за плакането след баня

  • 1 185
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И ние сме така от 2 месеца,но при нас е повече при обличането.Напослдък обаче се забелязва тръшкане и в хавлията.Пробвам с дрънкулки,но ефекта трае секунди и отново рев,а след това ми е сърдита.

# 16
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
И при нас беше така в началото. Но до 3-тия месец май вече беше спряло...Спокойно, ще отмине и при вас Peace
Наистина е така Laughing - отминава, при нас чак към 5-тия месец....

# 17
  • Мнения: 1 427
Моят син и до сега реве, след като го извадим от коритото. Просто човечето иска да седи и да се плацика, но няма кой да го остави, страх ме е да несе разболее.
Докато го обличаме, а преди това масажираме, изнасяме цял театрален спектакъл
И при нас е същата история.Ама не може пък два часа да се плацика  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 2 074
И моята дъщеря плачеше след баня първите 2 месеца. Сега вече не.

# 19
  • Мнения: 282
I nie pla4em sled banq.Az go otdavam na tova,4e iska da se kape o6te,a kato go izkaram ot vodata go li6avam ot tova udovolstvie i mi e sardit!!! Tired Party Confused

# 20
  • Мнения: 1 464
Дъщеря ми още си плаче след баня ,просто им е приятно къпането и искат то да продължи.А като по-малка плачеше след баня защото много и се доспиваше,нямаше търпение да я облека и за секунди заспиваше

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз прилагам песни, смешки и нещо, което да хване и да се занимава докато трае процедурата.

# 22
  • Мнения: 1 259
Синът ми много се дереше и той Tired.Веднага щом го извадя от ваничката и го увия с хавлията започва TiredСега го къпя на обяд и се смее гука,много е спокоен.Пробвай и ти ако искаш,вечер явно му дотяга и това още повече го изнервя.Успех дано да се успокоите Simple Smile

# 23
  • Мнения: 577
Благодаря ви успокоих се че не е само при нас и аз го отдавам на това че е много изморен и след като го облека суче не повече от 5 мин и заспива.Може би наистина трябва да пробвам по-рано когато е в кондиция и не е кисел. smile3507.а чакайте да ви питам и дали всеки ден ги къпете със сапун или душ гел или каквото там използвате,защото аз определено не го мия всеки ден а може би през ден. newsm37

# 24
  • Мнения: 3 760
Вероятно просто му е студено на детето. Като му се пооправи терморегулацията ще престане.

# 25
  • Мнения: 46 520
... а чакайте да ви питам и дали всеки ден ги къпете със сапун или душ гел или каквото там използвате,защото аз определено не го мия всеки ден а може би през ден. newsm37

Докато започна да лази, ходи и т.н., къпех през 1 или 2 дена, с бебешко душ гелче, след това всеки ден с него, главата 2 пъти в седмицата  Simple Smile

# 26
Дереше се даже по време на самото къпане до втория месец.сега плаче само ако съм закъсняла с къпането-най-късно час след хранене- и при обличането се разревава от глад.

# 27
  • Мнения: 4 358
.....Много ми е интересно дали има и други бебковци които след баня реват.....
Много бебета палчат след баня... за банята  Laughing Харесва им в коритото и искат още  Wink
Увивай хубаво, поноси малко на ръце за успокояване и после прави масаж. Ще мине скоро  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 711
     Да те успокоя - и това ще мине , но няма универсални рецепти за бебета. НАли и затова не си приличат. Явор се скъсваше от рев цяло лято след баня, всички  бяхме на бойна нога , но нищо не помагаше. С времето сам спря. Е , и сега понякога се маймуни, но....
     А относно масажа- аз никога не съм му правила такъв. Той просто не стои на едно място и секунда! Споко - всичко с времето си!

# 29
  • Мнения: 262
И при нас положението е плачевно. Обожава банята, но като я извадим от ваничката и надава писъци до небето. За това започнах да я къпя по-рядко, независимо, че съм привърженик на честото къпане.
С какво ли не сме пробвали - песни, танци, дрънкалки, сушоар, нищо не помага. Но се успокоявам, че поне по време на банята не реве. Че познавам едни момиченце само като види коритото и почва да реве.

Общи условия

Активация на акаунт