Отговори
# 660
  • Мнения: 30 820
Гъбак,тая глава не та ли заболя да я клатиш нагоре-надолу,нагоре-надолу  Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy

# 661
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 557


Супер !  newsm10 newsm10 newsm10

Само да попитам, кой Ви каза за този прякор 'Тонка'  Laughing , защото виждам, че почти всички вече ми казвате така ?  Grinning Научили сте прякора, когато майка ми е ядосана ми вика 'Тонка', вместо 'Тони' или 'Антония'  Joy Joy Joy и като го чуя направо имам чувството, че някой ми е ядосан  Joy Joy Joy Да не би и Вие да ми се карате ?  newsm78 Joy Joy Joy

Тони, ние тука си се самокръщаваме как ни дойде на езика, всякакви вариации на имената съм срещала, та някой е познал без да иска Laughing

# 662
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 115
Манче, и втори сезон са си хубави и двамата. Е, мааааалко по-облички.  hahaha

Тони, откакто свърши излъчването на ОС по БТв ние започнахме да си гледаме филма отначало. Пускаме си серията в точно определен час и си я коментираме. Решихме, че два епизода седмично е добре. Досега го правехме в понеделник и сряда, но заради КСШ срядата ще трябва да я сменим. Началният ни час сега е 21,33, т.е тъкмо да свърши КГ по БТв и всяка си пуска серията и си пишем тук емоциите. Аз през деня или още предния ден качвам съответната серия в докса, и който я няма може да я свали от линка сложен в подписа ми - ФЕМИР ФОРЕВЪР!!!
Присъедини се към нас!  Hug Както виждаш е много готино.  Grinning

Момичета да припомня, че нямам всички епизоди. До където имам ще ги слагам, но после разчитам някоя добра душа да удари едно рамо.  Flutter Flutter Flutter

# 663
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Гъбак,тая глава не та ли заболя да я клатиш нагоре-надолу,нагоре-надолу  Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Ми то глей колко е лесно, не пишеш, а меташ глАва hahaha hahaha hahaha hahaha

# 664
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тони, Hug ако си забелязала, тука никой не се нарича по ник.
Примери бол:

Екстри- ГабО, Гъбка, Габун и тн.
Ирка - Нарцисчева
Релакс - Нарцис
Дикси - РенУ
Диана- ДидОк
Надето- лелчето
Беллора- Бел, Белче
Тути- Тутурутка
Елина- Елитулия
Проф- Профче
Мими-  Мичона, Миче, Мича
Линко- Линче, Лина
Манка - тя си е Манка
Жани си е Жани
Павлина - Павлинка
Слънцето- Йо, Пипе

За мене си нема говорим, че не мой ми стигне страницата да се изредим Joy Joy

Оф, изпуснах ли някой???? newsm78

# 665
  • Мнения: 298
Вай бееееееее, колко хранилки са се навъдили тука - никой не'ааа остане гладен  Mr. Green Mr. Green

Аз пък не мойм се разделя с мойта титла, значи  Blush

Ади, некоя да са цани за отговорник по пиячката, че само с едене не става. Еле па за хора на диета
Скрит текст:
като мене  Joy

# 666
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Проф,но проблемо,само на мен по-рано да ми се напомни,че съм много зле с паметта  Peace
Ади и аз да съм у час със името вече  hahaha hahaha hahaha

# 667
  • Мнения: 21 201
Вече мога да се усмихна, newsm47 изчетох Ви.
Оххх, много е готино при нас. Едни гледат Ферка и Емко, патронеската пък тъжи Joy за някой който си е отишъл, сега Галчето като се появи, ще започне да си разправя за нейни си сериал който следи, аз мрънкам, че едва Ви настигнах и те така, всички си говорим кой каквото го вълнува Mr. Green но важното е, че сме на една честота.

# 668
  • Мнения: 0
Манче, и втори сезон са си хубави и двамата. Е, мааааалко по-облички.  hahaha

Тони, откакто свърши излъчването на ОС по БТв ние започнахме да си гледаме филма отначало. Пускаме си серията в точно определен час и си я коментираме. Решихме, че два епизода седмично е добре. Досега го правехме в понеделник и сряда, но заради КСШ срядата ще трябва да я сменим. Началният ни час сега е 21,33, т.е тъкмо да свърши КГ по БТв и всяка си пуска серията и си пишем тук емоциите. Аз през деня или още предния ден качвам съответната серия в докса, и който я няма може да я свали от линка сложен в подписа ми - ФЕМИР ФОРЕВЪР!!!
Присъедини се към нас!  Hug Както виждаш е много готино.  Grinning

Момичета да припомня, че нямам всички епизоди. До където имам ще ги слагам, но после разчитам някоя добра душа да удари едно рамо.  Flutter Flutter Flutter

Еййй супер, ако успея да се справям с времето ще се включвам с вас ! Това е страхотно !  newsm10
Поне ще си припомним всичките онези страхотни мигове на АФК  Wink

# 669
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Манче, и втори сезон са си хубави и двамата. Е, мааааалко по-облички.  hahaha

Тони, откакто свърши излъчването на ОС по БТв ние започнахме да си гледаме филма отначало. Пускаме си серията в точно определен час и си я коментираме. Решихме, че два епизода седмично е добре. Досега го правехме в понеделник и сряда, но заради КСШ срядата ще трябва да я сменим. Началният ни час сега е 21,33, т.е тъкмо да свърши КГ по БТв и всяка си пуска серията и си пишем тук емоциите. Аз през деня или още предния ден качвам съответната серия в докса, и който я няма може да я свали от линка сложен в подписа ми - ФЕМИР ФОРЕВЪР!!!
Присъедини се към нас!  Hug Както виждаш е много готино.  Grinning

Момичета да припомня, че нямам всички епизоди. До където имам ще ги слагам, но после разчитам някоя добра душа да удари едно рамо.  Flutter Flutter Flutter
Ще удряме рамена, е па как  Laughing Peace

Аз предлагам другата серия да я направим в четвъртък и така да се оформи понеделник и четвъртък  Grinning Peace
После ще направим маркетингово проучване кой гледа Енгин в сряда и ще преценим пак  Mr. Green

# 670
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Проф,но проблемо,само на мен по-рано да ми се напомни,че съм много зле с паметта  Peace
Ади и аз да съм у час със името вече  hahaha hahaha hahaha
hahaha hahaha hahaha hahaha  Ехааа, ти напрао с черпака  Mr. Green Joy Joy Joy

# 671
  • Мнения: 0
Тони, Hug ако си забелязала, тука никой не се нарича по ник.
Примери бол:

Екстри- ГабО, Гъбка, Габун и тн.
Ирка - Нарцисчева
Релакс - Нарцис
Дикси - РенУ
Диана- ДидОк
Надето- лелчето
Беллора- Бел, Белче
Тути- Тутурутка
Елина- Елитулия
Проф- Профче
Мими-  Мичона, Миче, Мича
Линко- Линче, Лина
Манка - тя си е Манка
Жани си е Жани
Павлина - Павлинка
Слънцето- Йо, Пипе

За мене си нема говорим, че не мой ми стигне страницата да се изредим Joy Joy

Оф, изпуснах ли някой???? newsm78


Охоо аз докато Ви науча имената, цял месец ще мине............. Laughing Laughing Laughing Laughing

# 672
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 115
Проф,но проблемо,само на мен по-рано да ми се напомни,че съм много зле с паметта  Peace
Ади и аз да съм у час със името вече  hahaha hahaha hahaha

ОК, ши измуча.   smile3521  Mr. Green

Ща замолА на "чарпака" да му напраЙш а-то голямо - чАрпак. За симетрия, тъй. Mr. Green

# 673
  • Мнения: 21 201
Момичета, само да доуточня, Кивовия сериал е във Вторник а на Туба и Енгин е в Сряда.

# 674
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Проф,но проблемо,само на мен по-рано да ми се напомни,че съм много зле с паметта  Peace
Ади и аз да съм у час със името вече  hahaha hahaha hahaha
hahaha hahaha hahaha hahaha  Ехааа, ти напрао с черпака  Mr. Green Joy Joy Joy
Ми как,направо и подавам по няколко черпака,че гледам обича по течни храни ,а и някой зъб ме е страх да не вземе да загуби пак  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт