Black Sails

  • 38 478
  • 310
  •   1
Отговори
# 150
# 151
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
уау  Heart Eyes

# 152
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 883
Бива, бива Heart Eyes

# 153
  • Мнения: 248
Хоп и аз в кюпа!!!
Вейн, Вейн, Вейн!!!! Баси еротичния глас има тоя човек.... умирам..... Simple Smile
Аз съм фен на Били също така Simple Smile Флинт също ме кефи, но на моменти ми е бавен....
Обаче Вейн.... Малиии....
Остана ми да изгледам само последната серия на сезон 2, най-интересното оставих аз.... Дано имам време днес да я видя...

# 154
  • Ямбол
  • Мнения: 2 246
Продължават да ни дразнят с трейлъри Crossing Arms

# 155
  • Мнения: 6 519
Продължават да ни дразнят с трейлъри Crossing Arms


Но красиви  Flutter

# 156
  • Мнения: 2 592
Гледам нови прически нещо Simple Smile И Джон изглежда по-добре с прибрана коса Wink

# 157
  • Мнения: 2 040
Въх, този Флинт!  Heart Eyes

# 158
  • Мнения: 6 519
Уау, уууааауууу,  Crazy  Two Hearts  Коледни подаръци:

Скрит текст:

# 159
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 883
ох

# 160
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 746
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Страхотен трейлър! Тоби е чуден така. Даже и Силвър вече прилича на пират, а не на манекенка. Доволна съм.


Време му беше на Силвър да стане зъл  Laughing
А Тоби, ох Тоби... Heart Eyes

# 161
  • София
  • Мнения: 37 349
Чакай и аз да се запиша  Grinning Rolling Eyes
Наскоро изгледах двата сезона и се зарибих мощно. Как може да не съм почнал да го гледам регулярно идея си нямам, но голям пропуск като за мен.
Много ми хареса. Кастинга, визията, ефектите, сценографията. Изпипан отвсякъде. Браво на Старз, този сериал си е достоен наследник на великия визуално Спартак.  bowuu
Любимци, Вейн на 1 място. Флинт малко след него, донякъде и Били.
Макс ме дразни много. Такива подмолни хора ме изкарват извън кожата. Малко нереално ми изглежда някаква курва да ги върти така всичките, но и до тук в сериала не е имала стойностен опонент в задкулисните игрички така да се каже.
Силвър е симпятага (прекрасна актьорска игра), няма как да не го хареса човек. Изненадаха ме с гей линията на Флинт.
Страхотно шоу.  bowuu

# 162
  • Мнения: 9 137
Малко нереално ми изглежда някаква курва да ги върти така всичките, но и до тук в сериала не е имала стойностен опонент в задкулисните игрички така да се каже.

Не е чак толкова нереално   Wink
Положението на Елинор, е несравнимо по-изсмукано от пръстите.

# 163
  • addicted
  • Мнения: 1 125
Нов (мисля) трейлър:



Лош, лош Силвър.  Blush Толкова прекрасно лоши мъже има в този сериал.  Flushed

# 164
  • Мнения: 2 592
 Heart Eyes  Toзи постер не съм го виждала. Много добре започна сериалът
Скрит текст:
и си размениха ролите, Флинт стана зъл, а Вейн колеблив. 
Даже ми се стори, че актьорът, който играеше пиратския капитан, който заплашваше Елеонор, сега "служи" като моряк статист, или пък просто приликата е голяма .

Общи условия

Активация на акаунт