С трепет чакаме я пролетта ... тук е вече Септемврийки, стягайте децата за игра!

  • 64 671
  • 731
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Е то моето не е за хвалене,но сигурно няма друга майка хаймана като мен.Днес излязохме в 10ч.Видяхме се с мама Зори,Сиси и Нуб.Малката така каталяса,че едвам се нахрани и заспа в парка в 12 и 50 ч.Аз каталясах от обикаляне с други майки и по другите паркове наоколо,и тя поспа на въздух 2ч.и 30м.Бях ме наблизо и се качихме за 20 м.да минем през кукото,да сменим памперса и да си изяде закуската че беше у нас,и хайде пак на вън с приятелки та до 18 и 30ч.Въобще не ми липсва работата имам трудов стаж18-19 години без да броя в тях двете майчинства и сега се наслаждавам на заслужена почивка.Ако имахме финансова възможност и жилище,бих си родила и трето,но засега се опитвам да подсигуря добър и спокоен живот на двете си деца.Да им се радвам колкото мога повече и да се ядосвам по малко.
Благодаря за хубавите думи за баткото,радвам се че ви е харесала рисунката му,много труд вложи в нея,защото първо я рисува с молив и после нанася отгоре с боички и когато са много ситни детайли като на тази става много бавно.
Зори слънчев аватар си си сложила в тон с пролетното ти настроение.Другата зима ще работиш и няма да я усетиш как ще мине.

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Паца добре че Габи не е пострадала при чупенето на триколката.Ама много хубава мартеничка е била.
Тета Гери много се е променила като чели от както спря да я кърмиш изведнъж дръпна детето нагоре.Изглежда прекрасно,а и кавалера и е на това мнение,както се вижда.Данаека двамата с Дени на снимката изглеждате спокойни и щастливи,опитай се да се чувствате по често така.Колкото по спокойна ставаш ти,толкова по спокоен ще става и Дени.
И Ива-Мария днес ми изкара акъла на пързалката,добре че падна в нея на мостчето и че не се търколи от него на земята,но и тя като Цвети плаче че я боли и пак там отива.А като не и давам да се катери още по силно плаче и се ядосва,че я дърпам от пързалката.Ами дано Господ ни пази децата и да нямаме тежки злополуки.
Лека вечер и спокойни сънища на всички.

# 122
  • Мнения: 41
Освен това се заглежда по големите батковци. Само с тях си играе на площадката.Пускам и "Пеят скачат.." на Бон-бон и там последният куплет се изпълнява от едно момценце.Ей ,като почне да пее,нашата мома като почва да се смее ,да пляска. Чудо!

Лазо на същата песен- 1,2 и 4-тото момиченце. 3-тото не му харесва  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green това му е любимата песен поне по 10 пъти на ден я гледа Simple Smile

# 123
  • Мнения: 201
Чики и аз това се чудя на мои познати, които имат деца и си стоят все вкъщи, какво ги правят незнам по цял ден затворени.
Оооооооооо Танева,аз като ходя на работа още повече я мразя зимата. Вали,гърми трябва да излезеш, да си почистиш колата, по улиците задръстване, кал, киша бррррррр. Миналата година Ники беше малък и като беше студено и валеше се радвах, че не съм на работа. Иначе и на мен не ми липсва работата, по скоро ми липсва заплатата. Работя от ученичка почти без прекъсване, така че не съм ревнала да се връщам.

# 124
  • Мнения: 294
За тези майки, които си стоят вкъщи ще ви кажа, че техните деца са кротички и послушни, играят си самички и те вкъщи си почиват, а навън трябва да бягат след тях  Simple Smile

Танева на мен също не ми се работи особено , просто се наложи да се върна по-рано на работа, иначе ако ме питаш и 5 години мога да не работя и хич и няма да ми липсва работата  Grinning

Ън много правилно си казала, като се започне работа и става още по-трудно, време нямаш за нищо - нощите са мои, че през деня съм заета с работа, деца и домакински задължения  Grinning

Така че, който има възможност да си стои вкъщи с детето възможно най-дълго време  Heart Eyes

# 125
  • shumen
  • Мнения: 18 079
Чики аз също имам позната мама,която си държи детето по цял вкъщи или на кафета.Направо и се чудя как го търпи по цял ден в тях.
Танева,днеска както казах някой ми е сменил детето.Слуша ме,играхме си,бяхме навънка почти цялия ден като се прибрахме само за спане и ядене,че вечерта откарахме до 19.00 часа.
Наистина когато аз съм спокойна и той е спокоен.Добре,че е бил малкия дявол при вас все пак.
Утре имаме празник на града и ММ е решил да ни поразходи,но лошото е,че за обяд ще трябва да се приберем,че малчо не иска да спи в количката вече.

# 126
  • Мнения: 47
Сега разгледах снимките - е много са ни хубави дечицата и пораснаха, вече са по на 1г. и половина  Heart Eyes Сега качвам и обещаните снимки - от телефона са и не са много добро качество, но ще видите тоалета  Wink
Браво на батко Мишо на мама Танева - все така да те радва и да постига успехи в ученето  Hug

И тихичко да се похваля - Маги трети ден е без биба  Party Засега е спокойна, заспива без проблем без нея, не я търси, само ме пита 1-2 пъти къде е "беби", но й казвам че сме я дали на котето и дотам. Няма ревове и истерии - всички ми казваха, че много трудно ще се отучи и чак не мога да повярвам как стана. Дано не се налага да я давам.
Зори, при вас как е положението, сигурно Ники съвсем я забрави вече бибата  Simple Smile

# 127
  • shumen
  • Мнения: 18 079
Чики,страхотна е Маги.За бибата браво.Аз с тези зъби дето му никнат още не смея да пробвам да му е махам,че да видим после как ще се отучваме.

# 128
  • Мнения: 122
А Фейт, разпределителна къщичка. Забравих как им викаха Embarassed и така я нарекох. Ето снимка 75% намаление имат в Кауфланд. От 11,00лв  я взех на 3,50.

 Днес ми бяха много забавни постовете, които изчетох и то благодарение на Данаека  Blush.  Ако не е много нахално Данаека, ще споделиш ли кой набор си ?
Аууууууууу Чики, нямам думи ,как само си я накиприла Маги . Много е красива, голяма чаровница, истинска мадама. Много ми харесаха нещата. И браво за бибата, дано повече да не се сети.  За почивката - ако не ни мине котка път на 29ти сме   в Сандански.
 За стоенето в къщи Нуб правилно го е казала, стоя си вкъщи с детето за да си почивам. Като ходя по разходки, супер много се изморявам. Дано бързо да свикна с излизанията , че лятото те първа предстои.
Цитат
Гери много се е променила като чели от както спря да я кърмиш изведнъж дръпна детето нагоре.Изглежда прекрасно,а и кавалера и е на това мнение,както се вижда.
Танева много вярно. Гергана наистина дръпна доста, има супер бузки , а крачетата и вече взеха да се заформят както трябва. Определено детето се чувства и държи много по -добре.
Лина ще ти изкарам колана от чантата си /това е заплаха/ Crossing Arms . От декември месец съм го приготвила и сложила за да ти го върна. От тогава все нещо изниква. Ето вече цяла седмица слизам в морската и все нещо изскача и си тръгвам към 15,00часа. Съвестно ми е вече, кафе трябваше да те черпя, а то както върви докато се видим на клуб ще трябва да те водя.

Последна редакция: пт, 21 мар 2014, 23:42 от teta014

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 7 336
Ееееее ми другата седмица съм на линия Simple Smile Че направо ме уплаши,че ще ми изкараш колана Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Голям праз! Ще ми накривиш шапката  Whistling
Мен пак ми звъняха от офиса и зор -заман ,положението е трагично и аз нали не мога да отказвам им казах,че мога само в събота и неделя. И те се съгласиха,та утре Цвети ще гледа баща си ,а аз ще се трудя Simple Smile Сега пък треска ме затресе,че съм забравила как се работеше с програмата.  ooooh!Пък хем нямам търпение. Даже се окъпах  Flutter

# 130
  • Мнения: 47
За почивката - ако не ни мине котка път на 29ти сме   в Сандански.
Супер, ако имате свободно време на отиване или връщане, задължително се отбийте до Благоевград да се видим Simple Smile

# 131
  • Мнения: 224
Чики , малката е уникална  Hug Такава шапка искам и аз да купя на Александра Simple Smile А изглежда все едно е на 3-4 , а не на годинка и половина  Heart Eyes
Танева , аз имам чувството, че децата на тази възраст са мазохистчета. Малката я хващам, че като падне, разбира, че ще я боли, ако пак го направи и нарочно се пльосва.... Така вчера ме гледа и ми се смее и си бръкна в окото... сега има като кръвоизлив...
Аз гледам да я извеждам навън всеки път, когато може, защото тя от 13:00 до 16:00 спи... Но пък вчера се ядосах на ММ и не излезнах и ми беше съвестно... А тя започна да се наслаждава на излизаето  Mr. Green Тръгне ли на ясла на 31ви, няма да излиза, защото те чак май ги извеждат.
Лина , успех на работа  Hug

# 132
  • Мнения: 294
Еееееее, chiki  уникална е Маги  , прекрасна малка дама  4470 и колко е висока ..... моя Антоан май ще се окаже най-ниския от всички  Sad

Стаси нашите  в яслата сега като е топло ги изкарват навън , вече 3-4 пъти  Simple Smile

Данаека виж Дени как помага с прахосмукачката ..... да не си се оплакала вече от послушното дете  Grinning

# 133
  • Мнения: 1 782
Тета, харесва ми тази къщичка, но не я намерих в брошурата на Кауфланд. Да не би да я няма в брошурата, пък да я има в магазина. Чудя се да се засилвам ли да я купувам, пък не я намирам в нашата брошура на Горна Оряховица. newsm78

# 134
  • Мнения: 33
Добър ден момичета!Cangaroo - Триколка Extreme това е прословутата триколка,не е от евтините,170 лв.я купихме миналата година,искахме по скъпа,че уж по качествена да е,да ама не!Вярно че от миналата година от юли до ноември я карахме  и тази година може би от месец я караме,но ми се струва че за парите си боклук излезе,но Габи много си я харесва и все иска с нея да излиза!Така че който ще купува триколка да внимава или да не хвърля много пари на вятъра!Хубав следобед от мен!

Общи условия

Активация на акаунт