С трепет чакаме я пролетта ... тук е вече Септемврийки, стягайте децата за игра!

  • 64 703
  • 731
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 783
Фейт, поръчах от бельото размер 2-3 годинки. Тя моята е с размери на 2 годишно, а и дупето не й е малко. Затова по принцип и поръчвам по-големи дрешки от всичко. Simple Smile
Иначе, болните дечица да оздравяват. И моята Яна е вече с хрема - бистра 5-ти ден. Вчера й изби един голям кътник отдолу. Надявам се да е от това. Незнам колко време е нормално да я оставям с хрема, обработвана единствено със Стеримар. Но утре ще звъня на педиатърката да питам дали да не минем на коларгол. Sad

# 496
  • shumen
  • Мнения: 18 116
Танева,в Търново мисля,че не предлагат продукти на Нуби,а само на Бертони,но не съм сигурна.По нататък ще търся.
Зори,май наистина ти повлече крак с бибата на Ники.
Аз тази вечер пак е дадох,държа си е в устата,но без да е цока и пак заспа бързо.Чакам да видя още някой ден как ще е и дали ще е махнем напълно.Аз онзи ден му взех 2 чифта бельо от складовете за 5 лева бройката.Мисля,по нататък да отида и да му взема още.
Силви,ние сме на такива гащички,но на Памперс.Либеро взех веднъж,но ми пропускаха,а и се изрина.
Фейт,как е Пламката?Да не би да е от някаква храна рядкото ако?

# 497
  • Бургас
  • Мнения: 7 353
Какво е това тъпо време?????

# 498
  • Мнения: 294
Свършиха ми почивните дни и времето се развали  Mr. Green Сега четири дни съм на работа и го дават да вали, да се оправя баща му днес с него  Mr. Green

Аз бодита не купувам вече, само потници , надявам се до есента да е и със слипове вече  Mr. Green ама малко ме съмнява с това неговото не искане да сяда на гърнето  Thinking

# 499
  • shumen
  • Мнения: 18 116
Нубче,Тони не е ли на ясла,че баща му да се оправя с него.Иначе в яслата сяда ли на гърнето?Аз също вече не купувам бодита,че имам доста,а и на есен вече няма да ми трябват като тръгне на ясла.
Нубче,Лина,от утре го дават да се оправя и дано,че в къщи издивяват децата и ние с тях.
Ние сутринта излезнахме за малко до магазина и на кафето до нас и моето диване реши,че трябва да гази в локвите.Май ще трябва да купувам гумени ботуши,че да не си мокри крачетата.

# 500
  • Мнения: 33
Здравейте момичета!Болничките бързо да оздравяват!Моето момиче този път не е болно,но е с яко насинено око и буза,така жестоко уцели ръба на масата,направо ужас!Габи и тя доста често си смъква клинчетата или ако е с рокля се задига и все и обяснявам че е момиченце и не се прави така,но тя си знае нейното!От 3-4 месеца пиша на гърне,не постоянно,но 4-5 пъти на ден го ползваме,само  пъти е акала на него,дали ще се научи не знам,но като се стопли още малко махам памперса и се надявам да  се научи!Голям смях падна първият път като се изака на гърнето,така се уплаши и такива очи  ококори като видя какво има в гърнето,беше много смешна,тя винаги е спечена и така дрънкаха топчетата,а тя скочи с широко ококорени очи и взе да гледа в гърнето и да вика топче,топче,голям цирк!Искам да попитам нещо,от известно време гледам Габи започна да ходи на пръсти,това временно явление ли е или трябва да се притеснявам и да вземам някакви мерки?Първо си помислих че нещо обувките не са и удобни,но я гледам че и в къщи когато е боса пак така прави,вашите деца правят ли така?

# 501
  • Мнения: 201
Паца, преди време споделяхме за този номер на мъниците - ходенето на пръсти. Много от децата го правят. Временно явление е. Ще мине. Даже било полезно, защото така по-лесно им се оформял свода на крачетата.

# 502
  • Мнения: 217
Паца, и моят Пламен е на същата фаза- ходи на пръсти. Даже го пробвах вчера с нови обувки по- големи и пак така (помислих си, че старите му стискат и са му неудобни). Бос го събух и като балеринка припка. Една мама ми каза, че така си оформяли походката, но нещо ми е странно на мен.
Да ви се оплача момичета, 4-те кучешки са на път и така са го напънали малкият, че в нас е кошмар. Реве та се къса. От днес е със сополи като вода и Т вдига до 38, но много бързо я сваля слава Богу  ooooh! Тази вечер отказа да яде дори кисело мляко с бисквити и заспа гладен, но поне му дадох Панадол. От седмица и нещо не иска да си яде вечерята- манджата, а кара на кисело мляко с бисквити. Друго не иска  #Cussing out Но и тази вечер щом отказа, явно положението е много напечено. И така, моля се да излизат тези зъби, че тока ми се спря  Sick
ММ като се прибра от работа и беше още светло навън, та успях и да видя гърлото, което е ОК и не е червено. Не ми се иска да го водя при педи, че много болни има и ще си лепне още нещо.
Хайде целувки от мен и отивам да оправя кочината в нас, докато звяра спи  Crazy

# 503
  • shumen
  • Мнения: 18 116
Ехо,къде сте всички днес в това дъждовно време?Пловдивчанки да не ви е отнесъл дъжда и вятъра,че при вас го дадоха,че е било най-силно и страшно?
Паца,и Дени ходеше на пръсти,но сега си стъпва добре.Явно е период това при децата.
Поколоко,да избиват скоро зъбките на Плами и да нямате повече безсънни нощи.
Ние вторник сме на ДК и дано не си лепнем нещо от там.

# 504
  • Мнения: 217
Проблема не есамо нощем, и през деня реве и като стане 19 часа, положението е  smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 или на мен ми идва в повече....хем сме с ММ и не можем да го укротим  Banghead Banghead Banghead

# 505
  • shumen
  • Мнения: 18 116
Добро утро!
Поколоко,дано се укроти скоро Плами и да не плаче така неутешимо.
Днеска времето тука пак е ужасно и май ще се ходи на детски кът или в Мола,че в нас изтрещява яко Дени.Само се чуди каква беля да направи и къде да се покатери.

# 506
  • Мнения: 294
Данаека Тони си ходи на ясла, но вчера го бзема баща му, затова  Simple Smile

И при нас е гадно времето, до неделя го дават така  Crazy

Поколоко бързо да излизат на Пламен зъбките  Hug

# 507
  • Мнения: 224
Здравейте, момичета.
Понеже моята госпожица още я мъчи хремата, днес й изписаха едни капки с адреналин. Някоя от вас ползвала ли ги е до сега? Как действат и помгата ли?

# 508
  • Мнения: 2 802
Стаси ... не съм ползвала мила, дано друг сподели нещо  Hug

Поколоко ... силни прегръдки  Hug ... дано скоро мине кризата  Praynig

И за тези, които си търсят техника да кажа, че от днес до неделя в Техномаркет има до 50% намаление на стоките. Минах сутринта ... лудницата беше пълна  Shocked народа грабеше плазмени телевизори  Mr. Green

# 509
  • shumen
  • Мнения: 18 116
Стаси,и аз не съм ползвала.
Нубче,дават го да се оправи от утре.
Ние днеска ходихме на детски кът и сега спи.Навънка спря да вали и дано се задържи,че да се поразходим малко из квартала като стане.

Общи условия

Активация на акаунт