Спирала за мигли - 8

  • 81 194
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 788
Хубава е So couture на L`Oreal- разделя, извива, не дава драматичен обем. Не е любимата ми спирала, но е много прилична.

# 721
  • Мнения: 539
Благодаря на всички за предложенията  bouquet

# 722
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
момичета, попаднах на този комплект максимайзера на Диор (мини) + спирала Diorshow Extase Mascara, да си ги взема ли? все се каня на максимайзера и сега ще имам възможност да го пробвам, само не знам спирала става ли? благодаря!  bouquet

http://www.enzo.bg/dior/diorshow-extase-kozmetichen-paket-i/

# 723
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Преди време имах тази спирала и бях много разочарована, но допускам е било поради малкия ми опит тогава  Thinking Ако сега я ползвам, може и да е по-успешно  Peace

Загледах се в упътването за ползване на Рапидлаш - да се прилага на съвършено чист клепач, без крем и  по дължината на кожата в основата на миглите  Laughing Много бях разочарована. Съфорумка сподели, че ползва крем по-рано и няма проблем, но ....  Confused

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 968
Момичета, бихте ли ми препоръчали някаква бюджетна, ежедневна спирала.

Ето тази спирала на Лореал, за мен е мноооого добра, а изобщо не им харесвам двойно по-скъпите спирали. Взела съм за проба и новата So Couture, но ще я пробвам по-нататък, нещо се напълних с отворени спирали.


За момичетата които имат дълги мигли по принцип или като мен използват серум за мигли и имат дълги в момента, направих един експеримент, всяка сутрин слагах различна спирала, в продължение на 10дни.
Lancome hypnose doll eyes, hypnose star, hypnose drama,  hypnose volume, Guerlain Maxi Lash, Dior Diorshow Iconic, Loreal 4x, Max Factor False Lash Effect, Too Faced Better Than Sex i Benefit They're real очеваден фаворит е Too Faced Better Than Sex прави миглите плътни и дълги без да натрупва излишно, само с един слой.


Тази си я взех на майтап, защото беше много намалена, а останах очарована.
Според мен и удължава миглите и им придава обем.

# 725
  • София
  • Мнения: 3 272
Преди време имах тази спирала и бях много разочарована, но допускам е било поради малкия ми опит тогава  Thinking Ако сега я ползвам, може и да е по-успешно  Peace

Загледах се в упътването за ползване на Рапидлаш - да се прилага на съвършено чист клепач, без крем и  по дължината на кожата в основата на миглите  Laughing Много бях разочарована. Съфорумка сподели, че ползва крем по-рано и няма проблем, но ....  Confused

Алена, как си представяш да не слагам крем  Joy
Не се притеснявай,  аз си ползвах крем. Гледах да не го слагам точно на миглите, но си слагах крем под очите и върху горния клепач. Резултата си беше чудесен. Аз не го бях ползвала /Рарапидлаш имам предвид / от около година. Все се канех да си купя и се замотавах. Взех си го преди 3 месеца отново. Миглите ми бяха доста пострадали от една водоустойчива спирала, която ми постави гримьорка и после нямаше махане дори и с демакиант за водоустойчив грим и масло. Проскубаха се жестоко.  Мислех, че ще се възстановят бързо, но няколко месеца нямаше особено подобрение. И вече нямаше как - взех си пак Рапидлаш. Ползвах го плътно 6 седмици и имаше осезаемо сгъстяване. След това и до сега го ползвам 3 пъти седмично и резултата е чудесен. Гъсти, издължени и което бях забравила, но много ми харесва - лъскави и черни мигли. Е, то и аз съм тъмнокоса, та е логично миглите да са черни. Хубавото е, че като са сгъстени и черни миглите сами ми очертават окото, все едно в основата съм сложила черен молив. Просто съм много доволна от серума. Сега като слагам спирала няма нужда от втори път да повтарям / в момента най-много ми харесва една на Хелена Рубинщайн/, защото ми опират в костта под веждите, а отдолу въобще не слагам, защото михлите са дълги и се цапа с черно под окото.
Сори за дългия пост, но реших да те мотивирам да не го оставиш.
Не знам защо са писали да е чисто окото, но крема не пречи, според мен.

  bouquet

# 726
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Направо се ококорих, като го прочетох  Shocked и благодаря, че ме успокои   bouquet

Възможно е да има кремове, които реагират със серума или намаляват действието му; и по този начин производителят се презастрахова  Thinking

Аз днес пробвах They're real на Бенефит:



Не съм в особен възторг от ефекта на миглите, не напластява много, но и не сресва много прецизно. Обаче много ми допада боздуганчето ан върха ан четката, защото захвана миглите то вътрешната част на окото и ги омаскари хубаво Simple Smile Ще  я тествам още 1-2 пъти - дано се спогодим  Peace

# 727
  • Мнения: 912
Аленка И аз не я харесах отначало PeaceПотенциалът и се разкрива като "отлежи"  bouquet

# 728
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 540
И гледай да не си бръкнеш в окото с "боздуганчето" като мен, че това направо ти разкатава фамилията ooooh! ooooh! Laughing

Аз тръгнах да пробвам So Susan спиралата за 16 евро от Глосибокс. Е няма такава течна субстанция! Тук бях чела, че някой оставят спиралите отворени, да се постегнат. Три дни стои отворена и никаква разлика Mr. Green Зарязвам.

Какво се случва, ако се спре използването на серум за растеж? Те съдържат ли хормони?

# 729
  • Мнения: 2 592
Преди време имах тази спирала и бях много разочарована, но допускам е било поради малкия ми опит тогава  Thinking Ако сега я ползвам, може и да е по-успешно  Peace

Загледах се в упътването за ползване на Рапидлаш - да се прилага на съвършено чист клепач, без крем и  по дължината на кожата в основата на миглите  Laughing Много бях разочарована. Съфорумка сподели, че ползва крем по-рано и няма проблем, но ....  Confused

Алена, аз също ползвам околоочен крем без проблем  Peace
Както и друг път съм споделяла, съм много доволна от резултата - сгъстени и по-дълги мигли. Мислех, че си въобразявам, но май станаха и една идея по-тъмни и лъскави  newsm78
Аз съм светла, миглите ми също са светли и когато съм без спирала изглеждат много къси, защото не се виждат. Сега и без спирала се виждат много добре, защото сякаш потъмняха  newsm78 Heart Eyes

# 730
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
момичета, благодаря се отговорите, още се чудя, но вероятно ще си взема комплекта заради максимайзера на Диор

# 731
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Благодаря, че споделихте, Момичета   bouquet  Нанасяте на кожата, като очна линия, нали?  Rolling Eyes Както е описано в упътването?  Rolling Eyes

OnDiNe_, не съдържа хормони, а в-во, което се прилага при глаукома. Лекари са забелязали, че при лечение  глаукома - миглите избуяват и така са разработени продуктите  Peace

# 732
  • Мнения: 29
Здравейте!
Интересна и полезна тема .....нооо, от всичко което прочетох за пореден път се убедих, че не винаги скъпото е толкова страхотно! (разбира се това е лично мое мнение) Simple Smile
 Моята спирала никак не е скъпа, но резултатите които постигам с нея са страхотни за мен. Миглите ми не са дълги, нито извити, нито гъсти...  Grinning с нея стават и дълги и извити и гъсти...

Ползвам я от години.  Mr. Green
Другата чудесна, с която се сдобих сравнително скоро е тази

и с нея отново резултатите са повече от прекрасни Simple Smile

# 733
  • Мнения: 1 893
С къси, редки и тънки мигли съм Mr. Green. Сериозно обмислям да купя Рапидлаш.
Единственото, което ме притеснява( не изключвам цената Mr. Green) - след преустановяването му какво се случва с миглите? Четох някъде (тук, във форума), че миглите се връщат в първоначалното си положение, за което нямам обяснение Crossing Arms Все едно, веднъж израсла на дължина коса - да се скъси Rolling Eyes Shocked
Хайде, за изтъняването - разбирам, но за дължината....

# 734
  • София
  • Мнения: 22 998
Да, не винаги най-скъпото и марково е най-доброто!

Потвърждение за това е не само соиралите показани от blackwings. Има спирали на ГР за 3-4 максимум 5 лв. -  правят чудеса с миглите!

Общи условия

Активация на акаунт