Помощ! Какво е това нещо???

  • 8 398
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 41 586
Отдавна не съм писала, но сега не мога да се сдържа. Имам нужда от малко компетентно мнение. Моят мъж е инженер. От известно време непрекъснато е в гаража и прави нещо.

Като го питам все ми вика, че няма да разбера, ама видях някакви схеми, на които пише за някакъв колайдер ли, коландер ли...Та искам да питам някоя знае ли нещо и дали той коландер е опасен, щото детето си държи колелото в гаража...?

 smile3532

Изключително опасно е. И при най-малката грешка може детето ти да бъде анихилирано, а колелото да бъде изпратено в паралелна вселена. Вече нищо не можеш да направиш - гаражът е необратимо заразен с радиация. Можеш обаче да минимизираш щетите, ако добре уплътниш всички фуги на вратите с шипков мармалад и облицоваш стените и вратата със сандвич от домакинско алуминиево фолио и полиетиленово фолио.  smile3521

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Бре да му се не види. И моят мъж е инженер, ама първо няма да посмее да ми каже, че няма да разбера. И второ - нищо интересно не прави в гаража - само човърка по колата.
Значи да не се притеснявам от милионна сметка за ток. Ама и рязко забогатяване да не очаквам.

# 17
  • Мнения: 9 808
Аз моя се опитвам да го вкарам в гаража, ама не ще. А някой трябва да поразчисти там. Като настроите колайдера дайте го за едно кръгче. Simple Smile))

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 621
Мъжът ти се е пошегувал с теб. Laughing
Виж как развесели форума. Joy

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Всеки мъж с колайдер!
Евалла ...

# 20
  • Мнения: 117
И моят е инженер, но като се затвори в гаража, значи човърка по музиките на Любимата Кола. Дали да не му пусна мухата за колайдера? Стига с тази музика, от нея пари не се изкарват, а от колайдера току виж изкарал нещичко Simple Smile Пък и Любимата Кола ще се прочуе...

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Цъ цъ цъ - колко инженери си имаме тука, а един колайдер не могат да спретнат в гаражите. Да вземем да си основем клуб „Инженерска съпруга“ и да ги спешим да свършат нещо значимо. То е известно, че без женска намеса няма да мине. Laughing
Пък и докато човъркат нещо по гаража, няма да ни се мотаят в краката.

# 22
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Всеки достоен мъж прави колайдер в гаража си и накрая ще си ги обединят!
Laughing

# 23
  • Мнения: 4 892
Обаче искам да ви кажа, че вие сте по-добре. Моят е заврян зет и съответно не му се полага гараж, колата му е на улицата. Понякога седи и аз го питам какво мислиш и той казва - нищо. Значи колайдер. Аз ще си мълча пък той нека си мисли, че аз не знам за какво мисли.

# 24
  • Мнения: 79
Ох, ще ме пукнете от смях. Добре, че все още има и позитивно настроени хора с чувство за хумор в този форум  Laughing

# 25
  • Мнения: 9 808
Между другото, не сте прави, че в България няма колайдери. Околовръстното на София е перфектен пример за ускорител на елементарни частици (в двете посоки след камерите при МакДоналдс).
Също така, баща ми нарича така тунела на Нестеров открай време.

# 26
  • Мнения: 4 892
Между другото, не сте прави, че в България няма колайдери. Околовръстното на София е перфектен пример за ускорител на елементарни частици (в двете посоки след камерите при МакДоналдс).

Кога са го преместили към нас, по-рано беше тунела за Люлин  Joy

# 27
  • Мнения: 9 808
Между другото, не сте прави, че в България няма колайдери. Околовръстното на София е перфектен пример за ускорител на елементарни частици (в двете посоки след камерите при МакДоналдс).

Кога са го преместили към нас, по-рано беше тунела за Люлин  Joy
Е, виж имаме няколко значи Simple Smile. Швейцарците пасти да ядат. Simple Smile)

# 28
  • Мнения: 4 892
Точно щях да кажа, че са се увеличили явно. Според нуждите.  Grinning

# 29
  • Мнения: 79
Значи, бая мъже заработват по гаражите.

Общи условия

Активация на акаунт