хапят се!!!

  • 3 887
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 839
Всяко чудо за три ... години  Mr. Green
Здрави нерви, момичета  Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 291
Ами, хапят се...Първа са научи Ивка, за да "брани" играчките, сега се научи и Злати...Същите картинки, както сте ги описали  hahaha  Joy
маслина /а това им е любимата храна!!  hahaha hahaha/
и така...
Нашите щерки са луди за маслини, просто не знам какво да кажа - полудяват, изпадат в екстаз и крещят Ам-Ам-амммм.... #Crazy #Crazy #Crazy Ако видят маслина, забравяме за яденето....
Абе, да не би да има някаква връзка маслини - близнаци  Joy  Joy  Joy

# 17
  • Мнения: 219
Като ви чета, се чудя как сме се отървали до сега от такива поражения. Не е много за вярване, но моите бандити все още не са се сетили, че зъбите могат да се изпълзват не по предназначение. Аз съм предупредена от родата, че имаме близнаци, че ме чака едно хапане, щипане и биене, но за сега не се сещаме за тези дейности. Сега само си отнемат играчките един на друг.

# 18
  • Мнения: 183
Ние пък не сме имали такив проблеми с хапането, всъшност никога не са се хапали  Grinning. От малки ги оставях сами да си играят и сами да се разбират и минахме само през двуседмичен период, през който се биеха и скубеха, но много бързо им омръзна, слава богу.
Много се кефя, че се защитават една друга в градината и никога не са пострадали от често срещаните борби в градината.
От друга страна много често различни майки ме гледат на кръв Embarassed ама какво да се прави - нали са си сестрички, нормално е за се защитават.

# 19
  • Мнения: 138
мойте момчета са на 1г. и 2м. и преди няколко дни единичт ме захапа с такава усмивка на лицето, но още не са се хапали. леле мале какво ме чака......дано не е много дълго това чудо.....  newsm78

# 20
  • Мнения: 331
да ви се отчета:
не че сме спряли с хапането, но като че ли го правят само когато са мноооооого ядосани. вече знаят, че така боли и май се сещат, като тръгнат да хапят... а като я ухапе, другата почва неистов рев, а хапещата я гали и й вика "мина мина, ооо, мина, нама". и си отминава да си върши нещо по-важно... ooooh!
мен не ме хапят, но посягат, аз успявам да се опазя... Crazy сигурно много боли... ужас.
иначе борба има, главно за играчки. онзи ден намерих кичур коса на масата.... така и не съм разбрала кога е бил изтъргнат и от кого... newsm78
целувки, момичета.
оффф: кога ще се срещаме?

# 21
мен не ме хапят, но посягат, аз успявам да се опазя... Crazy сигурно много боли... ужас.
 
И при нас, само за  сведение, продължават да се хапят. E, случва се по-рядко отколкото преди, и то най-вече като стане въпрос за подялба на игрaчки. Но и на мен налитат, особенно ако им кажа, че нещо не може да се направи. И боли....   #Cussing out даже през дънки имам отпечатак на зъбчета....

Общи условия

Активация на акаунт