Black Sails

  • 37 003
  • 310
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 161
Отлагането едва ли би променило сериала.

# 226
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Вчера качиха епизода, така че не са минали два дни Peace
Аз го гледах в събота с кафето, беше си излязъл в сайта, от който тегля напоследък сериали.
Пък след това даже имах време и да изляза, и да дремя, и да поработя, докато други са събирали сили за целоседмично киселеене Mr. Green

# 227
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Явно си вътрешен човек, щом гледаш епизодите преди американската публика Whistling

# 228
# 229
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Явно си вътрешен човек, щом гледаш епизодите преди американската публика Whistling
Не знам кога ги гледа американската публика, но в събота следобед епизодите са налични. Понякога дори и в Арена, та няма нужда да се търсят другаде Laughing Laughing

# 230
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 868
В събота следобед все още бях някъде по линията земя-въздух и абсолютно в невъзможност да гледам каквото и да било. Почнах я, обаче звука е ужасен, има някакво ехо, не мога без субтитри Confused

# 231
  • Мнения: 3 161
още няма а?
аз перкам с английски субс, когато нямам търпение.

# 232
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 868
Гледах, жалко, много жалко, страхотен образ е Вейн Sad

# 233
# 234
  • Мнения: 2 600
Eдна снимчица (не знам, дали не е качвана вече) без връзка с историята  Heart Eyes  https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12919 … c&oe=577B541E

# 235
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
У, че тело Heart Eyes

Не мога да разбера каква е тая магия в блондинската същност на Елинор
Скрит текст:
та всеки мъж и прощава и най-големите малоумия. Ей сега и губернаторът вместо да я обеси до Вейн, че му издуха с един замах всичко построено досега, я гледа с тъп влюбен кравешки поглед Tired.
А англичаните ги изкараха съвсем пасящи трева- не може да обрисуваш флота, който е владял две трети от света, като сбирщина идиоти, които не могат да се справят с екипаж пирати и стотина туземци на кръст.
Ако някой иска да е вътрешен като мен и да "гледа преди американските зрители"- епизодът вече е качен в LimeTorrents  Laughing

# 236
  • Мнения: 3 161
Тамън щях да питам кога губернатора е погледнал Еленор.

# 237
  • addicted
  • Мнения: 1 084
Ако някой иска да е вътрешен като мен и да "гледа преди американските зрители"- епизодът вече е качен в LimeTorrents  Laughing

Жива да си!

# 238
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 868
И в двете замунди го има Peace Peace

# 239
  • софия
  • Мнения: 756
Здравейте,
не знам как съм пропуснала тази тема. Много харесвам сериала и съм в потрес след серията от предната събота (още съм до там). Харесвах Вейн...много  Grinning
Явно ще се развива в другият сериал - 100те

Общи условия

Активация на акаунт