Добре дошли в света на настолните игри!

  • 200 091
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 902
Йоанка, кой Ticket to ride играете? Стандартната версия с американските градове ли?

Аз се светнах да издирвам детската бг версия Билет за път, но е изчерпана, някой ако случайно мисли да се разделя имам интерес Smile

# 691
  • Мнения: 47 981
Вземете си европейската поне Simple Smile
Защо не направят България?

# 692
# 693
  • Мнения: 697
Вземете си европейската поне Simple Smile
Защо не направят България?
защото е малък пазар и освен това освен това нямаме железници до много места Simple Smile. Към влакове, ще трябва да се добавят маршрути със закъснение или извозване с автобус.

# 694
  • София
  • Мнения: 11 568
Има нова българска игра точно за нашата родина - Железници се казва, чела съм, че е интересна, но не съм я пробвала.

# 695
  • Мнения: 6 992
Ние я имаме Железници, но не мога да я сравня с Ticket to ride, че тикета само веднъж съм я играла. На нас ни харесва Железниците. Детето също я усвои бързо.

# 696
  • Мнения: 6 902
Хвърлих й поглед на Железниците, но аз бях голям фен на ticket to ride преди години и си държа на него. В крайна сметка се намери добър човек да ни изпрати Билет за път, днес ще отида да я взема и се надявам да се хареса на детето Blush

# 697
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Хвърлих й поглед на Железниците, но аз бях голям фен на ticket to ride преди години и си държа на него. В крайна сметка се намери добър човек да ни изпрати Билет за път, днес ще отида да я взема и се надявам да се хареса на детето Blush

Да пишеш после как е.

# 698
  • София
  • Мнения: 64
В този канал има ревюта на всякакви детски настолни игри на български Simple Smile
Дано ви е от помощ!
https://www.youtube.com/c/DropOfHappiness

# 699
  • Мнения: 890
Някой има ли отзиви за Froggit на Smart games?

# 700
  • Мнения: 430
Здравейте, мами,
наскоро ни подариха настолна игра Takenoko, която за съжаление няма упътване на български език. Дали мога да помоля някоя от вас, която разполага с такова да ми изпрати снимка на упътването или да ме насочите, от къде мога да го сваля в .pdf.
Благодаря, предварително!

# 701
  • Мнения: 4 032
Здравейте, мами,
наскоро ни подариха настолна игра Takenoko, която за съжаление няма упътване на български език. Дали мога да помоля някоя от вас, която разполага с такова да ми изпрати снимка на упътването или да ме насочите, от къде мога да го сваля в .pdf.
Благодаря, предварително!
Пратете ми мейл да ви ги изпратя. Имаме я на български

# 702
  • Мнения: 430
Здравейте, мами,
наскоро ни подариха настолна игра Takenoko, която за съжаление няма упътване на български език. Дали мога да помоля някоя от вас, която разполага с такова да ми изпрати снимка на упътването или да ме насочите, от къде мога да го сваля в .pdf.
Благодаря, предварително!
Пратете ми мейл да ви ги изпратя. Имаме я на български

Благодаря Ви!
Изпращам на лично.

# 703
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Здравейте! И аз идвам с молба за правилата на играта Activity


Ние имаме по-стара "версия", на български.

# 704
  • Перник
  • Мнения: 160
https://www.game.store.bg/p270928/bitkata-za-balkanite-erata-na- … icheska-igra.html
Сина ми,  на 11 години, получи тази игра. Пробвахме я, но не я разбрахме. Играли ли сте я, има ли нещо по специфично?

Общи условия

Активация на акаунт