Benim Hala Umudum Var/Надежда за обич от 31 март в 21 ч по Диема Фемили-Тема 1

  • 85 009
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 30 820
Благодаря за прекрасната тема newsm51

 Серияла е хубав Heart Eyes и си заслужава Peace

Успех на темата Hug

Добре дошла! Напълно съм съгласна с теб ... Hug Hug Hug
Добре заварила Hug

Онлайн няма да мога но после ще си ги тегля Laughing аз съм за Рошльо Laughing а играта на Гизем е доста добра Peace

Лека  Hug

# 31
  • Мнения: 11 766
Благодаря за прекрасната тема newsm51

 Серияла е хубав Heart Eyes и си заслужава Peace

Успех на темата Hug

Добре дошла! Напълно съм съгласна с теб ... Hug Hug Hug
Добре заварила Hug

Онлайн няма да мога но после ще си ги тегля Laughing аз съм за Рошльо Laughing а играта на Гизем е доста добра Peace

Лека  Hug

Моят любимец си е Берк и му симпатизирам във всичко - той е фантастичен и супер готин. Но като двойка в сериала повече ми допаднаха Гизем и Шукрю. Може би заради историята, която ни показаха героите им. Толкова са сладки заедно ...  newsm10 newsm76 Two Hearts

Лека нощ ...
Hug

# 32
  • Мнения: 11 766
Гизем и Шукрю са големи скици - вижте ги само какво правят зад кадър. Личи си, че страхотно се забавляват заедно. Много са готини и сладки ...   grinning039 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 33
  • Мнения: 11 766
Ето и една прекрасна снимка на моята любов Берк - обожавам го. Много е готин, сладък и чаровен ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 34
  • Мнения: 11 766
С тази прекрасна снимка на тримата сладури ви пожелавам лека нощ ... smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart smile3524

# 35
  • Мнения: 3 007
Здравейте на всички и от мен!  Hug Казвам се Габриела. Peace

Радвам се , че този прекрасен сериал вече е с тема!  newsm51 Убедена съм , че ще се хареса и на вас! Аз започнах да го гледам , след като разбрах , че е с участието на Берк Октай , а той е невероятен и не съжалявам за това! Видях нещо различно и ми допадна! Two Hearts newsm76
Темата е станала сполучлива , много е хубава!  Heart Eyes Гласувах в анкетата - ясно е , че ще го гледам отново , толкова се радвам , че започва и тук! newsm44


Пожелавам ви успешна седмица с много положителни емоции!  smile3525

# 36
  • Мнения: 36 761
Добро утро  Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Coffee
Пожелавам на всички момичета прекрасен ден и спорна нова седмица  Peace
Радвам се, че сериала има много почитатели  Hug и се надявам със старта на 31.03. да има и други. Повече участници - повече мнения  Peace  Надявам се да имаме прекрасни моменти с героите от сериала и да се забавляваме  Praynig Приятни емоции на цялата компания  Peace


.



# 37
  • Мнения: 36 761


Обаче Гизем най-много я бива в целувките там най си я харесвах какви езици вкарва  Joy

Диди  Hug любовта може да бъде показана по хиляди начини, но ако ще се целуват, да бъде почти истинска целувка, а не уши, нос и гърло.

# 38
  • Мнения: 11 820
Много исках тема на сериала и ето вече има,а и ще го дават на тв-то  Heart Eyes Аз съм фенка на Берк  Heart Eyes и точно заради него почнах да го следя сериалчето  Whistling Даже и руски почнах да разбирам покрай него,защото само на руски го имаше с превод  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 11 820
Гизем я знам от ПЕ симпатично момиче  Naughty доста си е подобрила играта харесвам я  Naughty А какви страстни целувки им лепва на партнъорите си  Heart Eyes

# 40
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Рокси, благодаря за новата тема.
Значи това е сериалът, който ще замести "Бир чоджук севдим". Много загадъчно го рекламират - с някакви пиленца, патенца...
Ще му дам шанс. Ще го почна и ако ме "хване", ще го следя.
Много харесвам Гизем, заради нея гледах тъпия "Опасна красота". Може ли да ми преведете кой сериал е ПЕ?
Някои от артистите съм ги гледала.

Мама-Ан, радвам се да те видя отново  Hug
Марги, теб те виждам всеки ден. И тук ще се "гледаме". Joy

Последна редакция: пн, 17 мар 2014, 11:49 от svetal4o27

# 41
  • Мнения: 11 820
Светалчо,това е Пътят на Емир продължение на Огледален свят  Peace

# 42
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Светалчо,това е Пътят на Емир продължение на Огледален свят  Peace
Аааа, така кажете бе, хора!
Релаксче, и с теб сме се подвизавали по едни и същи места. Преди да станеш Известна кифла, обаче  Joy Joy Joy
И с Диди сме се сбутвали тук-там - последно май по Сечко въздишахме Joy Joy

# 43
  • Мнения: 11 820
Светалчо,това е Пътят на Емир продължение на Огледален свят  Peace
Аааа, така кажете бе, хора!
Релаксче, и с теб сме се подвизавали по едни и същи места. Преди да станеш Известна кифла, обаче  Joy Joy Joy
И с Диди сме се сбутвали тук-там - последно май по Сечко въздишахме Joy Joy
Ем така е малко често се събираме по едни и същи места ,но това е хубаво да срещаш познати лица  Hug Ти по Сечко ли въздиша  Mr. Green

# 44
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Светалчо,това е Пътят на Емир продължение на Огледален свят  Peace
Аааа, така кажете бе, хора!
Релаксче, и с теб сме се подвизавали по едни и същи места. Преди да станеш Известна кифла, обаче  Joy Joy Joy
И с Диди сме се сбутвали тук-там - последно май по Сечко въздишахме Joy Joy
Ем така е малко често се събираме по едни и същи места ,но това е хубаво да срещаш познати лица  Hug Ти по Сечко ли въздиша  Mr. Green

Аха... И по него. Ама аз си имам доста народ за харесване...Сърцето ми е като икарус, винаги има място за още един... Joy

Общи условия

Активация на акаунт