Какво правехте...

  • 4 999
  • 142
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Цяла сутрин четох разкази на мами как е минало раждането на бебчетата им. Също свалях музика-Моцарт,нали било добре за бебето в корема да слуша Моцарт. Реших,че по-добре късно,отколкото никога,но на моето бебе май не му се понрави Моцарт,та спука мехура...и...тръгнахме.

# 61
  • Мнения: 5 140
Тръгването ми беше инцидентно, защото ми изтекоха водите, а оставаше още цял месец до края на бременността ми.
А преди да ми изтечат водите закусвах, сладко- сладко.

# 62
  • Мнения: 1 425
Чоколина страхотна тема, чета всичко, толкова ми е интересно и продължавам да я следя.  smile3525

# 63
  • Мнения: 1 190
Аз преносвах вече 6 дни и през последните дни имах леки контракции и 2 см. разкритие и имах уговорка с лекарката да отида в събота/13.08./ в болницата пък ако имам по-голямо разкритие и ще ми включва система /понеже аз пък се пазарях с нея, че ако няма да раждам за какво да ходя в болницата/.
И така станах рано сутринта, взех си душ и в уговорения час бях отпред с багажа, същия следобяд вече гушках Вили Heart Eyes

# 64
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз да си кажа: имаше още 11 дни до термина ми, затова спокойно цяла нощ играх на компютъра "Age of Empires", в 5.30 ч. мъжът ми ме накара да си лягам с думите: "Хайде, че утре може и да не можеш да се наспиш!". Легнах си, а в 7.30 се събудих с контракции на 2 минути (бяха ми казали, че когато станат на 5 мин., трябва да ходя в болницата да раждам  Mr. Green). Тук специално мъжът ми каза да напиша, че точно преди да тръгнем към родилното, съм се опитала да го докарам до инфарктно състояние  Joy. С контракции на 2 мин. тепърва започнах да се къпя, да си правя тоалет, накарах го да ме снима по бански в профил (правех си снимка за всеки месец от бременността и нямах за деветия  Laughing), а той през 30 секунди повтаряше: "Хайде, обаждай се на акушерката и да ходим!" hahaha
В болницата постъпих към 9.30, до 11.30 се разхождах по коридорите, а в 13.10 се роди Мони  Heart Eyes.
Мислила съм си (особено веднага след раждането), дали няма да е геймърче заради моето киснене пред компютъра посред нощите!  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2 407
Преди да родя бяхме на гости  цял ден. Първо ходихме до свекърва ми ,после до брата на мъжа ми! След това отидахме да вземем чук до майка ми ,че  се бяхме нанесли в нов апартамент и по пътя звънахме на докторката, защото  ми течеше леко прозрачна течност и ми се пишкаше през 5 минути и тя каза бързо към болницата и това е! Постъпих в 20 часа с 4см разкритие ,сложиха ми системи за да ми предизвикат контракций към 21.Към 22 започна болката и 24:55 се роди Никол!

# 66
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами на мен ми бяха поставили простангландин,който трябваше да отключи раждане до 6 часа,разхождахме се с мъжа ми по Пиротска и след два часа от поставянето на хапчето започнаха контракции,повисяхме по магазините докато вече усещах,че болките се засилват,качихме се в офиса,хапнах си като за последно,че даже и си взех ядене за след раждането,че си викам ще умра от глад а посред нощ кой ще ти донесе ядене?Е,наложи се секцио та яденето ми поостана чак за след 2-3 дни.

# 67
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
До 7 сутринта спах, после ходих няколко пъти до тоалетна докато се сетя че сигурно раждам, после минах през нас от там в Шейново (от Надежда до Орлов мост и след това болницата за по-кратко и бързо Mr. Green) и в 9:40 10 мин. след като ме приеха родих. Grinning

Последна редакция: нд, 19 фев 2006, 23:40 от adara

# 68
  • Мнения: 4 068
Ами първо вечерта ходих до родилното с фалшива тревога и ме върнаха. Легнах да спя ама след един час вече не се траеше и станах. Мъжо го оставих да спи блажено. Цяла нощ седях на компа и преравях форума. Към 7 сутринта го събудих да пием кафе, че бях умряла от скука вече. Пихме кафе, ядохме сандвичи и към 10 часа контракциите ми бяха на 3 минути и мъжо вика "Ще те водя вече". Аз обаче не исках, че ме беше срам да не е пак фалшива тревога и продължавах да си седя на компа и да вися във форума. В 10,30 тръгнахме и в 12,42 се роди дъщеричката ни. Наложи се секцио де, но това е друга тема.

# 69
  • Мнения: 1 410
Бяхме си легнали с мъжа ми и си говорехме. Започнаха контракциите....

# 70
  • Мнения: 704
Спях - водите ми изтекоха в 3 часа през нощта. Нямах болки, но ме приеха към 6 сутринта в родилно, родих чааак Rolling Eyes на другата сутрин.

# 71
  • Мнения: 1 489
Тъкмо легнах да гледам последната серия на Приятели и ми изтекоха водите.Но преди това нещо ме беше хванала музата и изчистих цялата къща.Незннам може пък дъщеря ми да стане чистница.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 397
Спинках сладко, събудих се към 5ч. за обичайно отиване до тоалета, усетих, че "май нещо става" Wink, пак си легнах с надеждата "да ми мине" и да продължа да спя, но.. се наложи в 6.30 да събудя мъжа ми. Беше страхотен сняг, та докато той чистеше колата успях да пийна едно сутрешно кафе, в 7.15 бяхме в Шейново, в 7.45 вече имах бебче Simple Smile

# 73
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
И двата пъти спях и се събудих като ми изтекоха водите посред нощ,станах, изкъпах се и потеглихме за болницата. За съжаление нито един от двамата не е поспалан Grinning

# 74
  • Мнения: 7 474
Пих рициново масло, за да започне раждане и познайте.................. rotfImbo Joy smile3550  bath1 smile3550  bath1 smile3550  bath1..................  costumed050.....  ylinfant

Общи условия

Активация на акаунт