Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 426
Добро утро,сладкишчета Hug!
Това вечер да се добера до вас кога милото е командировка е почти мисия невъзможна,сутрин поне има детски филмчета Mr. Green.
Тез па турци са големи балъци,всички го правят ,ама се крият,да им имам табиетите,голямо целомъдрие ,голямо чудо Whistling Whistling Whistling.
Зиз, Hug,Ирче, Hugчестити ви гащурки  Heart Eyes.
Мими, Hugтенкю за кафенцето Heart Eyes,Миши, Hugкак си днес?
Слагам за следващите кафе и закуска и ви пожелавам спокоен ден Hug!
Скрит текст:

# 721
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 556


Проф, Мише, ето това е кадърът, който разбуни духовете Peace

Аз съм забелязала, че с тези сцени внимават как се облягат, докосват и т.н. ако по сценарий става въпрос за много млада двойка-ученици, студенти....а кекс се забърква едва след подписа Peace
Помните ли колко пъти ни показаха брачното свидетелство на ФЕмир. В турция доколкото знам, поданниците и ако нямат подпис, не могат да наемат обща стая в хотел Wink Затова и на тръгване за острова трябваше Сахерлита да им донесе свидетелството Peace
Не ни показаха и къде е спал Емко в хижата преди да подпишат Whistling След подписа обаче ги видяхме в едно легло Wink

 Аз се чудех пък как пуснаха кадъра в самолета с Ферка в скута на Емко, пък макар и доброзорно Laughing Малко преди това бяха глобили ВВ за сцена с жена в скута на мъж ooooh!

Направо им се чудя на фалшивия морал- всяко лапе има достъп до интернет Whistling

И от мен добро утро wavey

От друга страна, гледайте Гизем как целува в последния си сериал....пак като в ПЕ Mr. Green Целувките им  на нея и Ча засега са без аналог сред турските сериали...

# 722
  • Мнения: 15 884
Миши Hug Heart Eyes Лин4е Hug Heart Eyes Бел Hug Heart Eyes добро утро
Лин4е, мерсаж за кафенцето и закуската Heart Eyes Heart Eyes

# 723
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
smile3507 Ух, пък на мене как ми се спиии Crazy

Викам, чакай да стана, че сигур висят по улуците вече...пък излязох права. Mr. Green
Всички констатирани и установени... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ха, добрЮтрУ wavey wavey wavey

Бел, Hug така е...какво е това непристойно поведение? Фера ше посядва в скута на Емко Shocked
Зейното ше натиска Керем...ми тва в кадрото си е живо изнасилване от нейна страна.  Shocked
И как не, след като само докосване в лакътната става е повод за брак. Mr. Green

Та в този ред на мисли...мисля, че е време Ча да се жени за Хазал, Керем за Ханде...че съвсем оплескаха работата. Whistling

Къде отиде честта питам аз...къде отиде....  Mr. Green Laughing Laughing

# 724
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Йени крилотууу


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=771684.new#new


Екип: Нарцисчева - 2в1

чичеци... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 725
  • Мнения: 144
 Добро утро!!!! wavey wavey wavey wavey wavey wavey
Мерси за кафенцата и закусчицата!
Зиз  Hug ,Миши  Hug Лин  Hug Бел  Hug Мими  Hug

Брейй комшийте чок моралисти стават бе!


Скрит текст:
Тони, ще те разочаровам- прилича ми на някой зализан гей Crazy
Иве точно така си е.Абе не ми харесва сегашната му визия и това си е!Колкото и да се мъча да го възприема в тази му роля-не става!!Не му ходи ! Де го оня Чачи като го видиш и ти става едно такова хубавко на душичката..... Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 726
  • Мнения: 1
Добро утро!
Зизу Hug HugМими Hug HugМиши Hug HugЛинко Hug HugБел Hug HugВлизам набързо да ви почерпя скромно Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:
Днес моето малко голямо момче  навършва 11 години.След лудо начало на седмицата се очертава емоционален ден.Ще ходим със осем младежа на кино,а после на почерпка.Пожелайте ми успех Joy Joy JoyЗаповядайте







Зизу и Ирка  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetза новата тема
Scatterутре ще ви чета Hug Hug Hug
Спокоен ден на всички  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 727
  • Мнения: 30 820
Здравейте Hug Hug Hug

Да знайте че всичко ще направя за вас Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Laughing

Гледайте си хамерикански филми и стига мрънкяхте Mr. Green аз хич не им се напъвам Laughing след Фатмето дет бях така Shocked разбрах че немоем да разберем Laughing ни закони ни традиции нито нищо #Crazyа кат се има впредвид че само 3% от тях мислят европейски Sick друго нема кво да кажем Laughing

Хубав ден Hugднес е сряда newsm44

# 728
  • Мнения: 30 820
Петрова Hug Heart Eyes ЧРД на синчето Heart Eyes много здраве късмет и щастливо детство newsm59  bigdance2 и успех с младежта Mr. Green

За мама  love001

# 729
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
РенУ Hug днес е сряда...да порипаме дружно... newsm44 newsm44 newsm44

Петрова, ЧРД на синчето! да ти е жив и здраво.  hbday baloni

# 730
  • Мнения: 1
Ренка Heart Eyes Heart EyesЗиз Heart Eyes Heart EyesМерси,много мило  bouquet
Скрит текст:

и моята любима

Стискай палци в петък,на състезание сме.Да не си останем с висене на кортовете като на Серка онуй нещо hahaha hahaha hahaha hahaha
  love001  love001  love001  love001

# 731
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ренка Heart Eyes Heart EyesЗиз Heart Eyes Heart EyesМерси,много мило  bouquet
Скрит текст:

и моята любима

Стискай палци в петък,на състезание сме.Да не си останем с висене на кортовете като на Серка онуй нещо hahaha hahaha hahaha hahaha
  love001  love001  love001  love001
eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat

# 732
  • Мнения: 30 820
Ренка Heart Eyes Heart EyesЗиз Heart Eyes Heart EyesМерси,много мило  bouquet
Скрит текст:

и моята любима

Стискай палци в петък,на състезание сме.Да не си останем с висене на кортовете като на Серка онуй нещо hahaha hahaha hahaha hahaha
  love001  love001  love001  love001
eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat eat
За плодовата пита трепем fight fight fight

Петрова  bouquet  bouquet  bouquet Joy стискам Hug

Зиз Hug newsm44 newsm44 newsm44

# 733
  • Мнения: 41


Eго Чачко си похапва , ние блъскаме тука  Mr. Green


Добрютру  Heart Eyes Hug

# 734
  • Мнения: 30 820


Eго Чачко си похапва , ние блъскаме тука  Mr. Green


Добрютру  Heart Eyes Hug
Hug да му имам чинията Mr. Green

Бел  Hug в Аси са по убави целувките Laughing

Общи условия

Активация на акаунт