Отговори
# 735
  • Мнения: 123
Аз от притеснение да не скоча на покрива, че ме е страх от високото  Mr. Green, се пренесох в новото крило!  Crazy

И аз ще порипам, пък, нЕма само Вие!  newsm44 newsm44 newsm44 И без това торти не оставихте!  Crossing Arms

Петрова,  Hug Heart Eyesда ти е жив и здрав рожденика!  newsm59 Много успехи и сбъднати мечти да има за него!  newsm67

# 736
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ди Heart Eyes Heart Eyes Hug

Ай стига сте рипали, че паднаха керемидите Mr. Green

Ей още съм напрегната на СЕМ-а...ко ми се пра'ат на ощипани госпойци? #Cussing out
Абе има надежда...у 22-ри век да видим нещо малко по-така... Mr. Green аз ще си чакам търпеливо Whistling

# 737
# 738
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тая па срути крилотУ Mr. Green Joy Joy Joy

# 739
  • Мнения: 123
Ди Heart Eyes Heart Eyes Hug

Ай стига сте рипали, че паднаха керемидите Mr. Green

Ей още съм напрегната на СЕМ-а...ко ми се пра'ат на ощипани госпойци? #Cussing out
Абе има надежда...у 22-ри век да видим нещо малко по-така... Mr. Green аз ще си чакам търпеливо Whistling


 Hug Heart Eyes Hug Don't worry! Нъл си имаме нови!  Mr. Green  newsm68

# 740
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 451
Така е Ренко, неразбираеми са в почти всяко отношение. За Фатмето съм писала, че ми харесваше част от първия сезон- после за моите разбирания се превирна в научна фантастика...да се влюбиш в човека станал причина за изнасилването ти, присъствал на него и видял всичко с очите си, сам изпаднал в двоумение дали да не се възползва и той Shocked

Гледала съм Аси, но не съм се възтрогвала от целувките им, но виж за Ча и Гизема се поочудих как са прескочили СЕМ-а

Скрит текст:
Не разбирам този двойнствен морал- значи светския закон позволява мъжът да има само една съпруга, но религиозния дори ги поощрява да си вземат поне 4 броя, като турската светска държава няма проблем с това Shocked
Могат да се женят за 10 годишни момиченца, щото видите ли любимата  Айше на пророка, е станала негова съпруга на 9  ooooh! Едва ли някой е чувал  и знае значението на думата педофилия  Rolling Eyes

http://slojno.com/index.php/kak-da/item/651-kak-da-biem-jena-si- … no-naruchnik.html  "Как

 да бием жена си правилно- наръчник"  Shocked Shocked Shocked

Последна редакция: ср, 19 мар 2014, 10:14 от Беллора

# 741
  • Мнения: 30 820
Така е Ренко, неразбираеми са в почти всяко отношение. За Фатмето съм писала, че ми харесваше част от първия сезон- после за моите разбирания се превирна в научна фантастика...да се влюбиш в човека станал причина за изнасилването ти, присъствал на него и видял всичко с очите си, сам изпаднал в двоумение дали да не се възползва и той Shocked

Скрит текст:
Не разбирам този двойнствен морал- значи светския закон позволява мъжът да има само една съпруга, но религиозния дори ги поощрява да си вземат поне 4 броя, като турската светска държава няма проблем с това Shocked
Могат да се женят за 10 годишни момиченца, щото видите ли любимата  Айше на пророка, е станала негова съпруга на 9  ooooh! Едва ли някой е чувал  и знае значението на думата педофилия  Rolling Eyes

newsm10 и да го оправдаят щото се оженил за нея Shocked туй е по законите им ooooh!то още от женитбата за нас е научна фантастика Sick аз гледах да се разгранича от главния сюжет до колкото можеше Rolling Eyes ама и накрая бях Shocked и Керим и Мукадес ooooh! тя пък условна #Crazy нейсе Peace добре че не съм се родила с такава религия ooooh!

# 742
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 027
ППетрова,  Hug да ти е жив и здрав рожденикът!  bdbaloni
Ето и за мама


Така е Ренко, неразбираеми са в почти всяко отношение. За Фатмето съм писала, че ми харесваше част от първия сезон- после за моите разбирания се превирна в научна фантастика...да се влюбиш в човека станал причина за изнасилването ти, присъствал на него и видял всичко с очите си, сам изпаднал в двоумение дали да не се възползва и той Shocked

Гледала съм Аси, но не съм се възтрогвала от целувките им, но виж за Ча и Гизема се поочудих как са прескочили СЕМ-а

Скрит текст:
Не разбирам този двойнствен морал- значи светския закон позволява мъжът да има само една съпруга, но религиозния дори ги поощрява да си вземат поне 4 броя, като турската светска държава няма проблем с това Shocked
Могат да се женят за 10 годишни момиченца, щото видите ли любимата  Айше на пророка, е станала негова съпруга на 9  ooooh! Едва ли някой е чувал  и знае значението на думата педофилия  Rolling Eyes

http://slojno.com/index.php/kak-da/item/651-kak-da-biem-jena-si- … no-naruchnik.html  "Как

 да бием жена си правилно- наръчник"  Shocked Shocked Shocked

Аз пък никога не съм се впечатлявала от целувките на Гизем и Ча в ПЕ.  Rolling Eyes Не ги намирам за нещо особено, ама е вярно и че не съм изгледала ПЕ до края.  newsm43

А наръчникът ме остави така newsm09 smile3512
Тия трябва да има начин да ги затрием от лицето на земята.

Общи условия

Активация на акаунт