Ето идва пролетното настроение,с трепет чакаме от ИБ всяко ново попълнение

  • 21 783
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 358
Влади ако се изака в памперса и успее да се добере до него, стъпва вътре  Crazy . Днес така свалям наакан памперс, дупе омазано до ушите, хвърлям памперса на пода в банята, през това време се мъча да вдигна и закрепя бодито да не го омажем, а наш Влади се метна и стъпи право в акото в памперса. От там като ми стана лошо, мани, мани - мятам детето върху тоалетната да седи, той с омазани крака, а аз повръщам в мивката и с една ръка го държа. Направо ми идваше не знам какво да направя - няма такава гадост.

# 676
  • София
  • Мнения: 10 705
rendence ooooh! познатооооо Sick

# 677
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
до такъв екстремизъм не сме стигали, ама аз и гледам максимално бързо да обезопася биологичния отпадък в торбичка, в която се бухат и всички кърпички, салфетки и т.н., че да не ги добара диването Mr. Green

# 678
  • София
  • Мнения: 8 131
Ренди, чета те от няколко дни и все си мисля да те питам.
Как се решихте за бебо номер 2? Аз също много искам деца с малка разлика. Док дава зелена светлина за есента, но много се чудя как ще я караме, а и разбира се не се знае и дали ще стане веднага...Мисля и парите. За да не ми влезе втората година с 340 лв. в базата за евентуално майчиство, трябва да изляза в 45-дневен болничен за втора бременност, преди да е изтекла втората годинка на Анди. Абе изобщо някакво сложни схеми...Та си разишлявам и чета съвети от майки с породени дечица.

# 679
  • shumen
  • Мнения: 18 267
Хаха,Прахче,омазала се е порядъчно малката,ама не с каквото трябва.
Ренди,аз като Меци слагам всичко в торбичка,че ако не е моя звяр ще се омаже и изяде всичко.За него всичко що е боклук е за ядене.
Ние утре сме на детски рожден ден и дано си изкараме добре.
Днеска се размазахме от обикаляне по паркове и градинки и накрая едвам го прибрах,че реши че пак ще реве и ще се тръшка,че не иска да се прибира.Незнам,но от сега ми е с такъв мръсен  характер как ще се разправям с него като поотрасне.

# 680
  • София
  • Мнения: 10 705
Ауууу аз цъфнах, 4 месеца след раждане ми дойде, ццццц, мислех че този път ще забави повече, заради кърменето, но уви, сега ще трябва и на цитона да ходя..ох дано поне започна да отслабвам.

# 681
  • NE
  • Мнения: 11 001
Дикси Добре дошла. Момичетата са ти казали как да постъшиш. Вили го будех на 3 часа за да изгради режим, който спазва и досега ако изключим маймунджалъците. След като слезе същинската кърма ще се нормализира лактацията, но се цеди колкото да ти олеква. А и не забравяй да не пропускате кърменето от 3 до 5 през нощта, че е важно и за двете ви.
Прахи Май това ти беше втората част от бойното кръщение. Hug Много обичат да се омазват. Mr. Green
Ренди Ох хич не ти е лесно. Hug
Веси Браво, че се навивате за номер две. Аз също искам деца с малка разлика за да ги гледаме наравно и да си бъдат дружки. Peace

Вчера ако не беше моето бойна кръщение, пу му кажи. Вили рева през целия ден от какво ли не, но основно колики. Жал ми беше да го гледам. Еспумизана подейства, я не, чак вечерта. Ревахме и близо км на разходка и всички му чуха гласовите данни. На разходка такова чудо не бе се случвало. За капак повръща и от преяждане, че ме ползва като биба, а другите биби все едно с отрова са мазани. ooooh!

# 682
  • shumen
  • Мнения: 18 267
Дикси,добре дошла!
Ренди,ужас мила.Моя само гледа да докопа и се маже и той така добре,че после едвам го оправям.
Веси,ама ти си готова за номер 2.Моя вече е на 1,6 години,ама на мен още не ми стиска за второ.
Ние след малко се обличаме и изчезваме на рд.

# 683
  • София
  • Мнения: 4 145
Добро утро,

Ние вчера си бяхме вкъщи, че имах за пооправяне и излезнахме чак към 16 ч., но то вече беше бая гадно с тоя вятър та се поразходихме и малко поседяхме в градинката. Днес мисля да я сложа по рано да спи и после по рано да излезне, ама и дано времето е по хубаво и да не духа вятър.

Хахаха това с нааканият памперс не ми се е случвало до сега и се надявам и да не ми се случи, че сигурно и аз като Ренди ще повърна.

А за 2-ро дете - ами първо да се оправя с работата и след това ще го мислим. Но определено вече започва да ме хваща шубе за 2-ро и да ме режат пак. Само като си помисля и ме хваща някакъв панически страх. А и като я гледам нашата колко е шашава в момента просто по добре малко да поотрасне и тогава, че иначе ще ми е бая трудно.

# 684
  • София
  • Мнения: 10 705
Второ се гледа много по-лесно Wink
При моите деца разликата е 2,6г и то само защото малко по-късно ми разрешиха да пробваме за второ,.т.е не стана да са породени.Но пак не е голяма разликата,Жорко си е бебе още,при това от бая щурите Simple Smile да ми е жив и здрав Praynig

# 685
  • Мнения: 6 395
И на мен ми дойде сутринта  Rolling Eyes Rolling Eyes Tired , а стиснете моля едни палчета, ще ходим на невролог заради главичката  Praynig

# 686
  • Мнения: 2 843
Прашулина, защо за главичката, има ли нещо  Praynig  Hug
Ох, Ренди, не ти е лесно, мила  Sad Сама, бременна, Влади... На моменти ми идва да дойда да ти помагам  Mr. Green Ама честно си го помислих  Mr. Green Но сега да мине всичко и после ще си играят заедно децата  Heart Eyes
Рокси, все забравям да ви похваля с Ивка, браво на момичето, то ни е за пример в групата, пу-пу  Heart Eyes
Това с лапането на ръцете е период, който също ще отмине. Сега са си открили ръчичките малчуганите и затова само ги пъхат в устата. И ние бяхме така, но отминава, просто опознават всичко с уста първоначално  Mr. Green
Моята бухта не ще да се пуска пак да ходи, имаше едно падане, при което доста се уплаши и плака и сега се е вкопчила пак в мен  Crazy
Имаше още нещо ама забравих естествено  Mr. Green А, честит ви цикъл на оциклилите се, и аз от третия месец съм си редовна  Mr. Green
Слънчев ден  Hug

# 687
  • Мнения: 1 167
Здравейте!
Вчера от телефона неможах да отворя фотосесията на модел Дари на Маги.Страхотна е  Heart Eyes!Бащичко цял(не се сърди ама..... за мен си е така)одрала му е кожата ,поне засега.А това май са истински патенца гледах, гледах по сто пъти  newsm78?Ох, толкова сладка и на легълцето и това май венец ли е,на всички снимки сте супер пу-пу.

Магнитче ти пък закъде ще отслабваш?Три кила качи докато беше бременна.......Май по раничко ти дойде ,беше споменала че със Жорко по късни месеци след раждането?

А да попитам в тази връзка трябва да ми дойде цикъла ли ,че да си правя  цитонамазка  newsm78 ?Мислих да ходя за преглед и цито тези дни до Варна ,че не съм ходила след секциото и да съчетаех и с цитонамазката.На никакъв преглед не съм била от как съм родила .Трябва да видя и пъпа ,че вече втори ден тренирам и при коремни преди за долната част на корема ми изпъква пъпа от едната страна, където беше повече надут по време на бременноста и се съмнявах за херния.

Къде се изгуби Тони?Как ли се е представил малкия на кръщенката си?

Много акита последните постове.Ние пък незнам как ака този мой Никола  Thinking, ама на памперса толкова няма ,колкото по бодита и дрехите е мазало, всеки ден поне два тоалета пера  ooooh! т.е натърквам и остава да стоят със сапунчето, че изпиране нямат инъче.

Весе какво стана излязоха ли резултатите?

Тук е адския вятър .Не може да излезе човек,ама и да си призная тренирах,изкъпах се и ме домързя.Малкия спи от сутринта ,след като изпратихме кака,после хапна към 10:30 позяпа малко и  пак откърти.Последно време много спи  newsm78 ,не че се оплаквам ...,но......странно,вместо да е обратно.
Хайде и да ошетам сега и всичко да е 6.
Лек ден ! Hug

# 688
  • Мнения: 706
 Хайде и аз да мина от ред , докато малкото зверче спи  Mr. Green. Предполагам , че са зъбите , вторите резци горе прозират поне от седмица вече, долу също се поочертаха още зъбчета , ама то цяла сутрин мрънкане , хапане , не я свърта на едно място . Вчера разправях на Прашулина , че новият номер е да стигне до компютъра на мъжа ми и да почне да дърпа кабелите  ooooh!. Той вчера уж ги поскри , ама пак си има да ровичка . Че и един лош сън сънувах, чак не смея да погледна в съновника , надявам се да е от недоспиването и нищо да не показва  Confused.
 Прахи - аз ти казах , че Ивето изглежда още от сега опасно човече  Mr. Green Heart Eyes, като я гледах как се върти на всички посоки , докато я държиш , при нас такова нещо нямаше .Дафина поне седем месеца го раздаваше пълното спокойствие , само за ядене се раздаваше  Crazy.Палчета за прегледа, дано всичко е наред  Hug.
 Деси - ще забрави за падането и пак ще се пусне  Денито Heart Eyes.
 С ако още не се е омазвала Дафчето сама , но редовно и се топва бодито в гърнето и следва цялостно събличане-обличане  Crazy.
 Аз също се оциклих миналата седмица за първи път- имах някакви симптоми , но ме изненада честно казано, защото очаквах да е доста болезнен този цикъл , а то нямаше грам разлика от тези преди да родя  Whistling. Тези дни ще ходя до личната ни да взема бележка за детските , дано да даде един талон и за гинеколог, че все няма  Crossing Arms.
 И аз чета с интерес за малката разлика - майчинството хич не ми е ясно как ще е , ако разликата е над две .То не че ми е кой знае колко голямо де, ама пак биваше, ако се върна на работа няма да се вдигне много , че при мен роля изигра това че хванах част от високата си заплата от София. Мислех да почнем опитите в началото на лятото , ама да взема да забременея от раз, знам че не е хубаво да се отбиват децата в жегите  newsm78.Та май ще изчакаме до есента за по-сигурно ,... не е лесна работа туй семейно планиране  Laughing.
 И за последно въпрос - като мине годинката автоматично ли ти продължават майчинството в НОИ с новата сума, или трябва да се обаждам на счетоводителя да подава нова декларация ?
 Хубав ден ви желая , аз се чудя дали да не отскочим до мола , като стане детето , да и огледам за обувчици , пък и подарък не сме и избрали още  Sunglasses.
 Лилче- доколкото разбрах за цитото трябва да има вече цикъл  Hug. Ако решите да правите някоя разходка към морската някой ден ,пиши да направим една сбирчица , пък и да видим тоз кротък момък  Heart Eyes.

# 689
  • Мнения: 2 802
Ауууу аз цъфнах, 4 месеца след раждане ми дойде, ццццц, мислех че този път ще забави повече, заради кърменето, но уви, сега ще трябва и на цитона да ходя..ох дано поне започна да отслабвам.

Моето АГ ми беше казал след минимум 6 месеца да ида на преглед и за цито, щото нали още матката се възстановявала блала ... та можеш още малко да изчакаш ако искаш  Hug

Прахи  Praynig Praynig Praynig
И аз ще попитам каква е причината за прегледа, ще чакам после да кажеш и дано всичко е наред  Praynig

Поспаланче, вчера го записах малкия за ясля, събрах 19 т  ooooh! та май доста ще си чакам. Надявам се до есента да го вземат  Whistling То нали и от вчера в Пловдив отпадна и точкуването по месторабота, което е добре, щото ние с ММ и двата се водим, че работим извън Пловдив  Crazy

Пони, за втората година трябва от счетоводството на фирмата да занесат други документи в НОИ, които трябва да попълниш, което значи че трябва да се обадиш и да отидеш на място. Малко ми ги забавиха моите за първия месец от втората година, но после пак нещата влизат в релси.

Общи условия

Активация на акаунт