Black Sails

  • 38 479
  • 310
  •   1
Отговори
# 30
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Я да размърдам темата .... Тоз Вейн не можех да го гледам, ама след този епизод ( трети ) с други очи го погледнах  Mr. Green има ки неква любов между него и Елинор или само той страда  Heart Eyes

# 31
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
ИмАло е.  Mr. Green
И аз не можех да го гледам, ама да видиш после...  Blush

# 32
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ИмАло е.  Mr. Green
И аз не можех да го гледам, ама да видиш после...  Blush

хич не ме кефи у фейса, ама гледай сценаристите кво правят, дееба  Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 6 221
сички ли го гледате тоя сериал?
Божей, как страдам след Килинг... чак днес го усетих... та да зема да го почна?

# 34
  • Ямбол
  • Мнения: 2 246
Баш след Килинг не е удачен избор, според мен.  Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 6 221
Ма Дими... Ми добре...

# 36
  • Ямбол
  • Мнения: 2 246
Ма Ване, ма... Гледай Мостът!

# 37
  • София
  • Мнения: 6 221
Искам да погледам малко тестостерон първо...

# 38
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Баш след Килинг не е удачен избор, според мен.  Wink

Да не кажа, че е направо ужасен избор.   hahaha

# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 2 246
Имаме вече дата – 24 януари.  Sunglasses

# 40
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Имаме вече дата – 24 януари.  Sunglasses



юхуууууу  Party

# 41
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 887
Дано да са с малко повечко епизода.

# 42
  • Мнения: 6 519
2-ри сезон:

# 43
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 887
Далеч Crossing Arms

Не видях Били Thinking

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 2 246

Няма го. Confused Гледах и нови снимки на актьорите от разни мероприятия, пак го нямаше. Дано ни изненадат приятно.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт