Големите Надежди

  • 14 079
  • 175
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 168
От 12 март, 20.00 ч., по Нова

Най-талантливите пеещи деца на България, излизат на голямата сцена от 12 март.

За първи път Нова ще зарадва зрителите с „Големите надежди” – шоуто, в което децата и техните музикални заложби ще бъдат в светлината на прожекторите, за да докажат, че повече от всеки друг заслужават нашите аплодисменти.

А каква ще бъде наградата за най-голямата надежда на България? Победителят ще получи не един, а цели три приза – парична награда на стойност 30 000 лв., която родителите на детето ще могат да инвестират в развитието на неговия талант, обучение в Академията по сценични изкуства на сър Джеймс Пор Маккартни в Ливърпул, както и участие на седмия международен фестивал на изкуствата Orpheus in Italy.

Жури:


- Любо Киров

- Дивна Станчева

- Веселин Маринов

Тримата обаче няма да бъдат жури в истинския смисъл на думата – тяхната задача ще бъде да коментират, да поощряват и да помагат на младите таланти. Единствено зрителите ще бъдат тези, които ще определят кои деца заслужават да продължат напред в шоуто.

Водещ:
Драго Симеонов
Радио глас, телевизионно лице, колумнист.

Продуцент на „Големите надежди” е Магърдич Халваджиян и Global Films – екип, доказал многократно високия си професионализъм в реализирането на някои от най-успешните и обичани развлекателни предавания.


Ексклузивни бекстейдж видеа можете да гледате във - http://www.vbox7.com/
Целите епизоди от предаванията можете да гледате в - http://play.novatv.bg/

Медийни партньори:
 

Фейсбук: https://www.facebook.com/GolemiteNadejdi?ref=profile

Последна редакция: ср, 12 мар 2014, 18:41 от Мелекк

# 1
  • София, България
  • Мнения: 3 594
  bouquet
Очаквам да бъде много интересно шоу. Нямам търпение да ги видя малките таланти  Party

# 2
# 3
  • Мнения: 4 600
И аз се записвам. Много са притеснени децата... Confused

# 4
  • Мнения: 11 569
И аз тук.  bouquet
Журито ми е малко странно на мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 906
Харесвате ли тази система по 10 участника пък от тя 5 отпадат. Ми ако пък в другите 10 от следващото предаване няма нито един читав, какво правим ?

# 6
  • Мнения: 1 253
Много са сладки близнаците, но тази песен ми се струва много неподходяща за тях. Изобщо ми е странно когато деца пеят песни за големи без да ги разбират, усещат или да могат да предадат емоцията. И облечени като големи...

# 7
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 463
Много са сладки близнаците и добре пяха.Браво Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 7 906
Аранжимента беше променен според мен, ама тия сладури се справиха добре.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 828
Валерия е голяма сладурана.
И пее добре.

# 10
  • Мнения: 9 195
Децата са си деца , нормално е да е с променен аранжимент.
2 ма са

от мен +1
 момиченцето Валерия сега е много фалшиво но пък красиво

# 11
  • София
  • Мнения: 6 273
Не разбирам Дивна като жури. Та тя е още дете, няма кой знае каква кариера, че да може да дава оценки.

Децата са си деца - сладки са, дори да са фалщифи, пак са сладки. Очаквам много сълзи при отпадането.

# 12
  • Мнения: 4 600
Много е скован водещият, а и журито. Rolling Eyes

Близнаците ми харесаха, момиченцето след тях беше фалшивичко, но много сладко. Heart Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 7 906
Не разбирам Дивна като жури. Та тя е още дете, няма кой знае каква кариера, че да може да дава оценки.
....

Ами предполагам защото това не е никакво жури, ами някакви коментатори според мен.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 273
Не разбирам Дивна като жури. Та тя е още дете, няма кой знае каква кариера, че да може да дава оценки.
....

Ами предполагам защото това не е никакво жури, ами някакви коментатори според мен.

Дори и така. Харесвам я много, но е прекалено млада и неопитна, че д аможе да дава коментари, оценки и градивна критика за малките. Май по-скоро е там, защото е позната на малките и да не се стресират толкова.

Ох, асистентката Ахинора е ужасно сладко дете Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт