Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar - Безмълвните" -

  • 32 908
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
# 33
  • Мнения: 8 717
Привет на всички! Embarassed

Днес темата е под знака на белия кон, лейтенанта и Мария!  Grinning Пускат ни от време на време по някоя снимчица, за да ни поъддържат тонуса.  Grinning Чудесна статия в немската преса - вече се пише за филма и извън Турция. Дори се споменава, че може да кандидатства за Оскар за чуждоезичен филм, което си е супер новина!  Hug

Но в темата си имаме и повод да празнуваме, така че

Честит рожден ден, РАДИ! Бъди здрава, щастлива и много обичана! Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug



https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

# 34
# 35
# 36
# 37
# 38
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 389
Момичета, Ели,Ени,Алекс - сърдечно ви благодаря за хубавите пожелания Hug
И цветята и подаръка от Алекс си прибирам smile3521

Да, и аз видях преведената серия с Туба, но искам да ви питам дали ще може да се гледа и във ви-бокса или ю-тубе? Защото харда ми е бая пълен със свалени нещица и не знам кога ще го разчиствам ooooh!

Нашето момче снима здраво, това ме радва. Ще чакаме и филма Peace

Нещо допълнително за хубавия престой в темата Hug

Скрит текст:







И компания разбира се Heart Eyes



Хубава вечер! Hug

# 39
  • Мнения: 4 830
Привет!
Ени HugЕли HugРинка HugРади Hug Алекс Hug
Ванинкааааааа,радвам се да те ,,видя,, в темата..Дано вече всичко да е останало зад гърба ти..

Ради, миличка, честит рожден ден! Бъди жива, здрава, обичана и щастлива!
Благодаря за почерпката..

Последна редакция: нд, 16 мар 2014, 20:00 от LiLiSy

# 40
  • Мнения: 4 830
В статията, която Ени беше постнала пише, че този Мехмет Чалъшкан е отишъл на сета на ‘Korkunç Yıllar-Kırımlı.. Помолил продуцентката на филма Айше Йозгюрел да поиска разрешение за посещението му на сета..Но каква била изненадата му, когато човек от екипа му казал: ,,Прощавайте...Не можете да снимате главните герои, защото актьорите, играещи главните роли не желаят това заради безопасността на филма..,,Така и не разбрах каква ще е тази безопасност newsm78 newsm78..Разбира се, авторът също се чуди защо не може да се снимат актьорите, докато си вършат работата, каква опасност може да се крие в това..
Авторът на статията казва, че обстановката на снимачния сет била точно като от времето на Втората световна война..Реквизитът за филма- камиони, мотосиклетите с кошове, колите- са били взети от един колекционер от Истанбул.
От Университета Иззет Байсал са дошли 250 доброволци, които ще бъдат статисти въъ филма и ще пресъздават руските и татарските войници. Над филма работят 150 човека екип..Смятат да правят премиера на филма през месец октомври.

Мурат Йълдъръм: Във филма пресъздавам образа на кримския лейтенант Садък. Първо като руски войник воювам срещу германците.И после след като ме пленяват бивам отведен в нацистки лагер, където има  и руснаци. И в този нацистки лагер ще се боря да защитавам себе си, другарите си и родината си..

Селма Ергеч: Това е един много важен проект. Много е важно да заемаш място в такъв проект, в който се разказва за Втората световна война..Пресъздавам образа на Мария. Германка с полски корени..Семейството й било убито от страна на нацистите..Останала сама в живота, но успяла да бъде силна и борбена..В борбата, която ще води пътят й ще се преплете с този на Садък.Тази роля е много важна за мен.  И отделно съм щастлива от факта, че ще имам възможност да използвам немския си език в този филм..

# 41
  • Мнения: 4 830
Забравих да ви благодаря за снимките от сета на филма..  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetНашия момък върху кон много ми хареса Heart Eyes Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 8 717
Лили, както винаги си на линия - благодаря за превода!  Hug  bouquet



https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png[/img]

# 43
  • Мнения: 12 826
  Лили благодаря за превода Hug

Kırımlı... a scene of the movie..


# 44

Общи условия

Активация на акаунт