,след рождения ден 21,22 ,сега носим 22-24 зависи от марката обувки.

# 21
  • Мнения: 2 074
Сега дъщеря ми носи 20 номер. В началото на зимата купих ботушки 19 номер, вече не й стават.

# 22
  • Мнения: 119
Наистина е индивидуално.Моята дъщеря е на 1год и 2м почти и носи на К/К 16/17номер даже са й малко голями

# 23
  • Мнения: 953
Всичко е индивидуално на 1 год носеше 16 номер, а навсякъде за ходещо дете обувките са от 18 номер и голям зор докато намеря тесни сандалки макар и малко по-големи за ходещо дете с малък крак. Сега носи 22 номер.

# 24
  • Мнения: 2 467
На босо краче или с тънко чорапче 18 номер. С по-дебелко чорапче или с чорапче+чорапогащник - 20. На 6м. и половина е. 

Общи условия

Активация на акаунт