Педиатър в район Красно село?

  • 8 644
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Моля, препоръчайте ми добър педиатър в района на Красно село и съседните квартали? Преди бяхме при Марио Томов, но се изместихме в провинцията за 3 г. и се отписахме от него, но сега отново трябва да намеря педиатър ... доколкото разбрах  той вече не е в 20 ДКЦ? някой има ли информация къде се е преместил?

# 1
  • Мнения: 8 946
Препоръчвам ти всички в Медицински Център Новум.
Може да отидеш на място и да говориш с всеки един от тях.
Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 6 693
Томов се премести в един медицински център, на ул. Царица Елеонора, в ново блокче е, пада се близо до странния дълъг блок, който пресича тази улица, но не зная точния номер. Реално ако от поликлиниката тръгнеш през оная малка горичка посока ул. Царица Елеонора, ще стигнеш до това блокче. Дали ме разбра въобще? Laughing

# 3
  • Мнения: 96
Препоръчвам ти всички в Медицински Център Новум.
Може да отидеш на място и да говориш с всеки един от тях.
Успех!

Работят ли със здравната каса, или само преглеждат на частно?

# 4
  • Мнения: 96
Томов се премести в един медицински център, на ул. Царица Елеонора, в ново блокче е, пада се близо до странния дълъг блок, който пресича тази улица, но не зная точния номер. Реално ако от поликлиниката тръгнеш през оная малка горичка посока ул. Царица Елеонора, ще стигнеш до това блокче. Дали ме разбра въобще? Laughing

Горе долу разбрах, няма да е проблем да го намеря... а поради каква причина се  е изместил, работи ли още по касата или вече преглежда на часно?

# 5
  • София
  • Мнения: 6 693
Да, работи с касата, просто е в друг център.

# 6
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Д-р Чавдарова в 20 п-ка.
Ние сме й много благодарни!

# 7
  • Мнения: 96
Тези към които съм се насочила:
1.Д-р Тотева
2.Д-р Чавдарова
3.Д-р Илиева
4.Д-р Матеева

Всички са от ХХ поликлиника, доколкото разбрах при Тотева е трудно да се вредиш, за другите незнам.
Някой има ли информация за педиатрите от Полимед? Четох добри отзиви за д-р Мария Димитрова, имате ли мнение за нея?

# 8
  • Мнения: 96
Препоръчвам ти всички в Медицински Център Новум.
Може да отидеш на място и да говориш с всеки един от тях.
Успех!

Имате ли някой конкретно предвид - доколкото успях да разбера, те са само двама.

# 9
  • Мнения: 8 946
На едната лекарка не и знам името, която си записва деца и големи, тя си е личен лекар, в първият кабинет в ляво е, едра жена с къдрава коса. Извинявам се, че така я описвам, но винаги я виждам, когато ходим там, но за името не съм се интересувала.
Другата е в кабинета на Доктор Кирилов, само че в другата смяна, на нея също не и знам името.
За тези двете преки впечатления нямам.
Третата е Доктор Иванова. Тя не записва деца. При нея се ходи с направление.
Ние всички, детето, аз мъжът ми, свекърва ми, сестрата на мъжът ми, детето и и още няколко семейства, сме при Доктор Кирилов. Иванова е в съседният кабинет. Когато се наложи да отидем при Доктор Иванова, отиваме. Тя след това сама си взема направление от Доктор Кирилов, ако го няма, ако е там пак сама си взема или ако няма хора и той види че чакаме за нея, ни дава директно. Ходим и при него разбира се, за ваксини, за прегледи. И от двамата съм много, много доволна.

Питай ме нещо конкретно ако искаш.

# 10
  • Мнения: 96
На едната лекарка не и знам името, която си записва деца и големи, тя си е личен лекар, в първият кабинет в ляво е, едра жена с къдрава коса. Извинявам се, че така я описвам, но винаги я виждам, когато ходим там, но за името не съм се интересувала.
Другата е в кабинета на Доктор Кирилов, само че в другата смяна, на нея също не и знам името.
За тези двете преки впечатления нямам.
Третата е Доктор Иванова. Тя не записва деца. При нея се ходи с направление.
Ние всички, детето, аз мъжът ми, свекърва ми, сестрата на мъжът ми, детето и и още няколко семейства, сме при Доктор Кирилов. Иванова е в съседният кабинет. Когато се наложи да отидем при Доктор Иванова, отиваме. Тя след това сама си взема направление от Доктор Кирилов, ако го няма, ако е там пак сама си взема или ако няма хора и той види че чакаме за нея, ни дава директно. Ходим и при него разбира се, за ваксини, за прегледи. И от двамата съм много, много доволна.

Питай ме нещо конкретно ако искаш.

д-р Кирилов не е педиатър така ли?

# 11
  • Мнения: 8 946
Не, той е личен лекар, но записва и бебета.
Моето дете е записано от преди да се роди при него, той идва вкъщи когато тя се роди. Той и е слагал ваксините и общо взето той и е личен лекар. Тя най-много него си харесва. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 96
Не, той е личен лекар, но записва и бебета.
Моето дете е записано от преди да се роди при него, той идва вкъщи когато тя се роди. Той и е слагал ваксините и общо взето той и е личен лекар. Тя най-много него си харесва. Simple Smile

Избързва ли с антибиотиците, вдига ли си телефона?

# 13
  • Мнения: 8 946
Вдига си го, но аз никога не съм му звъняла извън работно време.
Неговият спешен център по договор е Полимед и винаги, когато ми се наложи нещо извън неговото работно време или ходим при Доктор Иванова или Ходим в Полимед със здравната книжка.
Антибиотици изписва в краен случай. Изчаква, като за начало изписва хомеопатични продукти.

# 14
  • Мнения: 96
Вдига си го, но аз никога не съм му звъняла извън работно време.
Неговият спешен център по договор е Полимед и винаги, когато ми се наложи нещо извън неговото работно време или ходим при Доктор Иванова или Ходим в Полимед със здравната книжка.
Антибиотици изписва в краен случай. Изчаква, като за начало изписва хомеопатични продукти.

Какво означава това - че когато не е на работа,отивате в полимед и не плащате преглед, не са ми ясни тези неща?

Общи условия

Активация на акаунт