Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 7

  • 102 467
  • 784
  •   1
Отговори
# 705
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 909
+ 1 за Феята. Също ми хареса и Fairy, което в момента е на промоция в Пени. 1,39 лв.

# 706
  • Мнения: 486
Купих си за банята Фрош с оцет, пише че махало варовик и котлен камък. Ще го пробвам другата седмица като чистя

# 707
  • Мнения: 648
То именно големия избор ме обърква. А и напоследък нещо се втилясвам много, преди грабвах нещо си там, а сега като застана и се зачудя  ooooh!

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 419
ginbay, благодаря, много хубав изглежда, но ми е много скъп. Може би трябва да си занижа критериите Simple Smile например може да премахна вредата върху кожата, като ползвам ръкавици, но нека поне да измива добре мазното и да се плакне лесно.
Ами, всъщност цената е за 1л концентрат, който се разрежда 1:8 (тоест реалното количество, което използвам е 9л и цената за литър идва около 1,70лв) и в къщи ми стига за около 10 месеца. Така че не знам дали си заслужава да си занижиш критериите  Peace

# 709
  • Мнения: 116
С какво мога да почистя ръжда от тоалетна чиния? Благодаря!

# 710
  • Сливен
  • Мнения: 4 087
Момичета ,с какво си почиствате ютията отвътре.От Сливен съм водата ни е доста варовита,периодично си почиствам ютията както е описано в книжката и пак има варовик,освен това от скоро слагам вода от кана аквафор уж пречистена и пак ми се появява.Вече не знам какво да правя.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Взех си препоръчаното по-рано Sano Anti Kalk за баня.Изчистих вече с него.Мога да кажа,че отстранява много добре всякакви замърсявания,няма онази ужасяваща миризма,позната ни от повечето силни препарати.Аз държах малко повече от препоръчаните 2-3 мин.При мен имаше избелващ ефект по-фугите,а и не само.Сякаш не успях да изплакна добре ли,що ли newsm78 Както и да е,доволна съм от резултата.
П.П Купих го от "Елитис" за 6.90лв. или нещо такова.
Enza това Sano,за което говоря е и против ръжда.Напръсках едни шуплички на бойлера,в които има ръжда и тя се махна (не изцяло обаче).Те са си по-дълбоки все пак,за това си мисля,че може и да свърши работа по гладки повърхности.
oesi повечето фирми имат препарат за котлен камък по уредите (кафемашини,ютии).Потърси  Peace Аз последно ползвах такъв.Скоро не съм чистила моята,защото ми е голямо цапотене ooooh!

Последна редакция: ср, 24 сеп 2014, 12:34 от gali-presi

# 712
  • Мнения: 5 209
Момичета ,с какво си почиствате ютията отвътре.От Сливен съм водата ни е доста варовита,периодично си почиствам ютията както е описано в книжката и пак има варовик,освен това от скоро слагам вода от кана аквафор уж пречистена и пак ми се появява.Вече не знам какво да правя.
Мисля, че съм виждала в Кауфланд или в други магазини препарати за почистване на котления камък в ютията. А за да предотвратиш натрупването, използвай дестилирана вода или специална течност за гладене, която реално си е ароматизирана дестилирана вода. Има такива навсякъде. Не съм сигурна, че тази кана премахва причината за твърдостта.

# 713
  • Мнения: 1 767
Момичета ,с какво си почиствате ютията отвътре.От Сливен съм водата ни е доста варовита,периодично си почиствам ютията както е описано в книжката и пак има варовик,освен това от скоро слагам вода от кана аквафор уж пречистена и пак ми се появява.Вече не знам какво да правя.
В ДМ продават специализирани препарати, обикновено са на прах, които са за почистване на кани, кафемашини и ютии.Някои от марките съм ги виждала в Метро, Кауфланд и Била.Успех!

# 714
  • Сливен
  • Мнения: 4 087
благодаря ви много.

# 715
  • Мнения: 69 322
Момичета ,с какво си почиствате ютията отвътре.От Сливен съм водата ни е доста варовита,периодично си почиствам ютията както е описано в книжката и пак има варовик,освен това от скоро слагам вода от кана аквафор уж пречистена и пак ми се появява.Вече не знам какво да правя.
Мисля, че съм виждала в Кауфланд или в други магазини препарати за почистване на котления камък в ютията. А за да предотвратиш натрупването, използвай дестилирана вода или специална течност за гладене, която реално си е ароматизирана дестилирана вода. Има такива навсякъде. Не съм сигурна, че тази кана премахва причината за твърдостта.

Аз с малко тъп въпрос, ама моля да ме извините - а тази специалност течност за гладене откъде я вземате? Thinking

# 716
  • Мнения: 5 209
В дрогерии DM има такава течност - тяхна собствена марка (тази съм я ползвала). В Кауфланд съм мяркала течност за гладене A1. Цени не мога да кажа. Другаде не съм виждала.

# 717
  • Мнения: 52
Аз съм виждала такава течност в Технополис.

# 718
  • Мнения: 69 322
Благодаря на отговорилите ми..  bouquet

ДМ ми е под ръка, ще проверя там...

# 719
  • Мнения: 5 209
Гледай за това:

Общи условия

Активация на акаунт