TOM HIDDLESTON и поколението 30-годишни, които са добри в това да бъдат лоши

  • 65 257
  • 805
  •   1
Отговори
# 795
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Това е снимка от Кан. На зелено ги продават филмите. Mr. Green



Какво е това newsm78?

# 796
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Фрийман снима Фарго  Peace

# 797
  • Мнения: 2 827
Фрийман снима Фарго  Peace

Той не е ли заснет вече?  newsm78

# 798
  • Мнения: 2 040
И аз много го харесвам Антъни. Heart Eyes


Този с Ана Пакуин го отложиха като тя забременя, за неопределено време, понеже искала да се фокусира върху майчинството. (Смятайте кога беше това...)
Че тя нали след това направи един филм, даже и един сезон от Кръвта изснима. Аз затова не залагам големи надежди на него, но ми се ще този за унгарския фотограф да се случи.



Филма за гангстерите - близнаците Крей.

Последна редакция: чт, 15 май 2014, 15:11 от Злата с метлата

# 799
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Този съм го пропуснала, че е нещо повече от проект на проекта. Благодаря   bouquet

# 800
  • Мнения: 2 040
Днешната доза Х-мен Laughing

Общо интервю на двамата Професори и двамата Магнитовци Grinning - X-Men: Days of Future Past - exclusive fan Q&A


Майкъл от Русия с любов Grinning


Защо още не се е появило това предаване в мрежата? Crossing Arms


И Джеймс от Бразилия с бели гащи Laughing
Скрит текст:
По време на пресконференцията са го попитали какъв цват бельо носи и той веднага е показал Laughing



Летищни снимки
Скрит текст:




# 801
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Защо още не се е появило това предаване в мрежата? Crossing Arms

Защото ще го излъчат на 21 май.
Да не мислиш, че не съм преровила сайта на ОРТ снощи...  Mr. Green

# 802
  • Мнения: 2 040
Ще чакаме до сряда тогава. Sad


Интервюто на Майкъл и Джеймс за списание Details - http://www.details.com/celebrities-entertainment/cover-stars/201 … tm_medium=twitter

# 803
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Хм, темата така или иначе отиде в батака...
ами да разнообразим малко - измежду Х-Мените да пожем и някой друг  Simple Smile

Райън Рейнолдс в Кан с филма на Атом Егоян "The Captive" - дневната фотосесия
винаги ми е забавно като видя мъж с чепици на босо  Mr. Green

Последна редакция: пт, 16 май 2014, 15:49 от мячик

# 804
  • Мнения: 2 040
Приключи и поредната набързо изписана тема. Все повече расте броят на титулярите и докато кажем за всеки по нещо, дойде време за нова. Grinning
Том не можа да се превърне във всеобщ любимец и въпреки новите почитатели, които се присъединиха в темата засега има най-малко по брой гласове в анкетата.


  • Оукли - "Unrelated" (2007)                            - 0 (0%)
    Магнус Мартинсон - "Wallander" (2008-2010)    - 1 (3.7%)
    Едуард - "Archipelago" (2010)                            - 0 (0%)
    Локи - "Thor" (2011)                                            - 3 (11.1%)
    Ф. Скот Фицджералд - "Midnight in Paris" (2011)    - 1 (3.7%)
    Фреди Пейдж - "The Deep Blue Sea" (2011)    - 5 (18.5%)
    Капитан Никълс - "War Horse" (2011)                    - 0 (0%)
    Локи - "The Avengers" (2012)                            - 0 (0%)
    Хенри V - "The Hollow Crown" (2012)            - 6 (22.2%)
    Локи - "Thor: The Dark World" (2013)            - 9 (33.3%)
    Адам - "Only Lovers Left Alive" (2013)                    - 2 (7.4%)
   
Общ брой гласове: 27


Може би трябва да се има предвид, че е от по-младите представители на поколението, доста късно е започнал филмовата си кариера в сравнение с досегашните титуляри, а и световна популярност достигна едва преди няколко години. За сметка на това пък напредва с бързи темпове. Grinning
 
На първо място е Локи ("Thor: The Dark World") - съвсем очаквано предвид популярността на филма и това, че е сравнително скорошен. Хенри V и Фреди Пейдж също не ме изненадаха с челните си позиции, филмите са сравнително известни, а изпълненията на Том и в двата са превъзходни.
Никой не сподели, че е гледал филми извън анкетата, също и някои от включените в нея останаха негледани. Освен мен единствено Джой се престраши да гледа двата филма на Джоана Хог, но така и не стигна до края на нито един. Grinning
За тях и не очаквах да има желаещи, но липсата на гласове за "Боен кон" ме изненада. Оказа се, че сме се събрали цяла тема нежни жалостиви души и малцина се престрашихме да си го причиним, а филма си заслужава гледането, дори и на цената на доста сълзи.

Интересното в челната тройка е, че филмите са съвсем различни един от друг - комикс, историческа шекспирова пиеса и драматична любовна история от средата на миналия век. Том се справя повече от прекрасно и с трите роли.
Това е нещото, което ми харесва в него като актьор - иска да опита от всичко и се впуска с еднакъв хъс и ентусиазъм във всяка следваща роля, а изборите му са все непредвидими. Снима се в нискобюджетни независими филми и в мащабни холивудски продукции с огромен бюджет. Без съмнение е ненадминат в историческите костюмните драми, но преди няколко седмици прочетохме за амбицията му да се снима в джинси и тениска. Simple Smile След снимките на изтънченият мрачноват филм на Дарамуш отиде да озвучава детско филмче и да се снима в новия филм за мъпетите.
В интервютата си сам казва, че няма никакви предварителни критерии при избора на следваща роля, единственото условие е да му е интересна. Прилича на малко момче в магазин за играчки, което няма търпение да поиграе с всички играчки и се забавлява безмерно докато го прави.


А сега кратък преглед на коментарите на неговите роли и филми в темата:

Unrelated Archipelago

Джой - От първите два филма не останах очарована, писах в съседство защо, и не мога да кажа дали Том е играл добре, понеже цялостно не ми донесе нищо неговото присъствие в тях. Общо взето нямаше и какво толкова да покаже в това редуване на битови сцени и тривиални разговори, не е негова вината.

Джой - От темата Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - Покрай съседната тема- два филма на Том Хидълстоун: Unrelated и Archipelago. И двата не ми харесаха. От онзи тип филми, в които чисто и просто нищо не се случва- слагаш скрита камера в нечия вила, снимаш десетина дни и ето ти филм. Big Brother с професионални актьори. Разбирам нуждата от реализъм, но ежедневие си имам мое, не ми се гледа и на филм.


Злата с метлата - На мен "Unrelated" повече ми хареса, все пак имаше някакво развитие - разбрахме каква й е драмата на главната героиня, а и тя накрая осъзна, че не е чак толкова трагично положението.
Пък и ми хареса да гледам как Том си изпробва чаровете върху лелята докато й завъртя главата, а после й отряза квитанцията.  Mr. Green


Wallander

Злата с метлата - Тъкмо вчера почнах втори сезон на "Валандер" и сега съм на шведска вълна......Много е хубав сериала наистина. Ролята на Том не е голяма, но прави впечатление. Особено ми харесва напрежението между Магнус и Курт Валандер. Не знам какво толкова е сгафил Магнус, но Валандер все гледа да го сдъвче нещо и пуска някакви многозначителни погледи в негово присъствие.  Laughing

TsvetyTomova - Аз гласувах за Магнус, сериалът е страхотен и там за първи път го забелязах. Надявам се да събере още много гласове!


Thor

Гея - От темата Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... -  интересна трактовка на скандинавската митология, освен със страхотната визия на Тор, мисля, че не блести с някакви особени кинематографични постижения, освен за оплакване на очите с хубави мъже Mr. Green

Злата с метлата - Но пък Том направо ми скъса сърцето с изпълнението си в първия филм, толкова трагичен образ беше. Особено любима ми е сцената с финалната битка между Локи и Тор, когато Локи вече съзнателно и целенасочено прави избора си да бъде злодея. А като видя как се стича сълзата му докато предизвиква Тор и на мен ми идва да заплача.


Midnight in Paris

Гея - От темата Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - много хубав филм отново на Уди Алън. Изгледах го с огромно удоволствие, определено е майстор и на камерата, и на идеите... Невероятно направен филм, препоръчвам!

Гея - От темата Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - не харесвам Уди, имам чувството, че не го разбирам, но харесвам хумора му. Гледам за втори път филма и все така ме очарова, както първия път. Картините, музиката, симбиозата между героите, всичко е прекрасно изпълнено. Препоръчвам, ако сте пропуснали.

Ули - Не съм голям фен на Уди Алън, но Полунощ в Париж е един филмите му, които много харесвам и със сигурност участието на Том играе голяма роля за това.

Джой - изгледах "Полунощ в Париж" и учудващо след първоначалната засечка се оказа доста приятен. За Том нямам какво да кажа, освен че разбирам защо Криста не го помни в този филм. Много малка роля и въобще не докарваше прилика с господин "Нежна е нощта". Не че Ейдриън Броуди беше по-убедителен Дали Laughing.

Джой - От темата Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - Иначе покрай новата ни 30-тарска тема днес изгледах Midnight in Paris. Тръгна ми тегаво, както е обичайно с филмите на Уди, но като свикнах, че ще има надговаряне до дупка и този път, и взе, че ми хареса. Много свеж се оказа в крайна сметка, а главният герой- супер сладък и симпатичен (особено в изпълнението на Оуен Уилсън, който тук е просто неотразим). Рейчъл Макадамс през цялото време ми се искаше да я целна с нещо тежко- в равни части заради противната героиня и смотаното и преиграване. Общо взето всички герои бяха типичните за Уди откачалки (прочути откачалки Laughing), но само тя и смотаният и любовник дразнеха така. Котияр също не ми допадна, не мога да кажа защо. Харесаха ми костюмите, декорите, музиката, в голяма степен диалозите. Хареса ми финалът, много ми хареса Heart Eyes. Панорамните кадри на Париж за мен лично бяха дразнещи- толкова ярки, неестествени и наситени цветове, все едно разглеждам албумите с гадни преобработени снимки в Flickr. В интериорните сцени същите тези прекалени цветове стояха много по-добре.

Злата с метлата - Много обичам "Полунощ в Париж". Гледала съм го няколко пъти и всеки път ми става едно приятно и ведро на душата от него. Вярно, че първия път като го гледах изобщо не отчетох присъствието на Том като Фицджералд сред останалите легенди на 20-те години, но пък последните две-три гледания му обръщам специално внимание.  Grinning


The Deep Blue Sea

Мецанка`  - The Deep Blue Sea беше страхотен филм

Котаранка - The Deep Blue Sea беше страхотен филм, в него се влюбих още повече в Том. Иначе за пръв път го гледах в Thor, но сега си го следя.  Blush

Mrs.Turner - От темата Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - хубав филм за следвоенна Англия и за любовта, както и липсата на такава, между двама човека. Хубав е, но главната героиня ме дразнеше през цялото, не ѝ разбирах драмата, но пък разбирах много добре мъжа.

Джой - От темата Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - Най-накрая гледах The Deep Blue Sea. Толкова съм възхитена, че трудно намирам думи да изкажа емоциите си. Толкова отдавна не бях гледала наистина красив, елегантен, изящен филм. Емоционален, драматичен, но не и сълзлив. Британски до последния пиксел. Класически във всеки смисъл на думата. Моментът, в който тя започна да чисти обувките му, ме накара да съм благодарна, че никога не съм обичала така.

Злата с метлата - Разкошен беше в този филм.  Heart Eyes Скъса ми сърцето накрая като се сбогуваше с Естер. Много исках да останат заедно, но просто нямаше как да се случи, войната го беше повредила твърде много.
Вие как искахте да се развият нещата във филма?

mokka - Злате, мен героинята на Рейчъл ме дразнеше почти през целия филм. Не съм очаквала да останат заедно някакси, може би точно затова. Иначе сцените им с Том бяха прекрасни.

Злата с метлата - Е, то беше ясно, че няма как да останат заедно, но миговете им на безоблачно щастие бяха прекрасни и ми се искаше да продължат.
И мен ме дразнеше Естер в някои сцени. Беше твърде обсебваща в любовта си на моменти, а и това, че беше склонна да прости и забрави всичко само и само Фреди да остане с нея не ми се понрави. Виж, накрая вече я харесвах и хем ми беше мъчно за нея, хем се радвах, че порасна и се промени. И двамата й мъже не можаха да я обичат така както тя искаше, непълноценни всеки по свой начин. Но тя успя да надрасне както нуждата от нежната, почти бащинска любов и закрила на Колиър, така и влечението към необузданата страст на Фреди. В края на филма вече се познаваше по-добре и имаше надежда в бъдеще да намери човек, с когото да бъде щастлива.
Том беше прекрасен като Фреди Пейдж. Успя да направи героя си пълен с кипяща жизненост и същевременно да покаже колко осакатен е от войната. Накрая като се сбогува с Естер плаках,  бях убедена, че скоро ще намери смъртта си в някой самолет.

Mrs.Turner - аз изгледах Deep Blue Sea, но не ми хареса ... Разбирам, че има и такива хора, обаче Естер ме дразнеше хипер много. Хем го обича, хем е готова на всичко за него, но само и само да не отстоява себе си. Нормално е той да я тъпче и да си прави квото му хрумне. Също така не мисля, че неговия проблем беше само войната, просто човек прави това, което му се позволи. Обичаше я, но според мен, в някой момент е изгубил уважение към нея, а колкото и да е силна любовта, връзката няма как да продължи.   Peace

Криста - От бледите ми спомени от филма, не съм убедена, че той я обичаше. А тя беше някаква обсебваща, нормално е да се умориш от нея. Или греша?

Джой - Без да си спомням филма в детайли, съм съгласна с Криста. Той беше по-скоро физически привлечен и в допълнение амбициран да покори непристъпната крепост. Нещо като Вронски на Каренина или кажи-речи всеки прелъстител в световната класика.

Злата с метлата - Да си кажа за Естер и Фреди. Според мен той я обичаше, даже се беше примирил с това колко е обсебваща, но като разбра, че се е опитала са се самоубие защото е забравил за рождения й ден не можа да го преглътне. Като човек, който е бил на война и е видял как умират хората до него не можа да й прости, че е решила да отнеме собствения си живот за подобна глупост. Пък и да го натовари с вината за смъртта й.
Добре, че тя се осъзна накрая.

jasnazvet - Злате, гласувах за Фреди /ако имаше Кориолан - нямаше да се чудя толкова/, защото в него има и царствено непреклонния Том /от Пустата корона и Локи/ и меланхолично объркания и рошав Том /обичам вампирската му 100 години нересана коса и колекцията му от китари/ и забавния и лъчезарен смешник Том /в интервютата/.


War Horse

Цвети - Аз да кажа, че изгледах "Боен кон". Много хубав и трогателен филм. Само не ми хареса, че ролите на Том и Къмби не бяха особено големи. Искаше ми се повече да ги гледам.

Злата с метлата - Ама пък бяха много добри и двамата.  Heart Eyes Ти плака ли? Щото аз бая сълзи изроних докато го гледах.   hahaha

Цвети - Че бяха добри, спор няма. Пък и с униформи...  Laughing
Иначе, почти винаги когато съм гледала филми с животни съм плакала. Разстройвам се много, особено ако няма хепи енд.

Злата с метлата - Е, този имаше щастлив край, но аз на него плаках най-много. Голяма съм лигла.  hahaha
Спилбърг е успял да извлече максимума от всички трогателни сцени. Отначало бях доста скептична към филма, но още след първите минути ми стана интересно какво ще стане с кончето. Другото, което спомогна за вживяването ми във филма беше, че го гледахме заедно с дъщеря ми, която е на 7 години. Като я гледах как съпреживява с героите и спонтанните й реакции на радост и мъка, и аз се заразих от нея и накрая двете си ревахме заедно.


The Avengers

Цвети - В "Отмъстителите" също е много готин, и на моменти доста забавен.

mokka -  В "Отмъстителите" и "Светът на мрака" ми е любим, даже в "Отмъстителите" може би малко повече. Онази немската сцена няма равна, толкова елегантен, с шалчето и така красиво на фона на класическа музика му избоде на онзи окото  Heart Eyes

Злата с метлата - А пък най-любимият ми филм от трите е "Авенджърите". Най-шарен, забавен и мащабен във всяко едно отношение.  Laughing

Джой - Тъй, изгледах Авенджърите. Леко се потресох, като се появи Кравка, понеже явно покрай Хълк съм я пропуснала на плаката, но като пробля на руски и ми мина мерака да спра и да трия  Mr. Green. Голям смях е този филм, не очаквах. Не знам кой му е режисьор, ама се е справил добре- гледала съм Хълк и беше тъп, гледала съм Айрънмен и беше тъп, пък сега са ги събрали всичките и бяха повече смешни, отколкото тъпи  Laughing.
Том и като Локи не ме накара да се влюбя, но поне разбрах защо е натрупал толкова почитателки с тая роля. Хем е лошото момче, хем го млатиха жестоко, та да трепне състрадателното женско сърце, хем що-годе най-занимателните реплики бяха негови, хем имаше шлем с рога и вълшебна пръчица - идеален. Ей на, брат му обективно е по-хубав и с по-голям мускул, ама какво - дали му един чук и го пратили да стърчи като самотен дъб на полето. Няма шлем, няма нищо. Как се печелят фенки така  Crossing Arms


Anathema - Хаха, точно същото и аз си мислех, като го гледах   Laughing Знаменателно и доста смехотворно филмче.  Simple Smile Извън категорията за кино ми е

Цвети - Аз също не си падам особено по комиксови филми. Ако в Отмъстителите го нямаше Локи не знам дали изобщо щях да го гледам. Но двата филма за Тор бяха интересни.

The Hollow Crown

Злата с метлата - А изпълнението му в сериала ме спечели, защото в него Том се превъплъти не в една, а в много роли - разпътният Хал, стремящият се към одобрението на краля си принц, страдащият за баща си син, Том беше воин, дипломат, стратег, дори страстен ухажор на Катерин дьо Валоа.
В сериала той успя да покаже изключително добре развитието на героя си от лекомисления развейпрах Хал до един от най-уважаваните и обичани крале в историята на Англия. В първата част с негово участие видях един на пръв поглед бунтуващ се срещу авторитета на баща си син, който прекарва дните си в съмнителна компания из кръчмите и бордеите на Ийстчип вместо в двореца с лордовете на баща си, но от монолозите му се разбира колко много всъщност той обича баща си и как силно иска да бъде достоен негов син. И в следващата серия, по време на потушаването на бунта на Хенри Пърси, Хал наистина го постига, вижда се израстването му - той не е вече непрокопсаника Хал, а принцът, който ще се превърне във великият крал-воин Хенри V.

Anathema - И аз гласувах за "The Hollow Crown". Обичам разнообразни и сериозни роли, какво да правя :-

Thor: The Dark World

pticasprujina - Много го харесвам Том, някак си не мога да кажа коя негова роля най ми е на сърце, но в анкетата гласувах за Локи в Thor: The Dark World

Криста - Снощи открих, че на харда имам Thor: The Dark World(заслуга на половинът) и го почнах. С изключение на Нолановия Батман, за пореден път се убедих, че комиксовите филми не са моят тип кино. Излишно е да казвам, че и заспах Mr. Green, а Том не беше почнал да играе активно.  Ще го догледам само заради тази тема.

Криста  - Хубав глас има Том, обаче този Тор толкова да не ми върви, че го зарязвам.

Цвети  - И на мен най-много ми харесва в The Dark World. Heart Eyes Една от любимите ми сцени там е, когато Локи е в затвора и му съобщават за смъртта на майка му. Самата сцена е много силна. И изражението на лицето му...


Only Lovers Left Alive

мячик - От темата 86th Academy Awards OSCAR'2013 –тема 2– Точно на прага на новия сезон - Е, да кажа няколко думи и за Само любовниците остават живи (и в IMDb)
Филмът е метафора на идеята, че днешният ден не може да стъпи и на малкото пръстче на "доброто старо време", но е много различен от "Полунощ в Париж" като подход и настроение.
Двамата главни герои + третият по-малко главен са дърти вампири-циници, които намират само кусури на настоящето, но пък не си мърдат пръста, за да го "оправят". Напротив - героят на Том Хидълстън дори напълно съзнателно се затваря от света около себе си.
Пълно е с метафори и симпатични препратки, които предизвикваха усмивки у зрителите. Именно усмивки, а не смях. Беше забавно да се наблюдава реакцията в залата (между другото - след "Синьото" и на този филм имаше доста млади хора). Лек смях следваше всяка историко-културна препратка... колкото да докажем сами на себе си, че знаем за какво иде реч.   Mr. Green
Точно тази страна на сценария ми изглеждаше снобска, но именно снобарското беше забавно. И именно от него следваха реакциите на публиката.
Освен това останах с впечатлението, че на самите актьори им е забавно.   Simple Smile
И както вече казах в една-две други теми - изглеждаха като родени в тези роли.

Иначе е бавничък - ама какъв да е като следва ритъма на живот на героите си, които са обзети от досада, носталгия по миналото и погнуса от настоящето... На всичкото отгоре имат проблеми с продоволствието    Crazy

Mrs.Turner  От темата Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - Only Lovers Left Alive - отново големи претенции, прекрасна визия и никакъв смисъл.    Том беше прекрасен отегчен и префърцунен, Тилда по принцип не я харесвам много, но беше много добра. Освен Том от този филма ще запомня само саундтрака .

Mrs.Turner - доживях и аз най-накрая да изгледам нещо, а именно "Only Lovers Left ALive " - невероятен филм в определени аспекти - невероятно красив, невероятен саундтрак, невероятна атмосфера, брилянти актьори и никакъв смисъл  Joy Том беше прекрасен, направо мъка ми стана за него колко отегчен и депресиран беше.  Joy

Злата с метлата - Колкото и  да е изтъркано - любовта ще спаси света. Накрая единствено героите на Том и Тилда оцеляха защото се обичаха. Ив с цялата си позитивност и виталност (колкото и да не е на място тази дума когато се говори за вампири  Grinning), с любовта си към изкуството и света като цяло успя да зарази и Адам с вируса на живота, и въпреки всичките му депресии и превземки накрая и той избра да се бори за живота си.
Много ми хареса, че в края когато ножа опря да кокала и двамата загърбиха цялата си префиненост и претенции и разкриха истинското лице на звяра в тях. Показаха че са способни на всичко да запазят живота и любовта си, което за мен е най-голямото доказателство за силата на чувствата им. Ако се бяха хванали за ръчица да посрещнат умирающи слънцето щях дълбоко да се разочаровам. Така и не ги разбрах Ромео и Жулиета.  Grinning

Mrs.Turner - ти наистина си открила дълбок смисъл, за мен това си беше нормално продължение на живота им  Mr. Green Нито Адам беше толкова депресиран, че да се самоубие, нито пък че любовта ги спаси. За мен, неговото си беше до голяма част превземка - колко съм извисен и отегчен аз, а тия около мен какви са дегенерати. Laughing

Злата с метлата - Абсолютна поза си беше, ама пък той как си вярваше. На мен затова толкова ми хареса края, показаха си зъбите и се свърши с превземките и позите. Twisted Evil Аман от вампири-вегетарианци!

Джой - От темата Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - Искам да кажа, че изпитвам страхопочитание към онези, имали нервите да изгледат докрай Only Lovers Left Alive. Особено пък на кино. И аз успях, но си имам независеща от мен причина- вече със сигурност знам, че Тилда е вампир. Ползва си магическите сили, хипнотизирайки ме пред екрана да я гледам как се огъва и гърчи като червей в мароканска роба и се налива с кръв от кристални чаши. Два часа, Боже, два часа  #Crazy.
С този филм трябваше и да отключа сърцето си за прелестите на Локи, но нещо не ми се получи. От Deep Blue Sea имам смътен спомен за помитащ, много мъжки чар, обаче тук под грима, боята и отегчената поза не го открих. Навя ми обаче един много мил спомен - имахме едно време на село черно коте, спомням си как бях решила да го къпя и видът му на изваждане от легена беше същи Адам вампира  Crazy.
Относно самия филм - приказки, приказки, поза, още приказки, високопарни при това, и така от начало до край... Красива визия обаче, декадентска. Освен това може да послужи за обогатяване на общата култура на зрители, неотваряли книжка или списание цял живот. Знаем, че има много такива, но пък те така или иначе не биха отишли да гледат филм на Джармуш, та - греда  Laughing.
Ще търся саундтрака и ще си го прослушам в компанията на бялото винце, което си купих днес. Да има полза някаква от хипнозата на Тилда все пак.  Mr. Green




С това темата за Том Хидълстън приключва. Не знам доколко интересна ви е била, надявам се, че поне една от ролите му ви е харесала. За себе си мога да кажа, че удоволствието от подготвянето на темата беше огромно. Том беше чудесен обект върху, който да съсредоточа вниманието си в продължение на месец и нещо. Grinning (Все повече ми харесва правенето на теми. Grinning) Оставям Мяч да зкрие темата и да даде думата на Джой във следващата.

# 805
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
В края на тази тема искам да отбележа, че тя е ще има особено място за мен в цялостния проект, защото мисля, че привлече най-много нови участници в клуба в лицето на сериозните почитателки на Том Хидълстън. И макар че не беше най-скоростно изписаната, то определено беше най-въздишковата от всички теми досега.  Simple Smile
А също така има и рекорден брой прочитания - почти 14 000 към момента. Което е с около 15% повече от предишната и смея да се надявам, че вече може да се говори за траен нарастващ интерес към цялата поредица.

Надявам се ново-присъединилите се да са станали всъщност "ново-покръстени" и да останат при нас и в следващите теми, да се запознаят отблизо и със следващите ни титуляри.

Надявам се нещата да продължат така и занапред. Въпреки че следващият ни титуляр ще е най-противоречивата фигура от цялото поколение, не очаквам това да е пречка. Дори напротив.
Пък и да не забравяме, че пишем за всички, а за всеки един от тях определено има какво да се каже и покаже. И с всеки изминал ден – все повече.
________________________________________

А сега ви каня в ПРОДЪЛЖЕНИЕТО на тази поредица, или ОПУС №8, който е посветен на Джеймс Франко и основният автор-консултант е joy_r.   Hug

Общи условия

Активация на акаунт