Black Sails

  • 38 478
  • 310
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 592
Аз искрено се надявам на трети сезон, те още един остров не могат да си поделят, пък какво остава за Урката  Praynig

# 61
  • Ямбол
  • Мнения: 2 246
Трети сезон е вече потвърден. А този ще е с бонус + 2 епизода.  Wink

Били докато се свести и сезона ще свърши. Laughing

Нека си почива, да се възстанови.  Laughing

# 62
  • Мнения: 2 592
Трети сезон е вече потвърден. А този ще е с бонус + 2 епизода.  Wink


А-аааа, пропуснала съм клюката   newsm44

# 63
  • Мнения: 2 592
 Тъкмо гледах първо Живите мъртви и веднага след него Black sails.     Laughing
Посмъртно нямаше да се сетя за такъв развойййййй   newsm65

# 64
  • Ямбол
  • Мнения: 2 246
Тъкмо гледах първо Живите мъртви и веднага след него Black sails.     Laughing
Посмъртно нямаше да се сетя за такъв развойййййй   newsm65

И аз в същата последователност гледах.  Laughing

Флинт как ни изненада само.  hahaha

Скрит текст:

# 65
  • София
  • Мнения: 6 221
Много хубав сериал за разтоварване, много!
Не знам обаче Флинт ли, Веин ли... Джон Силвър ме дразни, ама съм още на половината на първи сезон.

# 66
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Много хубав сериал за разтоварване, много!
Не знам обаче Флинт ли, Веин ли... Джон Силвър ме дразни, ама съм още на половината на първи сезон.

аз по това време бях твърдо Флинт, но до края се обърках  Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 6 221
Не мога да съм твърда при толкова... твърдост... ако мога тъй да се изразя!

# 68
  • Мнения: 6 519
Джон Силвър ме радва във втори сезон. А и актьора е сладур. Laughing

# 69
  • London
  • Мнения: 612
Защо не съм се записала още тук!?

# 70
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джон Силвър пълни душата този сезон Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 9 137
Наваксах.
Очаквах повече кръв и секс.
Момчетата стават, от Серена Уилямс съм крайно недоволна.  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 6 519
Много интриги, много обрати в последната серия.  Wink

# 73
  • Мнения: X
Притеснявам се за Вейн.  Heart Eyes
И при все това ми иде да му обърша два шамара.

# 74
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Притеснявам се за Вейн.  Heart Eyes
И при все това ми иде да му обърша два шамара.

на мен пък на тая пача Елинор, но и той да вземе да се освести малко  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт