JAMES FRANCO и поколението на 30-годишните, които превземат таблоидите

  • 39 488
  • 756
  •   1
Отговори
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493

Джеймс Едуард Франко е роден на 19 април 1978 г. в Пало Алто, Калифорния, САЩ. По баща е с португалско- шведски корени, а майка му е руска еврейка, писател. Израства с двама по-малки братя (единият, Дейв, също е популярен актьор). Среднотъо си образование завършва в гимназията на Пало Алто, където името му се свързва с редица провинения и дребно хулиганство. "В първите ми две гимназиални години имах доста проблеми с полицията, основно за дребни провинения- графити, кражби на коли, катастрофи:, казва Франко. "Бях гневен тийнейджър, срамежлив (наистина!? Laughing). Не се чувствах добре в собствената си кожа. Слава Богу, този период отмина и успях да се сдобия с добри финални оценки".След като завършва гимназия в родния си град, кандидатства ангlийски език в Калифорнийския университет. UCLA. За да преодолее стеснителността си, той се престрашава  и се качва на университетската театрална сцена и успява...



За разочарование на родителите си се отказва от ученето и решава да направи своя професия актьорската игра (по-късно все пак се завръща към UCLA и успява да завтърши бакалавърската си степен). След 15 месеца интензивна подготовка в ”Robert Carnegie's Playhouse West” с известния педагог Робърт Карнеги, Джеймс целенасочено и упорито тръгва към мечтата си - да си намери работа в Холивуд. За кратко време успява да спечели главна роля в ”Freaks and Geeks” (1999), който го изстрелва сред известните. Телевизионният сериал не спечелва зрителския интерес и след една година е свален от ефир. По същото време Джеймс участва и в мини сериала "To Serve and Protect" (1999).

В същата година прави и дебюта си на голям екран в комедията с Дрю Баримор Never Been Kissed .



Следващата година се снима в ”На всяка цена” (2000), където среща прителката си Марла Соколов. Въпреки, че до този момент работи здраво, кариерата му тръгва  напред с голяма скорост, когато се появява във филма ”Джеймс Дийн” (2001) по TNT. За тази роля печели „Златен глобус” за най-добър актьор в телевизионен филм. Това е моментът, в който започва да пуши и до днес не му стига волята да  откаже цигарите.
Скрит текст:
Оттогава той работи нон стоп. След като губи ролята на Спайдър-мен от Тоби Магуайър през 2002 г., печели тази на най-добрия приятел - Хари Озбърн в първия филм за човека - паяк. Появява се в ”Жесток тандем” (2002), а за ролята на Джоуи в „Град край морето” го предпочита самия Робърт Де Ниро.

През 2004 се снима в пръдължението на ”Спайдър-мен”, три години по-късно участва и в третия. Но преди да се стигне до момента, за да застане и играе за трети път до Магуайър, той  се снима в ”Операция: Спасение” /2005/, „Тристан и Изолда”, успява да режисира своя дебют "Fool" и само след няколко месеца да направи и ”The Ape”. 2006 е годината за неговите героите в униформа- в ”Анаполис” е морски пехотинец, а в ”Ескадрилата” е част от първата американска бойна ескадрила, която се включва доброволни в Първата световна война.



Освен в „Спайдър-мен 3”, през 2007 участва в силния филм на Пол Хагис ”В долината на Давид и Голиат”. През 2008 участва в ”Ананас Експрес”, ”Нощи в Роданте”, както и в широко акламирания филм на Гюс Вас Сант ”Milk” (2008).

През 2010-та Франко постига най-значимият си досега актьорски успех- за ролята си в "127 часа", филм на Дани Бойл, получава първата си номинация "Оскар".

Продължавайки да снима интензивно, Франко записва името си в комедията Date Night (2010) редом до Тина Фей,драмата Eat Pray Love (2011) с Джулия Робъртс, комедията Your Highness (2011),  противоречивата драма Spring Breakers (2012).Паралелно продължава да налага името си в А-листа на Холивуд, участвайки в серия от касови проекти- "Възходът на планетата на маймуните" през 2011, "Оз" през 2013, както и в редица популярни и типично американски комедии, често редом с добрия си приятел Сет Роген. През 2014-та, започва да озвучаваThe Little Prince, адаптация на класическото произведение на Антоан де Сент Екзюпери, заедно с Марион Котияр и Рейчъл Макадамс.



Паралелно Франко не спира да снима и за ТВ, като се изявява както в популярни сапунени опери, така и в по-кратки артистични проекти.

През годините Франко успява да изгради противоречива и широко обсъждана актьорска кариера, и си създава име на актьор, който винаги изненадва- както приятно, така и не дотам. Успява да редува комерсиални филми с независими такива, получили признание на критиката с тотално отхвърлени от специалисти и публика, хубави роли с абсурдни гротески. Не се отказва както от опитите да режисира, така и от стремежа да трупа университетски дипломи- до момента няколко, с опция за още и още.
Скрит текст:
Тук набързо справка за образованията на нашия широкоспектърен талант Mr. Green
Franco re-enrolled at UCLA as a creative writing major in 2006, taking an accelerated course load while continuing to act. He completed his degree two years later, graduating with a GPA of 3.5/4.

Moving to New York City in 2008, Franco enrolled at Columbia University. While working toward a Master of Fine Arts degree in creative writing there, he also attended New York University's Tisch School of the Arts for filmmaking, took courses in fiction writing at Brooklyn College and studied poetry at Warren Wilson College in North Carolina.

In 2010, Franco was accepted at Yale University, pursuing a Ph.D. in English. That same year, the actor earned his M.F.A. from Columbia. In 2011, he completed his master's degree in filmmaking at NYU.

In April 2011, while still enrolled at Yale, Franco was accepted into the Rhode Island School of Design's literature and creative writing program. A year later, he was accepted ino the University of Houston's creative writing program, though it was announced soon after that he wouldn't be attending the Texas school.

The actor discussed his educational pursuits in an interview with New York Magazine: "The new critique you're gonna start hearing about James Franco," he said, "is, 'He's spreading himself too thin.'"

Бърза справка и към останалите артистични активности на новия ни титуляр
http://en.wikipedia.org/wiki/James_Franco#Other_projects



В личния си живот Франко е поне толкова ексцентричен, колкото в многобройните си професионални ангажименти. Може би единственият от всички наши титуляри, който с основание може да се кичи с титлата "таблоидна звезда". Името му се свързва със скандали, наркотици, нелепости, секс-списъци на прочути старлетки, намеци за хомосексуалност, свалки с малолетни, обида на журналисти, и още, и още. Не може да се отрече- Франко работи за името си и името му работи за него. При всичките тези сътресения, или точно заради тях- той определено е американска икона. Скандална при това.




*Сега следва стандартното интро, с което се „вклинявам” в уводната публикация.

За тези, които не знаят откъде и защо започна всичко, ето ги първите теми:
1) RYAN GOSLING и поколението на 30-годишните, които завземат Холивуд
2) JOSEPH GORDON-LEVITT и поколението на 30-годишните, които чупят STARmeter-а
3) JAMES McAVOY и поколението на 30-годишните, които все повече харесваме
4) TOM HARDY и поколението 30-годишни красавци, дето не се страхуват от грозни роли
5) MICHAEL FASSBENDER и поколението на 30-годишните "и красиви, и талантливи"
6) JAKE GYLLENHAAL и поколението на 30-годишните момчета, които винаги ще обичаме
7) TOM HIDDLESTON и поколението 30-годишни, които са добри в това да бъдат лоши


За някой "новопокръстен" те ще са полезни - да разбере причините да харесваме това поколение актьори; и следствията от това харесване, които понякога задават тона на темата.   
Също така напомням за новодошлите - анкетите в старите теми са активни! В тях все още може да се гласува. Възползвайте се от тази възможност. Винаги можете тук да ни разкажете какво и защо сте харесали във филмите на предните титуляри. Ще се радваме да разберем вашите пристрастия, макар и със задна дата.
Аз и занапред ще правя периодично преглед на промяната на резултатите в анкетите от старите теми, за да покажа на всички, че оценяваме техния интерес и тези допълнителни гласове не остават незабелязани, а напротив – за нас те са интересни и ценни!

И пак ще повторя, че темата е посветена на Франко, но (както и досега) темата е ЗА ВСИЧКИ. Защото такава е изначалната идея на този проект – че тези момчета са в най-активния етап на кариерата си, работят по много и качествено. И ние ги харесваме!
Затова и нашата поредица ще продължава.

И според постигнатия консенсус следващата тема ща е за Бенедикт Къмбърбач, за когото ще ни разкаже Мури. За по-нататк има няколко идеи, които вероятно ще се избистрят, докато дойде време да вземем решение. Вариантите за избор са няколко – Брадли Купър, примерно; или Килиън Мърфи... ще видим.  Simple Smile



А сега малко нестандартна добавка към интрото...

Искам специално да отбележа, че въпреки обещанието ми да помагам в подготовката на тази тема, това така и не се случи. За което разбира се съм виновна и се разкайвам.  ooooh!
Но темата си е изцяло подготвена от Джой.
Първоначално смятах да „допиша” подготвените от нея биография и филмография. Но в крайна сметка се отказах. Признавам откровено, че тя познава филмите му много по-добре от мен.
Но пък у мен се роди амбицията да се запозная по-отблизо – и съответно за разкажа на вас – за останалите му дейности/ангажименти/лудости. За блоговете, които пише; за сапунената опера, в която се е снимал; за книгите, изложбите, документалните филми... Може би дори за присъствието му в социалните мрежи, макар аз самата да не съм „оплетена” в тях.
Искам да кажа, че това, което ще опитам аз да направя, е да наситя темата с повече информация и материали за титуляра оттук нататък.
Аз имам много противоречиво мнение за него и признавам, че изобщо няма да ми е лесно да формулирам ясно лично отношение. Но ще направя това, което умея добре – ще се постарая до края на темата поне всички да сме „в час” по казуса Франко.
А той наистина е особен „фрукт”.

И давам думата на ДжойHug
Да ни покаже своя поглед към Джеймс Франко и филмите му.

Последна редакция: пт, 16 май 2014, 23:55 от мячик

# 1
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хайде и любовното обяснение да сложим Grinning.
Защо харесвам Джеймс Франко? Напоследък това се превърна във въпрос за един милион долара Mr. Green. След лавината от селфита, безумните артистични напъни, скандала с малолетната, скандала с Линдзи- трудничко е да се обрисува личността Франко в розови краски. Но пък като се замислим, може ли всички млади, прочути, богати и красиви да са скромни алтруисти с чувство за мярка и добро сърце? Надали Laughing. Та- прощавам му на Франко изцепките, какви ги върши вкъщи, в унито, в дискотеката, в банята, не ме занимава. Аз го харесах на екран, ще продължавам да го харесвам на екран и занапред, макар и там напоследък се е заел сериозно да си разклаща позициите. Факт е, че за бисерите в неговата филмография трябва да се рови из доста плява, но когато намери правилния проект, Джеймс е блестящ. Към таланта му и присъствието му на екран трябва да си много критичен, за да имаш забележки. Лично аз смятам, че ако се кротне с опитите да блесне на сто различни поприща, той има потенциал да се превърне не само в суперзвезда, но и в истинска филмова икона- както вече казах, има таланта, има и външността (класическа холивудска красота, много мъжка и много пленяваща), има и любовта на публиката, която му остава вярна след всички залитания.

Толкова от мен, оставям филмите да говорят. Надявам се с настоящата тема и вие да преоткриете актьора зад таблоидната фигура Simple Smile.

# 2
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
За начало искам да кажа, че тъй като филмографията на Франко освен еклектична, е и безумно обширна, от настоящия списък съм изключила заглавията за телевизия (както сериалните участия, така и ТВ-филмите, изключая знаковата му роля на Джеймс Дийн и сериалa, който го прави известен, Freaks and Geeks) и тези, в които се появява за секунди, за да можем да се вместим в някакъв що-годе приличен брой заглавия и все пак да имате нерви да ги прегледате Laughing.

И така, Франко дебютира през 1997 в телевизията с роли в  два сериала (Pacific Blue и To Serve and Protect) и един ТВ-филм (1973), но на голям екран стъпва едва две години по-късно с комедията
Never Been Kissed
Скрит текст:
След епизодичната роля в него, Джеймс бързо се сдобива с главна, още на следващата година, в
Whatever It Takes
Скрит текст:

Глуповата, но забавна комедия, Джеймс играе самовлюбен красавец и се справя очаквано добре Mr. Green.
В периода 1999-2000 се снима в два сезона от популярния сериал
Freaks and Geeks
с който става познато лице за тийнейджърската публика, която ще му остане вярна повече от десетилетие.
Скрит текст:
Оттам нататък вече го чака големият екран.
2000- If Tomorrow Comes
Скрит текст:
Тук и снимка не успях да намеря
с малка пауза за прословутия "Джеймс Дийн", отново на тв-екран
2001- James Dean
Скрит текст:

Франко има наистина забележителна физическа прилика с прочутия актьор (нищо, че е много по-красив) и това определено му помага в изграждането на убедителен и достоверен образ. Помагат му и нахаканата усмивка, цигарата между устните и походката на наперен хлапак- въобще една от най-добре пасващите му роли в цялата му кариера.
2002- Spider-Man- пръв блокбастър
Скрит текст:
2002- Deuces Wild
Скрит текст:
2002- You Always Stalk the Ones You Love
Скрит текст:
Нема снимка Mr. Green
2002- Mother Ghost
Скрит текст:
2002- Blind Spot
Скрит текст:
И тук не намерих нищо Embarassed
2002- Sonny
Скрит текст:

За този съм чувала хубави отзиви, но така и не успях да го гледам.
2002- City by the Sea
Скрит текст:
Прекрасен филм! Лично за мен това е един от най-добрите на Франко- и филмът като цяло, и ролята му в него. Много тъжен, много човечен, много реалистичен поглед върху сложните отношения в едно разбито семейство. В допълнение това е последната наистина хубава роля, в която съм видяла Боби Де Ниро.
2003- The Company
Скрит текст:
Филм на великият Робърт Олтман- нямам какво повече да кажа! Гледала съм го преди години, още дори не знаех кой е Франко, сега в подготовката за темата го изгледах отново и отново се убедих, че е абсолютна наслада за всички сетива. Когато си избирате кои филми да гледате от списъка, моля, не пропускайте този Hug
2004- Spider-Man 2
Скрит текст:
Блокбастър Номер 2 Mr. Green
2005- The Ape
Скрит текст:
2005- The Great Raid
Скрит текст:

Плеяда познати имена в един типично американски военен филм- патос и героизъм на килограм, докато те приспи Grinning.
2005- Fool's Gold
Скрит текст:
2006- Tristan & Isolda
Скрит текст:
Пристрастна съм към този филм, признавам си. Все пак това е любимата ми легенда от детските години и чаках дълго да я видя на екран. Франко не е този Тристан, който си бях изградила като образ в детската главица, но се справя добре с ролята, а самият филм е красив по един особен и суров начин. Не очаквайте обаче шедьовър.
2006- Annapolis
Скрит текст:

Типично хормонален филм- красиви мъже в униформа, смисъл не особено голям, идеален за разтоварваща вечер пред компа.
2006- Flyboys
Скрит текст:
Казаното горе важи и тук, само че този е значително по-смотан.
2006- The Dead Girl
Скрит текст:

Франко има малко камео в този забележителен и забележително тъжен филм, който горещо, горещо препоръчвам Heart Eyes.
2007- An American Crime
Скрит текст:
Още един прекрасен филм, в който ролята на Франко е малка, но си струва да бъде видян.
2007- Spider-Man 3
Скрит текст:
Блокбастър Номер 3 Mr. Green
2007- Good Time Max
Скрит текст:
Много приятен независим филм, в който Джеймс прави хубава роля. Препоръчвам.
2007- In the Valley of Elah
Скрит текст:

Поредното камео в добър филм.
2008- Camille
Скрит текст:

Шантава комедия, на мен лично ми хареса доста. Сиена е много красива с червената перука Heart Eyes.
2008- Pineapple Express
Скрит текст:

Кой не знае ананасовият експрес, кой не е чувал за него Mr. Green...
2008- Milk
Скрит текст:

Една от най-добрите роли на Джеймс, в един от най-хубавите филми в списъка. Вярвам, че всички сме го гледали, но ако има пропуснали- поправете грешката Simple Smile.
О, чудо, 2009 е без Франков филм! Laughing Laughing Laughing
Минаваме на 2010-та:
2010- Howl
Скрит текст:
Нестандартен, артистичен, незабравим- филм, който ни обгръща в слово и багри като в мъгла от Рая Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
2010- Shadows And Lies
Скрит текст:
С две думи- не препоръчвам.
2010- Eat Pray Love
Скрит текст:
Още един филм, за който всичко е казано. На мен лично ми хареса, но не твърде много.
2010- 127 Hours
Скрит текст:
Ако искате да харесате Франко като актьор- гледайте този филм! Ако искате незабравимо кино-преживяване- гледайте!
2011- Your Highness
Скрит текст:

 Tired
2011- The Broken Tower
Скрит текст:

Поредната биография на известен поет. Тази обаче не струва.
2011- Rise of the Planet of the Apes
Скрит текст:
Като за блокбастър- можеше и много по-зле.
2011- Sal
Скрит текст:
2012- About Cherry
Скрит текст:
Този е хубав и предизвикателен, препоръчвам.
2012- The Iceman
Скрит текст:
Франко има една сцена, но запомняща се.
2012- Spring Breakers
Скрит текст:

Според мен е ужасен, но спомнете, си името на Франко се спрягаше и при кандидатурите за Оскар дори. За такава роля- респект!
2012- The Letter
Скрит текст:
Този вече е без всякакво съмнение ужасен.
2012- Tar
Скрит текст:

Поет, биография, за пореден път. Нямам големи очаквания.
2012- Maladies
Скрит текст:

Този още го издирвам, имам усещането, че си струва.
2013- Interior. Leather Bar.
Скрит текст:
2013- Lovelace
Скрит текст:

Знам, че отнесе доста критики, но според мен е изключително цветен и приятен.
2013- Oz the Great and Powerful
Скрит текст:

Франко е неустоим Оз- чаровен, нагъл, непрокопсан. Препоръчвам, истинско удоволствие е филмът.
2013- As I Lay Dying
Скрит текст:
Ужас отвъд ужаса Tired. Ако сте фенове на Фокнър, задължително пропуснете, че пада червена пелена пред очите...
2013- This Is the End
Скрит текст:

Много глупава комедия, съз звезди в естествена среда, извънземни и много алкохол.
2013- Palo Alto
Скрит текст:
Един от чаканите от мен нови проекти на титуляра ни.
2013- Child Of God
Скрит текст:
2013- Third Person
Скрит текст:
2013- Homefront
Скрит текст:

Франко е злодеят в този изключително тъп стейтъмов екшън.
2014- Veronica Mars
Скрит текст:

Няма да пиша за предстоящите проекти, тъй като за досегашните ни титуляри може да са били по най-много 5-6 за близките няколко години, Франковите са 14 до 2015-та Mr. Green. Приятно гледане Hug!

# 3
  • Мнения: 5 355
Първо - да ви е честита темичката!
Второ - от изброените филми съм гледала само Oz The Great and Powerful. Не ми хареса грам, но актьорската игра на Франко ми хареса Peace

# 4
  • Мнения: 1 686
Благодаря за поредната невероятно интересна теме, момичета, страхотни сте!
Изненадвам се колко продуктивен е тоя лудия  Laughing
От изброените филми се оказва че съм гледала Never Been Kissed, Spider-Man 1 и 2, Eat Pray Love и Oz the Great and Powerful. Най-първото ми впечатление , че като че ли в по-старите си филми играе, а в по-новите играе себе си  Laughing
Някакси като по-млад ми е по-разнообразен, обаче ми е трудно да кажа къде минава тази граница Simple Smile

Но наистина няма такава откачалка и затова много кефи  #Crazy hahaha

# 5
  • Мнения: 1 992
Франко за мен е незабравим в "127 часа". Част от другите му филми съм гледала, без да знам, че той е в тях. Задължително ще си набележа някои други неща да изгледам, че много ме дразни тоз човек. Mr. Green

# 6
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Здравейте и от мен в новата тема за 30 годишен талантлив актьор!
Специално да благодаря на Мяч   Hug  bouquetи също толкова специално на Джой   Hug  bouquet,които са ни подготвили толкова много четиво на първа страница.
Съвсем скоро ще се заема и с него..
Аз съм гледала само МИЛК с него и там много ми хареса как играе! Heart Eyes

Аз в момента съм на смесена вълна Гослинг / Сиимур Хофман и поглеждам по нещо със всеки...
Искам да кажа, че ме е яд, че съм изпуснала темата за Гослинг.
Защото виждам много талантливо момче,старателен и предполагам точно него ще го чака още по-голямото холивудско признание Peace

# 7
  • Мнения: 2 040
Благодарности на Джо и Мяч за новата тема!  bouquet Hug

От сега си признавам, че Франко не ми е любимец, гледала съм го в много малко филми и в нито един от тях не ме е впечатлил особено. Даже се оказа, че нямам никакъв спомен от него в "Never Been Kissed" и "Eat Pray Love", а съм ги гледала. Освен тези двата го знам от Спайдърмените - там вече си го спомням, добре се справи с ролята на Хари Осбърн. Гледах и "Оз" на пресекулки, филма не ми хареса, само заради децата го издържах до края, ама аз и книгата не я обичам особено. Във филма си бях харесала Мила Кунис и само нея си гледах, Франко не го отчетох кой знае колко. Laughing
Не знам доколко ще напредна с филмографията му, но със сигурност ще изгледам "Mилк" и "127 часа".

# 8
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Най-първото ми впечатление , че като че ли в по-старите си филми играе, а в по-новите играе себе си  Laughing

Да си кажа, че напоследък и аз имам такова чувство...
И го получих като се загледах в телевизионните му роли.
За Freaks and Geeks със сигурност ще пиша отделно и повечко. Но там той е млад и му личи.

Обаче наскоро участва като гост в две-три серии на една комедия, която следя повърхностно.
Иииии, беше превзет, дори някак нарцистичен. Дразнещ!

А после тръгнах да се ровя в сериите на прословутата сапунена опера. Гледах клипчета в YouTube от различни серии, тук-там през годините. И точно тогава ми се стори, че виждам точно това, за което говориш и ти - променя се... и то не към добро.

Тъй като не съм гледала новите му филми след 2011, не мога да кажа, дали същото важи и за кино-ролите му.
Но със сигурност искам да изследвам тази тенденция - изглежда ми така, сякаш разпиляването му в много посоки извън актьорстването ограбва силата на актьорското му внушение.  Thinking
Дано бъркам.

Аз в момента съм на смесена вълна Гослинг / Сиимур Хофман и поглеждам по нещо със всеки...
Искам да кажа, че ме е яд, че съм изпуснала темата за Гослинг.
Защото виждам много талантливо момче,старателен и предполагам точно него ще го чака още по-голямото холивудско признание Peace

Ради, и аз съм на вълна Гослинг сега и през следващите 7-8 дни все ще съм така, докато тече фестивала в Кан.  Wink
Не разбирам, защо съжаляваш, че си пропуснала неговата тема, обаче - нали знаеш, че винаги можеш да пишеш тук за него. Аз ще се радвам особено много да прочета, какво си открила в неговите роли.  Hug

# 9
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
включвам се и аз, Франко определено не ми е от приятните актьори, меко казано  Mr. Green Но не мога да отрека, че може да играе и присъствие на екран . Но по същия начин не мога да пропусна и безумните му изцепки извън ... Оказа се, че съм гледала доста от неговитв филми, но явно не и най-значимите . Нямам никакъв спомен от него в Never been kissed и Eat, pray, love  newsm78 . Гледала съм го в Спайдърмените, но тези филми за мен са ужасни и Франко заедно с тях  Mr. Green в "Планетата на маймуните" ми хареса как се справи, "Тристан и Изолда" никога не успях да гледам докрай, ще се поправя,"You Highness" няма да го коментирам изобщо  Joy В "Iceman" също не го помня ...  Абе , ще има да гледам пак  Hug

# 10
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз пък мисля, че чисто актьорски  с годините Франко задобрява. Гледала съм известните му филми от всеки период, гледала съм общо взето всичко достъпно от по-новите- хубавите му роли идват след 2008-ма, 2009-та. Преценката му и изборът на проекти обаче са спорни както като млад, така и сега.

Муре, в Iceman имаше една сцена- дължеше пари на някакви и главният мина да го утрепе. Мотаеха се преди това и някакви мацки, май ги снимаше за личен еротичен сборник.

# 11
  • Мнения: 1 992
Вие продължавайте за Франко, аз няма да ви преча. Само да вмъкна един трейлър и постер на Hellion с Арън Пол. Малко ми напомня за "Боровете", не само заради моторите.





# 12
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Абе откога брадата се превърна в задължителен атрибут, ако искаш да направиш сериозна роля в сериозен филм Thinking? Писна ми от угрижени физиономии с дива лицева растителност, навсякъде.

Снощи забравих да кажа, че открих анкетата с глас за Арън Ралстън. Тези дни ще гледам филма пак, за да мога на прясна глава да обясня защо.

# 13
  • Мнения: 1 992
Брадата, предполагам, е за да добие "по-възрастен" вид.

Последна редакция: сб, 17 май 2014, 13:26 от Криста

# 14
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не знам, но тенденцията започва да ми става досадна.

Селфи в произвеодствен процес Mr. Green

Забележете как насочва ръчичката на фена в по-добра позиция, опитът си казва тежката дума Joy

Общи условия

Активация на акаунт