КЛАСИЧЕСКА ХОМЕОПАТИЯ СПОДЕЛЯНЕ НА ОПИТ И ЗНАНИЯ 32-ра тема

  • 51 758
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Супер, почти 12 часа с постоянна температура 40.5...еми как да имам после вяра на хомеопатията  Cry а колкото и да не е плацебо ефект хомеопатията, когато вярваш, че ще помогне, ще помогне..аз не знам дали вярвам вече

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
beauty_, хомеопатията няма вина, че хомеопатът не действа адекватно! Wink
Пожелавам бързо оздравяване!  Hug

# 32
  • Мнения: 19 310
Така е, хомеопатът не може да определи правилното л-во.
Вие ходихте ли лично или само по телефона?

# 33
  • Мнения: X
Мхм, и върху това мисля
Сънчо, ходихме вчера. В смисъл аз де, той не беше в кондиция да го мъкна с мен

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
beauty_  Hug Hug

Сега не е моментът,но ти твърде много изтърпя,а детето още повече...Минавай на алопатия и после пак на трезва глава мисли....А за хомеопата просто... ooooh! не ми се коментира,за да не те тревожа.

# 35
  • Мнения: 19 310
Бюти, детето ти нали беше със сополи от месец? Пуснахте ли секрет?
Това прилича на вторична бактериална инфекция.
Аз бих пуснала изследвания преди да реша каква алопатия да предприема. Междувременно бих дала антипиретик.

# 36
  • Мнения: 3
Бюти може би наистина е по-добре да дадеш алопатично лекарство за сваляне на Т , този вирус детето го изкара преди няколко седмици и беше 5 дни с Т , която не можах да сваля (но не е била 40.5 °) после отшумя сама!

# 37
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Супер, почти 12 часа с постоянна температура 40.5...еми как да имам после вяра на хомеопатията  Cry а колкото и да не е плацебо ефект хомеопатията, когато вярваш, че ще помогне, ще помогне..аз не знам дали вярвам вече

 Знам за случай, преди години за дете на 9 месеца с такава Т. след живата ваксина за полиомиелит. Накрая го слагат на системи с парацетамол и му смъкват Т. На другия ден е с 36.6С но..... парализирано.
  Полиомиелитния вирус загива при 40.3С

 Бюти, провери ли краката му дали не са студени? ако са, трябва да се загреят.
  Такава Т. трябва да се сваля, ако не става с хо л-во, то с Нурофен или хексалгин но не рязко, постепенно до около 38.5 - 39,5С

Последна редакция: нд, 16 мар 2014, 23:24 от Aleksander

# 38
  • Мнения: 96
Записвам се да следя темата  Peace

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Бюти,как сте?Какво става с вас? Hug

# 40
  • Мнения: X
Благодаря за отговорите  на всички  Hug
Александър, да то след толкова часове с тая температура не мисля, че остана бактерия в него  Joy
Не смея да се хваля, че нали знаете като се похвалите нещо и после..  Mr. Green
Вчера сменихме лекарството /може би това е изписването по картина, което по принцип трябва да се прави/ и започна много бавно да сваля, като си легна с 38 и малко, което направо ми се видя като 35  Joy След това беше добре, само ревеше чат-пат от нещо, но през нощта нямаше температура и сега още спи. Сега аз съм сополива, въобще лазарета е пълен вкъщи  Joy Дано не вдига повече днес  и да минава  Cry

# 41
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Сънчо, ходихме вчера. В смисъл аз де, той не беше в кондиция да го мъкна с мен[/color][/b][/i]

аз също не влача детето насам-натам с Т.  по телефона ме съветва моя хомеопат и после иска да го види когато се е стабилизирало.

Дано не вдига повече днес  и да минава  Cry[/color][/b][/i]

дано!

# 42
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Айде и аз в новата тема. Не е лесно да гледаш детенцето с такава висока Т, но в повечето случаи проблемът е в майките, не в децата или Т. Аз съм държала моето дете с много висока Т, но като си спи спокойно, се опитвам и аз да съм спокойна. Вярно, трудно е като гледаш как Т се покачва все повече и повече....но, малко повече вяра и без прибързани действия 9 като нурофен, панадол и т.н.) всичко се нарежда. Говоря ( пиша) най-вече от опит.  Преодолеем ли страхът от цифрите на термометъра, преодоляваме и страхът от " болестта"

# 43
  • Мнения: 228
Здравейте! С огромен херпес съм. Чудя се дали да притеснявам хомеопата само заради това или може да взема нещо!? Какво ще ме посъветвате?

# 44
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Мисля, че трябва да го притесниш. Може и да е добре, че ти е избил херпес. Той те познава по-добре от нас.
При дъщеря ми боледуванията приключват почти винаги с херпесче отстрани на устата. Според нашата хом. това е добре.

Преодолеем ли страхът от цифрите на термометъра, преодоляваме и страхът от " болестта"
Много добре казано. Peace Отдавна не се шашкам от показанията на термометъра Wink

Общи условия

Активация на акаунт