Как и с какво да премахнем неприятното потене под мишниците?-2

  • 131 258
  • 781
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 252
Да,доволна съм, но е спрей Peace А тази я видях сега ,но още в бг я няма Peace
Оказа се, че го има. В София днес го видях в Ремедиум, беше намален на 14 и някакви стотинки. Точно се колебаех между него и спрея, обаче нищо не взех. Ще го мисля и ще пиша пак.  Simple Smile

# 151
  • София
  • Мнения: 940
Решила съм да пробвам рол он-ите на Виши. Моля за мнение, коя от двете е по добра:



# 152
  • Мнения: 412
прочетох в темата, че dove original е с добра препоръка
някой да е пробвал крем дезодоранта на тази марка
поразтърсих се в бг сайт отсвен в ензо http://www.enzo.bg/dove/original-maximum-protection-antiperspirant/ другаде не можах да го открия, там не е описано, че е крем, но ревютата по чужди сайтове показват, че е  Thinking
в следваща поръчка може да го включа, любопитно ми е да го пробвам, макар че не е евтин  Blush

# 153
  • Мнения: 2 766
Аз, за сега се справям с Одорекс, взех този за крака защото там ми е проблема, но после реших да го тествам и под мишниците и съм много доволна.

# 154
  • Мнения: 178
Решила съм да пробвам рол он-ите на Виши. Моля за мнение, коя от двете е по добра:




Не съм ги ползвала, но на първия пише 48ч, а на втория 72, тъй че явно вторият е доста силен. Ти трябва да си прецениш.
Аз напоследък ползвам най-обикновени дезодоранти, не се потя почти, друго си е като човек престане да се стресира излишно, колко неща се решават от само себе си.  Simple Smile Успех на всички!

# 155
  • Мнения: 10
Аз, за сега се справям с Одорекс, взех този за крака защото там ми е проблема, но после реших да го тествам и под мишниците и съм много доволна.

Аз също съм доволна от Одорекса. От доста време използвам този за подмишници, но веднъж два пъти са ползвала и за крака - също действа.

# 156
  • Sofia
  • Мнения: 4 136
Момичета, вярно ли е, че от Одорекс страничен ефект е миризма на лук??? Това е доста стряскащо, но го четох на няколко места...

# 157
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
При мен не е имало такова нещо Peace

# 158
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Лук???Категорично-не,поне при мен.

# 159
  • Sofiq
  • Мнения: 10
Решила съм да пробвам рол он-ите на Виши. Моля за мнение, коя от двете е по добра:

Здравей, и аз имам проблем с изпотяването, особено,когато се притесня. Имам и двете ролки на Виши, и двете са много добри и ми помагат на 90%,но  червената капачка има по мъжки аромат и щипе малко,докато другия е по-нежен към кожата , с по-приятен аромат. Действат еднакво добре,поне според мен. Единствената разлика е в аромата. Ти си решаваш.  Simple Smile

# 160
  • София
  • Мнения: 940
Благодаря за информацията. Вече ползвам този зеленият. Въпроса ми беше повече насочен, кой от двата дава по дълготрайна защита.

# 161
  • Sofiq
  • Мнения: 10
Благодаря за информацията. Вече ползвам този зеленият. Въпроса ми беше повече насочен, кой от двата дава по дълготрайна защита.

И двата. Но зеленият е по-приятен за ползване. Помага ли ти ?

# 162
  • София
  • Мнения: 940
Да помага ми, допада ми как мирише. Но ако червеният дава по-дълготрайна защита, определено ще ми върши по добра работа.

# 163
  • София
  • Мнения: 941
Момичета, имате ли представа дали в дрогерии Лили предлагат рол он-а на Ревлон?  Rolling Eyes В Карфур,  тук в квартала, го няма.... Crossing Arms

# 164
  • София
  • Мнения: 2 389
Юриаж имат нов продукт- без алу.соли Peace
Аз го имам ужасен е  ooooh! Като цяло нямам проблем с потенето, дори ако след баня не сложа стик не мириша, обаче с това чудо след 1 час се разнася една миризма на пот ..... Не мога разбера защо  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт