Benim Hala Umudum Var/Надежда за обич от 31 март в 21 ч по Диема Фемили-Тема 1

  • 84 980
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
Благодаря за темата и успех !  bouquet

Сериала го изгледах на руски и на турски и задължително ще го следя отново.

# 17
# 18
  • Мнения: 11 766
Здравейте и от мен!
Благодаря за темата и успех !  bouquet

Сериала го изгледах на руски и на турски и задължително ще го следя отново.

Благодаря ти и добре дошла! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 30 820
Благодаря за прекрасната тема newsm51

 Серияла е хубав Heart Eyes и си заслужава Peace

Успех на темата Hug

# 20
  • Мнения: 0


Гизем я гледах за пръв път тук. Първоначално бях предубедена, но тя наистина направи една невероятна роля ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Шукрю го видях за пръв път в този сериал. Той също е много готин и сладък ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

И тримата са големи сладури. Прекрасно се разбират и всичко им се получава идеално. Просто още в началото на сериала ни показаха любовта на Озан и Умут - Шукрю и Гизем и някак ми се видяха много сладки заедно. А ролята на Берк е многопластова и супер интересна ...[/b][/color][/size]  newsm10
[/quote]
Напълно съм съгласна с твоето мнение.
Аз лично го загледах заради Гизем,която видях в тъй нареченото продължение на АФК , което нямах нерви да гледам и бях много предубедена.За моя приятна изненада тук тя много ми хареса .

# 21
  • Мнения: 12 719


Обаче Гизем най-много я бива в целувките там най си я харесвах какви езици вкарва  Joy

# 22
  • Мнения: 30 820


Обаче Гизем най-много я бива в целувките там най си я харесвах какви езици вкарва  Joy
Hug Верно си е Laughing

# 23
  • Мнения: 12 719


Обаче Гизем най-много я бива в целувките там най си я харесвах какви езици вкарва  Joy
Hug Верно си е Laughing
Специалистка  Whistling

Я ми думай кои са тези от гащите че нещо ми харесаха и ми рекне за ко иде реч много влюбени изглеждат а иначе тоя пич го знам от Кузей бива си го  Whistling Mr. Green

# 24
  • Мнения: 30 820
Диди Laughing
Скрит текст:
Младия и дъртия са врагове в бижутерския бизнеса Laughing Саваш обвинява дъртия за смърта на баща си и търси отмъщение но се влюби в щерка му Laughing а тя е му е щерка от една любов преди 20г Peace и само няколко човека знаят за това Laughing има една бивша на Саваш дет прави номера само  Laughing  абе интересен е Peace а и тия двамата са готина двойка Heart Eyesса бащата не дава да се женят Laughing па бившата отиде да го стреля Саваш Laughing

# 25
  • Мнения: 12 719
Диди Laughing
Скрит текст:
Младия и дъртия са врагове в бижутерския бизнеса Laughing Саваш обвинява дъртия за смърта на баща си и търси отмъщение но се влюби в щерка му Laughing а тя е му е щерка от една любов преди 20г Peace и само няколко човека знаят за това Laughing има една бивша на Саваш дет прави номера само  Laughing  абе интересен е Peace а и тия двамата са готина двойка Heart Eyesса бащата не дава да се женят Laughing па бившата отиде да го стреля Саваш Laughing
Аз гледам Фатиха тогава пфф иначе звучи интересно  Peace

# 26
  • Мнения: 30 820
Диди Laughing
Скрит текст:
Младия и дъртия са врагове в бижутерския бизнеса Laughing Саваш обвинява дъртия за смърта на баща си и търси отмъщение но се влюби в щерка му Laughing а тя е му е щерка от една любов преди 20г Peace и само няколко човека знаят за това Laughing има една бивша на Саваш дет прави номера само  Laughing  абе интересен е Peace а и тия двамата са готина двойка Heart Eyesса бащата не дава да се женят Laughing па бившата отиде да го стреля Саваш Laughing
Аз гледам Фатиха тогава пфф иначе звучи интересно  Peace

Те са минали само 18 серии Laughing аз преди месец го намерих при рускините и тогава го почнах Laughing

# 27
  • Мнения: 11 766
Благодаря за прекрасната тема newsm51

 Серияла е хубав Heart Eyes и си заслужава Peace

Успех на темата Hug

Добре дошла! Напълно съм съгласна с теб ... Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 11 766


Гизем я гледах за пръв път тук. Първоначално бях предубедена, но тя наистина направи една невероятна роля ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Шукрю го видях за пръв път в този сериал. Той също е много готин и сладък ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

И тримата са големи сладури. Прекрасно се разбират и всичко им се получава идеално. Просто още в началото на сериала ни показаха любовта на Озан и Умут - Шукрю и Гизем и някак ми се видяха много сладки заедно. А ролята на Берк е многопластова и супер интересна ...
newsm10

Напълно съм съгласна с твоето мнение.
Аз лично го загледах заради Гизем,която видях в тъй нареченото продължение на АФК , което нямах нерви да гледам и бях много предубедена.За моя приятна изненада тук тя много ми хареса .
[/quote]

Определено Гизем тук играе страхотно ...  newsm10

# 29
  • Мнения: 11 766


Обаче Гизем най-много я бива в целувките там най си я харесвах какви езици вкарва  Joy
Hug Верно си е Laughing
Специалистка  Whistling


Определено е така! Невероятни целувки си раздават Гизем и Шукрю. Благодаря за снимката ...  txtloves txtloves txtloves

Общи условия

Активация на акаунт