Име за момиченце

  • 5 577
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 874
Здравейте! Simple Smile
Ето, че и аз се нуждая от помощта ви за избора на име за бъдещата ми дъщеря. Ако не ви допадат имената от анкетата, можете да предложите вариант. Изискванията са името да е българско и да е съставено максимум от три срички. Благодаря ви предварително за помощта!  bouquet

# 1
  • Мнения: 39 318
Мойто-Боряна. И аз много си го харесвам.

# 2
  • Мнения: 187
Глас за Иглика.
Иначе и четирите имена са хубави Flutter

# 3
  • Мнения: 6 833
Гласувах за Калина Peace Боряна и Елица също са хубави, Иглика въобще не ми харесва..

# 4
  • Мнения: 11 747
Гласувах за Иглика, но и четирите имена не са сред любимите ми. Предлагам Биляна, Ирина, Румяна с подобно звучене.

# 5
  • Мнения: 2 134
Албена, а от изброените Боряна.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Kaлина.

# 7
  • Мнения: 505
Иглика Peace Калина е често срещано вече.

# 8
  • Мнения: 152
Гласувах за Боряна. Иначе и 4-те имена ми харесват, но Калина е направо банално вече.
Предлагам Марина, Диляна, Ралина, Илина, Лидия, Румена...

# 9
  • UK
  • Мнения: 4 308
На мен всичките ми харесват!  Heart Eyes Ако синът ми не беше Борис, дъщеря ми щеше да е Боряна. Гласувам за Боряна. Simple Smile
Другото ми любимо е Елена. Много повече го харесвам от Елица.
Харесвам много името Марика, ударение на -а. Не го бях чувала, но ми казаха, че е българско, даже доста популярно в някои райони на България. Отхвърлих го понеже племенницата ми е Мария. Сега чакам втора, която ще се казва Калина.  Simple Smile Всички имена са страхотни, изброила си фаворитите ми.

# 10
  • Мнения: 6 833
Предлагам Ралица  Peace

# 11
  • Мнения: 1 679
Иглика е красиво, иначе предлагам: Росица, Ирина, Дарина  Peace

# 12
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
От мене - Лилия Hug

# 13
  • Мнения: 2 757
Гласувах за Калина, въпреки че напоследък стана доста популярно, но от предложените имена в анкетата то ми допада най-много.  Peace

# 14
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 102
И Калина и Боряна ми харесват, но гласувах за Калина, което име ми харесва маалко повечко.

Общи условия

Активация на акаунт