С трепет чакаме я пролетта ... тук е вече Септемврийки, стягайте децата за игра!

  • 64 639
  • 731
  •   1
Отговори
# 195
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Фейт,през деня не дава да го намажа и да го обуя.Само да ме види с мазилата и започва да пищи и реве като че ли го коля.В нас ходи по чорапи с пантофи,ама се събува когато си реши и аз почвам да го гоня да го обуя наново.
Леле,че порастнали всички.Ние другия месец сме на консултация.
Ние докато излезнем за ДК и до магазина то взе,че спря да вали и пак откарахме час навънка.След обяд,ако не завали пак ще го изкарам за малко,че в нас подивява.


# 196
  • Мнения: 175
Говорите си за почивки. Ние морето още го мислим къде да е , но категорично няма да е на българското черноморие...за същите пари ще получим по-добро обслужване и ще е по-чисто в Гърция примерно, върти ми се в главата  и Турция и Испания ама още не сме решили. А първата почивка ни започва  средата на юни, дестинация България  Heart Eyes newsm68. Там ще  има и сватба (не моя  Mr. Green) ще има и балкан  Heart Eyes  Нямам търпение  family  girluu  girluu  girluu

# 197
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Ева,ще си идвате в БГ юни.Браво на вас.Дано случите на хубаво време и на Ема да и хареса тука.Къде ще ходите на сватба?

# 198
  • Мнения: 217
Ън, качих 2 снимки на Пламката от вчера  Heart Eyes

# 199
  • Мнения: 175
Данаека, да  Heart Eyes за три седмици  newsm68 надявам се, че ще бъде хубаво времето  Heart Eyes
В Пазарджик сме на сватба на една много готина мацка, вечно усмихната и мила, приятелка от детството  Heart Eyes. Винаги ми е драго да се видя с нея тя е една от единиците хора които никога не се оплаква и то не защото няма грижи а не е такъв човек, много и се радвам. Много положителен човек  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 200
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Ева,дано се случи наистина хубаво времето и да сте по разходки,а на Ема да и хареса в БГ.
Поколоко,голям сладур е Пламката.

# 201
  • Мнения: 478
Ън, качих 2 снимки на Пламката от вчера  Heart Eyes
 


Аууу,че още по-хубав е станал и така с тая косичка пораснала е страшен пич,одобряваме Варненския зет Hug Grinning

# 202
  • Мнения: 217
Ън, качих 2 снимки на Пламката от вчера  Heart Eyes
 


Аууу,че още по-хубав е станал и така с тая косичка пораснала е страшен пич,одобряваме Варненския зет Hug Grinning
smile3521 smile3508
Само че обмислям на фризьор да го водя, че вече му е много дълга косата (особенно отзад) и като го къпем я суша със сешуара  Whistling Все се ослушвам, ама ще я свършим и тая работа, колкото и да плаче от фризьора.
Аз верно отдавна не съм му качвала снимка на калпазана, ама то не успявам и да го уловя прилично.

# 203
  • Мнения: 224
Познайте кой пак се разболява  Tired Хърка й нослето, като спинка, киха.... Почва се на ново... Не е ходила на ясла, но все пак  #Cussing out smile3511

# 204
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Слагам снимка на Цвети с обиците. Тръгвам за работа,после ще опиша как мина

# 205
  • Мнения: 2 802
Познайте кой пак се разболява  Tired Хърка й нослето, като спинка, киха.... Почва се на ново... Не е ходила на ясла, но все пак  #Cussing out smile3511

Оххх, пак ли  Tired какво и даваш, ходихте ли при педиатъра?
Пусни една МБ ако искаш  Thinking


Слагам снимка на Цвети с обиците. Тръгвам за работа,после ще опиша как мина

ауууу, прекрасница малка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ние малкия онзи ден за втори пък го подстригахме  Crazy но за сметка на първия път, този път рева  Whistling Ама реве, не реве действах щото с тази дългата коса хич не ми харесва как му стои Mr. Green

# 206
  • Мнения: 224
Фейт , все още не е за педи, просто си я знам, че така като почне до 2 дни е със сополи... Но в петък сме на УНГ вече.. Другата седмица ще дойде леля й в на да й вземе секрет от носа за изследване и така... И аз съм болна, карам нейния вирус, сега синузита ми се възпали... Да се намрънкам едно хубаво  Mr. Green

# 207
  • Мнения: 478
Страхотна е Цвети,да са и честити със здраве да си ги ползва,рева ли?Хайде ,къде сте другите с обеците,чакаме фотоси на малките принцески

# 208
  • Мнения: 2 802
Фейт , все още не е за педи, просто си я знам, че така като почне до 2 дни е със сополи... Но в петък сме на УНГ вече.. Другата седмица ще дойде леля й в на да й вземе секрет от носа за изследване и така... И аз съм болна, карам нейния вирус, сега синузита ми се възпали... Да се намрънкам едно хубаво  Mr. Green

Мрънкай си спокойно, аз малко ли мрънках до преди седмица  Mr. Green
Ох ... веднъж да се стопли това време, писна ми вече и се чудя всеки път как да го обличам това дете .... ту пуче, ту духа, ту топло, ту студено  Crazy

# 209
  • Мнения: 201
 newsm57 newsm57 newsm57
от къде я взима тая енергия незнам
Стаси-пак ли.... лелеееее какво става бе. Дано тоя път да грешиш.

Общи условия

Активация на акаунт