Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 7

  • 102 441
  • 784
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 142
Връщам се в темата за да благодаря на момичетата,които ми дадоха съвет как да изчистя....банята и фугите.....е всичко на всякъде свети!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Аз си купих такива магически гъби за по 0,40лв. е чистят невероятно!!!!
http://prikachi.com/images.php?images/146/7593146E.jpg

# 631
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 899
Супер, точно за тези говорих. Последната я използвах да почистя на майка и сега съм в готовност отново да се заредя.  newsm10

В крайна сметка с какво почисти?

Последна редакция: пн, 08 сеп 2014, 20:17 от pitinko68

# 632
  • София
  • Мнения: 4 179
Аз  си купих почистваща гъба от Немските магазини. Е, нищо не чисти. Поне тази. Ще потърся от другите, които вие казвате че сте доволни.

# 633
  • Мнения: 1 831
ще потърся и аз тези ,мисля ,че на ФИно бях гледала в ДМ...

# 634
  • Мнения: 142
Супер, точно за тези говорих. Последната я използвах да почистя на майка и сега съм в готовност отново да се заредя.  newsm10

В крайна сметка с какво почисти?
Котления камък и други отлагания в банята изчистих с розовия Пулирапид.
В коридора и кухнята фугите бяха потъмняли много на фона на светлия теракот, а тях изчистих перфектно с Доместос и четка.

Колкото до гъбите на Фино, доста по-скъпи са от тези,които аз съм показала, а вършат абсолютно същата работа!

# 635
  • София
  • Мнения: 35 332
Само където в Алиекспрес са 4-5 долара за 50 броя  Peace
Не ми харесват гъбите на Фино /с червения край/ - само мивките мия с тях - стени и други замърсявания забрави.
Харесват ми на Сано, но не ги намирам винаги.

# 636
  • Мнения: 4 432
Здравейте. Сега забелязах темата и ми стана интересна. Виждам, че сте доволни от почистващия препарат за баня на ДМ. Аз ползвам един червен, уж пак за баня. Искам да попитам каква е разликата между този:
Скрит текст:

и този:

Скрит текст:
  newsm78?

# 637
  • Мнения: 1 416
И аз това щях да питам Grinning
Струва ми се, че май червения е по-силен.

# 638
  • Мнения: 4 432
Ами аз белия не съм ползвала, но червеният определено чисти много добре! Дори силно замърсени фуги съм почиствала перфектно с него. Ако и белият е толкова добър, но по-щадящ, да мина към него ... Peace

# 639
  • София
  • Мнения: 3 893
Ами на червения си пише Ultra stark, тоест супер силен... Може би е за по-големи замърсявания.

# 640
  • Мнения: 3 953
А как почиствате тръбата, отзад на гърнето - където се свързва  с канала.

# 641
  • Мнения: 176
Ами аз белия не съм ползвала, но червеният определено чисти много добре! Дори силно замърсени фуги съм почиствала перфектно с него. Ако и белият е толкова добър, но по-щадящ, да мина към него ... Peace

Различни са, единият е киселинен, другият алкален. Белият е за баня против варовик, червеният е по-универсален, но не може да се каже, че е по-силен. Peace

А как почиствате тръбата, отзад на гърнето - където се свързва  с канала.


за вътрешната страна използвам таблетки, които се разтварят във водата на чинията. За отвън зависи какъв достъп имаш newsm78

# 642
  • София
  • Мнения: 3 893
Препоръчайте ми таблетки за почистване на тоалетното казанче, но по възможност да не са синя или зелена вода... Бях чела тук за някакви в dm, но ходих в 2 магазина и не можаха да ме упътят, все ми предлагат такива синьо-зелено-водни...

# 643
  • София
  • Мнения: 3 328

А как почиствате тръбата, отзад на гърнето - където се свързва  с канала.


за вътрешната страна използвам таблетки, които се разтварят във водата на чинията. За отвън зависи какъв достъп имаш newsm78
Вени, откъде ги купуваш? Би ли могла да ги покажеш със снимка?
Благодаря!

# 644
  • Мнения: 336
Моля да ми препоръчате с какво да почиствам гранитен плот?

Общи условия

Активация на акаунт