Колко често е нормално да усещам движенията на бебето?

  • 12 427
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 271
Защо по-рядко вече усещам движенията на бебето в мен?

# 16
  • Мнения: 1 693
В кой месец си?Аз съм в самия край на 6-ия ,сякаш и при мен е така в сравнение с преди това!И активността на бебето е различна,имаше един ден даже си спомням,че го усещах цял ден,и то със силни ритници,чак се стрясках на моменти Joy .На два пъти ми се случи и през нощта да рита,но  като цяло през деня или вечер преди да заспя,но пак казвам в сравнение с преди е по-рядко!

# 17
  • Мнения: 271
В кой месец си?Аз съм в самия край на 6-ия ,сякаш и при мен е така в сравнение с преди това!И активността на бебето е различна,имаше един ден даже си спомням,че го усещах цял ден,и то със силни ритници,чак се стрясках на моменти Joy .На два пъти ми се случи и през нощта да рита,но  като цяло през деня или вечер преди да заспя,но пак казвам в сравнение с преди е по-рядко!

В шести месец съм. Будя се от най-малкия шум и за първи път ми излиза стресница на устната.

# 18
  • Мнения: 20
Не се притеснявай ! Нормално е да усещаш бебока сутрин като станеш и вечер като легнеш, тогава си най-спокойна и тялото ти е отпочинало, пък и в ранните месеци то е още мъничко ела да видиш в 9тия като се разшава каква мъка е  smile3505 smile3521

# 19
  • Мнения: 271
Оказа се, че съм си чувала червата. Странна работа.

И към това има лекарят съмнение за камъче в единия бъбрек, иска да ме изследват в болницата му за 3 дена, но как да ида, аз току-що пристигам от отпуск и не съм работила. Изписа ми Диаспарал и Папаверин. Пила ли ги е някоя мама вече и ще ми помогнат ли? Или да ходя в болница?

# 20
  • Мнения: 20
Аз имам песъчинки в бъбреците но съм пила само ношпа и неуринал

# 21
  • Мнения: 111
Мами да попитам ,някоя от вас да усеща парене под гърдите и по специално в дясно под гърдите? Усещам това неприятно парене като съм седнала или когато лежа на една страна...Много странно, а не са киселини със сигурност !!

При мен пък е болка в ляво точно под гърдата като все едно съм закачила някоя жила (знаеш как боли). Питах лекаря и каза, че е невралгия между ребрата и че се случва, но няма какво да се направи. Ако такава ти е болката дано съм помогнала.  newsm78

# 22
  • Мнения: 23
При мен не е болка,а парене и усещането е сякаш ми притиска...много неприятно,защото най-често спя на една страна и тогава усещам това парене....  Sad

# 23
  • Мнения: 271
моите болки бяха в лявата част на корема и се оказа, че май има камъче в бъбреците. нека да те види докторорът. да не гадаем ние.

# 24
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Нека лекар си каже мнението задължително. Но на мен ми се струва че са точно киселини така както ги описваш това парене. Като се има предвид, че вътрешните органи по време на бременността се изместват а и бебето притиска нищо чудно точно киселини да усещаш как се качват по храновпровода от притискането. При мен едното бебе ми притискаше стомаха, от няколко хапки се чувствах преяла а след минути като мръдне бебката тичах да хапвам пак  Rolling Eyes А другата ме риташе в черния дроб, забиеше ли си петичките буквално оставах без дъх от остра болка  Sad

# 25
  • Мнения: 111
Има шанс и да е нещо с червата... но това са само догадки. Наистина е най-добре мнението на лекар да се чуе.

# 26
  • Мнения: 271
или това са киселини.

# 27
  • Мнения: 23
Sad не са киселини,след 4 тия месец имам много често киселини,а и преди съм имала много често и това парене е нещо друго ,но утре съм на консултация и ще попитам!

# 28
  • Мнения: 167
На дясната страна ли спиш?
 А по темата и аз бях чела че трябва да усещаш 10 движения на всеки час. Мен ме риташе по цял ден, но аз по цял ден бях на легло. Ако ти се движиш през деня, бебето заспива от люшкането.

# 29
  • Мнения: 1 693
Момичета,да ви попитам нещо-бременността ми е съпътствана от нисък хемоглобин,(а и преди нея си бях така),наблюдаващата ми лекарка ми изписа желязо,но не ми влияе добре,имам гастрит и все още повръщам при появата на киселини,и не само!Напоследък се увеличиха движенията на бебчо,бях чела някъде,че при нисък хемоглобин,не се образуват достатъчно червени кръвни телца,а по този начин не достига достатъчно кислород до бебето,възможно ли е затова да шава толкова много? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт