ДОБЪР АЛЕРГОЛОГ В ПЛОВДИВ ,РАБОТЕЩ С НЗОК

  • 44 193
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Мами трябва ми добър алерголог в Пловдив, работещ с НЗОК.

# 1
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Мами трябва ми добър алерголог в Пловдив, работещ с НЗОК.

Д-р Нина Маркова - Алерголог и детски Алерголог.
МБАЛ " Пловдив" бивша окръжна болница в ДКЦ Пловдив - част от сградата на болницата.
Платен прием и прием по Нзок.
Добър лекар е.Казвам го от опит,преди години.

# 2
  • Мнения: 6
имате ли актуален телефонен номер. На този, който намирам в интернет никой не вдига.

# 3
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
имате ли актуален телефонен номер. На този, който намирам в интернет никой не вдига.

Здравейте!Д-р Нина Маркова приема в ДКЦ - Пловдив бивша Окръжна болница сега Мбал Пловдив на бул."България" 234 Ет.3 кабинет 313 телефон в кабинета : 032 900 825
телефон на регистратура : 032 900 820
Телефон който имам е: 0888 263 521.
Поздрави!

# 4
  • Мнения: 6
Благодаря Ви!

# 5
  • Мнения: 175
Здравейте, мами! Можете ли да ме насочите за добър алерголог, който да лекува с хомеопатия в Пловдив?

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте мами аз съм един татко който се регистрирах тук само за да напиша мнението си по темата.Днес благодарение на форума избрах за алерголог д-р Нина Маркова.Личната ми препоръча 2 други алерголожки но не прочетох нищо хубаво за тях.Та останах ОЧАРОВАН от отношението и професионализма на тази жена.Говореше ми като на син а на дащеря ми като на внучка тестовете не са приятни поплака си малката манекенка но накрая има диагноза и започваме лечение.2 месеца сме със кашлица на мини пристъпи а личната(за нищо не става пълен комерсиализъм) ме подведе,че нищо и няма затова закъсняхме малко.Бяхме без уговорен час в 8 сутринта и приключихме кам 12(мисълта ми е,че и без час става но е по бавно) после при личната за болничен,тя остана  изумена от това колко работа сме свършили за половин ден.Тези доктори(ако могат така да се наричат) които го правят за пари те размотават за още и още изследвания ден след ден а всичко става за 4 часа.Та във пловдив ако имате нужда от добър алерголог това е правилният човек д-р Нина Маркова това звучи като реклама хахахаха Успех на всички

Общи условия

Активация на акаунт