КГБ = Клуб на Готините Баби - 143.

  • 69 485
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 755
  Охххх! Преди малко се прибрах и не можах да видя Неда.Готово,пуснах SMS. 
  Здравче за оперетата ме брой и мен.За майските празници-не мога,ще имам гости от ГД за десетина дни,но още не знам датите.
  Имам да пиша цяла нощ...

Последна редакция: ср, 02 апр 2014, 22:16 от Яжка

# 676
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Дидия, гледах я Неда, изпуснах само представянето, но хванах песента. Веднага я познах, много прилича на теб. Страхотно дете! Толкова сладко и чаровно, толкова артистично! И много хубаво пя, дано да продължи напред! Ние с Деди пуснахме смс, дано да успее!

# 677
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Ееее, не е честно! На мястото на тоя Иван трябваше да е Неда!

# 678
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Гледахме предаването от самото начало. Всички други си заслужиха местата, но и децата са на мнение, че Неда трябваше да е вместо Иван. Пя добре Иванчо, ама само щото е песен на член от журито....
А колко таланти има нашата страна!!!!!!!

# 679
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Е,някой е по силен с есемесите от нас.
Имаме много талантливи деца,а трябва да останат само пет.

# 680
  • София
  • Мнения: 2 675

Жалко, но първото излизане на сцена за Неда е голям успех!  Да върви все така и нагоре хубавото момиче!
Дидия сигурно е с нея. Видях, че дъщерите й, зет й, вероятно свата й, май всички бяха там. Няма начин баба и дядо да не са там.  Пък и Неда рече, че е с хората, които обича.  Laughing

# 681
  • София
  • Мнения: 475
Дидия, който си го може си го може - майната им на СМС-сите. Неда си пее страхотно, още повече с вокален педагог Мими - нали правилно съм разбрала. Нека да продължава,ще има и други конкурси.
Момичета много пишете - нямате изчитане. Но не го казвам с лошо - нека да има матриал.
Здраве, записвам се и аз за Чикаго 16 април:

 Фло
- Айша
- Маринка
- баба З.
- Мая
Ще лягам, че утре пак съм първа...

# 682
  • Мнения: 1 563
Ето ме и мен мили дружки.... Hug Hug Hug
Дидиа Hug връщам се от среща с колежките и пускам Нова и то Неда...... Grinning Веднага познах , че е тя преди да кажат. Пя прекрасно . Ама то толкова сладко , артистично  и талантливо дете...душите ни напълни. Беше много уверена и спокойна.Гледахме я всички  и пуснахме всички SMS-си.. Много хубава дъщеря имаш !!! На каквото и място да е Неда  , да продължава ... Има много потенциал в нея....
Наистина имаме много талантливи деца....
Днес се видях и с моите стари дружки.  Хапнахме по един пататник и биричка. Не ни стигна времето до никъде както винаги...
Тути Hug много се зарадвах на присъствието ти днес .... От сърце се смяхме с ММ на габровският хумор...
Фури Hug пожелавам  лек ,приятен  и безпроблемен път до Истанбул и обратно !!! Да ви е весело и забавно....  newsm44 newsm68 newsm10 travel
Маринка Hug вече и при вас е пристигнала зъбната Фея. При нас скоро беше дошла  На Ивито й падна зъбче , слага си го под възглавницата и чака Феята да го вземе и да й остави парички... Сутринта като стане  веднага поглежда под възглавницата...  Laughing
Янче Hug как са твоите сладури? Имаш си весела компания...

Лека и спокойна нощ  !!! Hug Hug Hug  love001  love001  love001 smile3524 smile3524 smile3524

# 683
  • Мнения: 894
Ех защо така?
Неда трябваше да остане!
Но пък това преживяване ще го помни завинаги,нека да пее  и да се развива.

# 684
  • София
  • Мнения: 16 208
За мене важното е, че Неда е музикална, артистична и много спокойна пред публика. Направи ми впечатление, че Дивна много се радва на песента, другите от журито също. Класирането - там е разично.
Стига да иска ще продължи да се развива на сцената.

# 685
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 И аз мисля като Айша! Макар че пуснахме есемеси от всички възможни тел в къщи, явно другите са получили повече. Мисля си, че и в регламента можеше да има разлика - по-малки изпълнители - например до 8-9 години и за по-големи. Как да се състезава едно 7 годишно дете с едно на 14!А пеят децата! Е, за Неда ще има още много конкурси - тя има страхотно бъдеще! Все от някъде трябваше да се започне.Пожелавам й успех!
А Криско И Анжелка стискаха палци и в един глас повтаряха преди всяко представяне накрая: Неда, Неда, дано да е Неда!

# 686
  • Мнения: 7 476
           МОМИЧЕТА,ОБИЧАМ ВИ!БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА ЗА НЕДА!
           Аз току що влизам в къщи.До сега бяхме на шоуто!Неда се разплака като не я класираха,но всички от журито я успокояваха и не вярваха,че няма музикален педагог.Запознаха се с нейния ръководител - Мими! Laughing За съжаление Неда е паднала в последната минута.Утре ще разберем с колко SMS-а.Колегите на тати са стискали палци и разликата между Неда и Иван е минимална и то до колкото разбрах в последната минута е станало разместването.Да ми е жива и здрава.
           Днес съм една безкрайно щастлива баба!

# 687
  • Мнения: 1

Привет спящи кагебейки! wavey

Дидия, гледах шоуто от самото начало, дори се обадих на сестра ми, на голямата ми дъщеря и на приятелка да гледат и те.
Гласувах за нашето талантливо, красиво, умно и артистично дете...... изтръпнах като видях че отпадна, безкрайно се зарадвах като се върна, но........
И аз като Анжелка и Криско, водещия като четеше имената все очаквах следващото да е Неда!
Видях и сълзичките й.... и ми стана криво защото и ние със сестра ми сме на мнението на Янчето!!!
Песента на Любо не ни хареса.... ама ха, де!
Много силна прегръдка за Неда от мен, да не плаче, а да пее от душа и сърце и да се подготвя за други конкурси, на които и пожелавам успех, тук като нищо може да има "уйдурма"!
Май като гласува журито с табелите-цифри е по истинско, а сега "иди му хвани края"!

Аз и днес/вече вчера/, ходих по разни доктори, Дилянчето ме води, ама то на алергичен човек какво да изпишат?
Тества ме най-добрата алерголожка във Варна, изписа ми болкоуспокояващи инжекции и два вида противоалергични хапчета...... болките ми спряха, но съм със сърцебиене и сън не идва!

Оплаках ви се, сега пак ще легна, дано Сънчо дойде, че ще лудна!



Лек остатък от нощта, а утре-днес хубав ден ви желая!    newsm10




# 688
  • София
  • Мнения: 1 755
Добро утро,мили момичета! Пожелавам ви един хубав и успешен ден!

# 689
  • София
  • Мнения: 8 463

ПРИВЕТ МОМИЧЕТА! ДНЕС У ДОМА Е ПРАЗНИК. НАШАТА НАЙ-МАЛКА ВНУЧКА, ЕЛИА КАРОЛИН ВЕЧЕ Е НА ЕДНА ГОДИНКА!

Общи условия

Активация на акаунт