С трепет чакаме я пролетта ... тук е вече Септемврийки, стягайте децата за игра!

  • 64 627
  • 731
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 184
Na kra4mata I az idvam Simple Smile Blagodarq na vsi4ki za pojelaniqta. Az rabotq ve4e v magazin I nqmam mnogo svobodno vreme. Celuvki na vsi4ki beboci I tehnite maiki. I me izvinete za latinicata,no nqmam BG

# 451
  • Мнения: 122
Стефи  Hug.
Лина, махам и слагам обиците на Гергана, когато спи. Малко трудно се слага закопчалката на медицинските, но все пак става  по време на сън. Когато е будна шилото му не дава.
Бързо оздравяване на всички болни.
Весело изкарване на Пловдивчанки  Drunk

# 452
  • Мнения: 224
Зори , да минава бързо на Нико  Hug Сутринта и аз си зикаарах акъла, че може да е чревен вирус. Такава бомба пусна в памперса, че си напълни чорапите  ooooh!
Иначе днес е УЖ по-добре, ама не знам... Не е вдигала Т днес, но отказва да се храни много много. Беснее си както друг път. Ще видя дали ще я водя при педи утре....
Но ще ме сбърка... иска да ходи със смъкнато долнище под коленете.... Аз й го вдигам, тя го смъква  Mr. Green Ужасна работа е

# 453
  • Мнения: 2 802
Na kra4mata I az idvam Simple Smile Blagodarq na vsi4ki za pojelaniqta. Az rabotq ve4e v magazin I nqmam mnogo svobodno vreme. Celuvki na vsi4ki beboci I tehnite maiki. I me izvinete za latinicata,no nqmam BG

Браво на теб, дано работата е хубава  Hug
Иначе ако се притесняваш за латиницата, горе в дясно има кирилизатор за форума ... целувки  Hug

Егати цената за лепенките  Shocked

Но ще ме сбърка... иска да ходи със смъкнато долнище под коленете.... Аз й го вдигам, тя го смъква  Mr. Green Ужасна работа е

 Joy Joy Joy и малкия прави подобни номера, но иска сам да го вдига  Crazy

# 454
  • Мнения: 217
Такава бомба пусна в памперса, че си напълни чорапите  ooooh!
Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha Пламен си го хвърля на гърба до врата  Joy Joy Joy Joy- това като пропусне ден с ако, което рядко ми се случва  Joy Joy Joy
Иначе днес е УЖ по-добре, ама не знам... Не е вдигала Т днес, но отказва да се храни много много. Беснее си както друг път. Ще видя дали ще я водя при педи утре....
Но ще ме сбърка... иска да ходи със смъкнато долнище под коленете.... Аз й го вдигам, тя го смъква  Mr. Green Ужасна работа е
Пламен също имаше такъв период, преди месец - два, но сам си го вдигаше. Новото двайсет е да си вдига крачолите до топчетата и да ходи така като клоун  newsm78

# 455
  • Бургас
  • Мнения: 7 309
Мерси Фейт,купих си боя.
За обиците -пробвах ,ама взе да тече кръв.За това росни-пресни утре отиваме да видим на едно място дето пробиват уши какво ще ни кажат.

# 456
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Всички болни дечица да се оправят скоро.
Фейт,наистина момичетата са прави,че старите хора съдят по тях.Моя Дени цяла зима беше без елече върху блузката ако го гледам аз,а свеки и мама все гледаха да му облекат нищо,че с камината под 25 градуса не сме падали вкъщи.Ама ти палиш ли още печка?Ние вече спряхме,но като ще го къпем включвам малко климатика.Ти досега на гърне не го ли слага и нямаш ли?Ние се слагаме от зимата още и започна да си казва,но не винаги.
Стефи,честита работа.
Ън,при нас не валя,но беше хладно.Ние се разходихме малко следобяд из квартала,но без количка
и се умори доста.
Бифитър и аз мисля да се стопли и да почна да пробвам да махна памперса.

# 457
  • Мнения: 478
 

 


Момичетааа,почерпете се днес празнувам последния си рожден ден с цифрата "2" отпред..остаряваммм еййй.... Mr. Green

# 458
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Ън,честит рожден ден!Да си жива и здрава и много да те слушат децата и мъжа!Пий и за нас по едно и наздраве!
Ооф,тука е ужасно мрачно и гадно,но след малко трябва да отидем да оправяме сметките и за кухнята с малчо.Много ме мързи и не ми се ходи никъде,ама няма как.

# 459
  • Мнения: 201
Еееее Ън, честит рожден ден. Ми ти много блада бе мадам и с цели два таралежа.... Grinning Браво на теб.
Пожелавам ти мнооогоо здраве, повече поводи за празнуване, малките дяволчета много да те слушат и да имаш един прекрасен ден днес с мооогооо подаръци.

# 460
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Ън, Честит рожден ден! Наистина си млада, пък и с две деца, браво и от мен. Пожелавам ти мноого здраве и много парички за мъжа ти, за да ви глези с децата  Laughing. Честит празник.

# 461
  • Мнения: 2 802
Момичетааа,почерпете се днес празнувам последния си рожден ден с цифрата "2" отпред..остаряваммм еййй.... Mr. Green

Аууу, хич не се оплаквай  Crazy аз вече минах на 3-ка  Joy

ЧРД, пожелавам ти много ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ и само хубави моменти в живота  Hug




Данаека, палим печка само вечер задължително когато ще го къпем, през деня не. Предната седмица обаче имаше 2/3 хлани дни и тогава я палих още от сутринта и си поддържа така около 22/23 градуса в целия апартамент.
Иначе гърне нямам и не можах да купя  Crazy бяха свършили като отидох днес на обед, та ще видя в другите им магазини по кварталите и ако няма ще взема нещо друго  Whistling
Сутринта се пръкна в 9,30 и сега едвам го приспах  ooooh! иначе поне вече няма Т, но на лице са два пробили горни кучешки зъба  Mr. Green

# 462
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Ън - Честит рожден ден!!! Flowers Rose Flowers Rose.Желая ти винаги да се чувстваш така млада и преливаща от енергия,независимо от коя страна е 2-та.Да бъдеш обичана и уважавана мама и съпруга.
Аз на твоите години забременях с Мишо,а пък Ива-Мария ще я изпраща на абитуриентската - баба пенсионерка.А ти все още ще си млада и хубава,радвай се много на прекрасните си деца.Да му мислят тези дето са с 1 и още се ослушват ,че годините си летят.
Днес я държах будна до 14ч.и успях за първи път да я преспя в кошарата и,без да я разнасям на ръце,но се изкривих да седя на една страна,облегната на решетката и да ми държи ръката.Добре че заспа за 15 - 20 минути,но няма да е за дълго че май отгоре правят ремонт или пролетно почистване и решиха да тропат от 14ч.и още не спират.
Поколоко и ние започнахме да ревем като се къпем,последните три бани е зор и писъци.Плами мина ли го този период.И пак не иска да седне на столчето и да си яде яденето от кухнята,ама ако и покажа нещо различно,от щъвралъците,отива маха си бибата оставя е на масата и сяда и повтаря " ам-ам-ам".По цял ден не и излиза от устата все едно гладна я държа,а пък кухнята не я иска,независимо в каква купичка или чиния съм я сипала.

# 463
  • Мнения: 175
Ън, честит рожден ден! Много млада ти бе момиче  Laughing. Бъди много здрава и обичана от близките ти хора!  Hug
Стефис, браво мила, само така  Hug
Данаека, и тук много гадно времето, дъждовно и ветровито  Confused

Иииии Емма днес е без биба, много рев,  Cry 10 мин рева много и на края заспа. Ох, дано свикне лесно, че ако все така жално плачка ще и давам пак бибата  Cry
 

# 464
  • Мнения: 478
Ън ЧРД много здраве щастие, любов и послушни дечица   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт