Black Sails

  • 36 946
  • 310
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 600
Очаквам жената на Джон Силвър да е оцеляла, все пак в книгата той си е женен за чернокожа жена.
Иначе не ви ли направи впечатление, в колко битки ходеха да доубиват падналите, последно Силвър например като го изхвърли морето имаше такава сцена .... а сега, в толкова сериозна ситуация не го направиха, баш най-печените войници .... и отиде коня у ряката.

# 286
  • Мнения: 4 871
Еее, най-накрая тая хитра лисица са умре! Още не съм гледала новия епизод, но от миналия това най-много ми хареса (по принцип не се радвам на смъртта, но щом става за Елинор, крайно време беше)

# 287
  • Мнения: 6 493
Очаквам жената на Джон Силвър да е оцеляла, все пак в книгата той си е женен за чернокожа жена.
Иначе не ви ли направи впечатление, в колко битки ходеха да доубиват падналите, последно Силвър например като го изхвърли морето имаше такава сцена .... а сега, в толкова сериозна ситуация не го направиха, баш най-печените войници .... и отиде коня у ряката.

Тук гонеха символиката, според мен. Елинор умря от действията на мъжа си.


За новия епизод.
Разпиляха се...всеки с лично виждане и подход за мир, ред и свобода в Насау. Тактики, стратегии и поредните предателства.

# 288
  • Мнения: 3 161
да. вече не мога да им следя схемите за жалост. Флинт е човек, с който няма как да стане плана, защото той е против легалното управление в Насау, което Гътри ще искат да придобият? Или просто е мразен?

Били успя в плана си.

# 289
  • Мнения: 2 600
Ама Елинор как "погледна" губернатора, а #Crazy   Много изненадващо и добре направено, Миранда не беше толкова ужасна, като се явяваше на Флинт.

# 290
  • Мнения: 3 161
аз нещо не го забелязах тоя момент. само една сълза забелязах.

# 291
  • Мнения: 2 600
аз нещо не го забелязах тоя момент. само една сълза забелязах.
Нали е умряла, бе  ... как така обърна глава и го загледа втренчено  Mr. Green  Мен ме стресна.

# 292
  • Мнения: 3 161
самото обръщане не го видях. в смисъл за мен все едно така си е главата от началото (ама не гледах съсредоточено). а и правят римейк на Миранда Simple Smile

Джак беше супер тоя епизод.
Нещата станаха интересни на милион фронта.

btw може и да направят мини сериал Treasure Island.
на Флинт почти цялото му семейство играе в Black Sails.
Били ще играе в GoT.

# 293
  • Мнения: 2 600

Нещата станаха интересни на милион фронта.
....
на Флинт почти цялото му семейство играе в Black Sails.
 
И на мен ми е интересно, въпреки че края го знаем   Simple Smile
А това за семейството на Флинт не го разбрах.

# 294
  • Мнения: 3 161
Anna-Louise Plowman - жена на Флинт (в реалния живот де).
Chris Larkin - брат
Maggie Smith му е майка и е щяла да играе Баба Гътри ама явно не са се получили нещата.

не свързано, но яко изказване "In a previous interview, Stephens blamed his absence from the screen in part on the poor quality of British scripts, saying they were either tales of gangsters, football hooligans or “intelligentsia movies about married couples in Hampstead”.

# 295
  • Мнения: 36 493
Anna-Louise Plowman - жена на Флинт (в реалния живот де).
Chris Larkin - брат
Maggie Smith му е майка и е щяла да играе Баба Гътри ама явно не са се получили нещата.

не свързано, но яко изказване "In a previous interview, Stephens blamed his absence from the screen in part on the poor quality of British scripts, saying they were either tales of gangsters, football hooligans or “intelligentsia movies about married couples in Hampstead”.
Laughing Какво отсъствие - миналата година беше в новата версия на "Десет малки негърчета".. Все пак изказването е забавно!
Нямах представа, че Маги Смит му е майка - изненадана съм, че не му е уредила роля в Хари Потър вселената. Още има време, де ...

# 296
  • Мнения: 2 600
Anna-Louise Plowman - жена на Флинт (в реалния живот де).
Chris Larkin - брат
 

Лелеее, колко не си приличат брат с брата   Simple Smile

# 297
  • Мнения: 6 493
аз нещо не го забелязах тоя момент. само една сълза забелязах.
Нали е умряла, бе  ... как така обърна глава и го загледа втренчено  Mr. Green  Мен ме стресна.

И аз не забелязах да обръща глава. Просто в кадъра вече е с обърната и с отворени очи. И сълзата. Режисьорското виждане за сбогуване между двамата.

# 298
  • Мнения: 3 161
Как се напуска кораб без никой да те види. Все пак ограничено пространство. Аз не мога от дома да изляза без целия малък град да ме види Laughing

По-муден епизод, но вече сме към развръзка и край на добрия сериал.

# 299
  • Мнения: 4 871
Не бях в настроение да гледам сериала, но днес си пуснах последните 2 серии. Много тъп финал! Изобщо не ми хареса, имало е къде-къде по-интересни епизоди, пък точно за финала да не се постараеш. Tired

Общи условия

Активация на акаунт