Добре дошли в света на настолните игри!

  • 198 719
  • 724
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2
Здравейте, знаете ли от къде мога да закупя убонго? Във всички сайтове играта е изчерпана.

# 496
  • Мнения: 417
Здравейте, знаете ли от къде мога да закупя убонго? Във всички сайтове играта е изчерпана.
Може да питате в някоя фейсбук група, например:
Намерете търсените от вас настолни (бордови) игри!
Gametopia - купи / продай настолни игри

# 497
  • София
  • Мнения: 1 884
Идвам да похваля една бг игра - "Хъшове".
След малко тегавата "Битката за Балканите", тази ни беше подарена с лееееко притеснение, но след няколко разигравания, започна да ни става любима. Не мога да я сравня с някоя позната/популярна - има от Сплендор, има от 7 Чудеса... Но, определено е новата ни "краста" Simple Smile

# 498
  • София
  • Мнения: 1 192
Наскоро играхме "Ticket to ride" Европа. Много свежа и лесна игра, допадна ми. Разцъкахме и новото разширение на "Уингспан", играта става още по-интересна и комплексна. Сезони също ми харесва, както и новото разширение на Сплендор.

Наши приятели, които ни и зарибиха по настолните игри, подготвят и клуб за настолни игри в София. Когато паднат мерките, имат готовност да го отворят.  Харесва ми, че масите в клуба са изцяло по тяхна идея и пригодени за игрите. Нямам търпение да се запозная на живо и с други хора, които играят настолни игри... и разбира се да поиграем заедно.

# 499
  • Berlin
  • Мнения: 11 182
"Dominion" ни беше любима дълго време, докато не поспряхме да играем. Laughing Имахме и 3 разширения, много карти. Simple Smile После големият син и баща му решиха да се запалят по Magic (Magic: The Gathering), това са карти, правиш си декове и играеш, може и онлайн. Събрахме над 1000 карти и им мина меракът за игра....
Сега за Коледа ни подариха една, базирана на WoW и на всички ни допадна, вкл. 2 момчета на 9г. и 6г. Друга любима ни беше/е Mai Star, а Ticket to Ride е фаворит на 6 годишния. Simple Smile

# 500
  • Мнения: 3
Здравейте! Включвам се като новак във форума Simple Smile Не съм сигурна дали е правилната тема, но бих помолила за препоръки на бордови игри, подобни на Activity и Concept. Скоро си ги взехме с приятели, но са толкова увлекателни, че превъртяхме картите за няколко седмици Grinning

# 501
  • Пловдив
  • Мнения: 6 618
На Активити БГ варианта е Въображение. Има 2 варианта - 8+ и 12+.
Ние взехме 12+, но вече и нейните карти научихме на изуст

# 502
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Активити нтересна ли е за двама - първокласник и майка му?

# 503
  • Пловдив
  • Мнения: 6 618
И за двама е интересна, но не знам първокласника дали би се справил без помощ. Съдейки по дъщеря си - определено не може да играе сама

# 504
  • Мнения: 696
Една дума е подобна,
а за първолака предлагам детския Концепт, освен, че се харесва на децата, могат и много да научат за животните.

# 505
  • Мнения: 107
Здравейте, дали някой има играта Tiket to ride и иска да се раздели с нея 😊

# 506
  • Мнения: 3
На Активити БГ варианта е Въображение. Има 2 варианта - 8+ и 12+.
Ние взехме 12+, но вече и нейните карти научихме на изуст

Ние сменихме картите на Активити с тези от Концепт, получи се добра комбинация Grinning 3, 4 и 5 са съответно сини, червени и сиви, а с думи, рисуване или жестове определихме да са съответно първата, втората и третата от картата. Получи се интересно, защото в картите на Концепт има филми, книги, известни личности и други по-интересни неща.

# 507
  • Мнения: 495
Здравейте, знаете ли дали се продават отделно само буквички за Скрабъл на бълграски език?

# 508
  • София
  • Мнения: 320
Здравейте,
вкъщи много обичаме да играем Simple Smile
От игрите за малчовци (сина е на 4 год.) обичаме да играем на Zoo run, Concept kids и Лов на таласъми. Харесват ми и трите, защото развиват малките мозъчета Wink
Наскоро си купихме и ЦАК, тя си е игра за възрастни и по-големи деца. Прилича на не се сърди човече, но вместо зарове се играе с карти и е далеч по-интересна и забавна Simple Smile

# 509
  • Мнения: 6 873
Наскоро си купихме и ЦАК, тя си е игра за възрастни и по-големи деца. Прилича на не се сърди човече, но вместо зарове се играе с карти и е далеч по-интересна и забавна Simple Smile
Може ли малко повече инфо или линк за тази игра, не открих нищо?

Общи условия

Активация на акаунт