Благодаря ви!
Така и направих. Отидох на доктор, оказа се, че много съм сближила границите на кръвното - от стреса ми се свили съдовете. Изписаха ми малко билки(жълт кантарион и магнезий), за да не свиквам на силни лекарства. Принципно съм позитивно настроена и сега съм като цяло доста по-добре
Въпреки, че проблемите все още си ми стоят належащи за решаване, все още съм яхнала метлата, но поне крайниците ми вече не са като гумени
Благодаря на всички!
Важно е човек да взима мерки на време преди да е станало нещо фатално. при него беше въпрос буквално на живот или смърт. Доктора му каза,че ако не се направи операцията ( касаеше се за стенд или байпас на аортата) ще доведе до смърт. Т.е. като се спре притока на кръв и.......... За голямо щастие не се наложи дори поставянето на стенд или байпас , а само отпушиха мястото. Сега пие лекарства и ще се поддържа,дано няма усложнения пак.
Вече доста време мина от тогава. Помня че постепенно отшумя, заедно с намаляването на стреса. Такъв е живота - Стрес и нездравословен начин на живот се равнява на разпадане...