Юлчета 2008 (тема 148)

  • 70 368
  • 314
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 171
Гнид, Симатюхче  Hug

Мерси за пожеланията, момичета.

Имам нужда от съвета ви - тези с две и повече деца Simple Smile Какво правихте с каките/батковците, когато започна второто раждане? Пепи иска да водим Николета с нас в болницата, но аз съм категорично против - по-лесно ще е за нас, но мисля, че ще е травмиращо за нея.

Джоли, оставихме ги при наши близки приятели. Тяхното дете им е другарче в игрите, познават се от сто години и изобщо не бяха стресирани. Моето секцио беше вечерта, непланирано. Мъжът ми остана с мен до късно. Като отишъл да ги прибере го молели да ги остави да спят там. Много леко понесоха появата на сестра си. Нямаше ревност, драми, стрес. Преди 7 години, когато раждах Илия, Алекс беше на 3 години и беше плакал цяла нощ. В родилния дом като видя Илия избяга от стаята. Вече са големи децата и мисля, че разбират случващото се и не се стресират.

При теб наближава май момента? Леко и безпроблемно раждане Hug

# 241
  • Мнения: 782
Здравейте!

 Не знам какво ме прихвана тази вечер, но реших да надникна тук  Heart Eyes

# 242
  • Мнения: 79
Изчетох последните две теми на един дъх.
За съжаление забързани в ежедневие и проблеми или просто рутина , не остава много свободно време.
Много мило ми стана, като прочетох на кой какво му се е случило през годините. Гледам на всички ви снимките във фейсбук и се радвам колко са порастнали децата.
И на нас ни предстои трудно решение - дали да оперираме ръката на Йоана или да оставим нещата така. Но знам , че ако не го направя винаги ще се питам ,какво би било ако опитаме.
Възхищавам се на майките с три деца, при нас за съжаление няма как да се случи.

Честита Първа пролет и успешна нова седмица момичета.

# 243
  • Мнения: 690
Честита първа пролет и от мен Simple Smile

Села Ви, операция ли се налага? Мислех, че рехабилитацията, която правихте ви е помогнала. Николета има висулка на ушето по рождение и много ме е страх от толкова дребно нещо да се оперира (не че тя иска, но не носи и обеци), а сигурно при теб усещането е още по-силно.  Hug

Да ви се похваля и тук, че на 22.2 се роди Георги. До сега не знаех, че бебетата могат да ръмжат и да се карат Simple Smile

# 244
  • София
  • Мнения: 979
Е, Джоли честито във фейса мернах само нова прическа и съм пропуснала новината Simple Smile
 stork-boy Честито момченце!!

Села Ви, Йоанка е борбена и заслужава шанс, стига обаче да има добър специалист. Вярвам, че ще вземеш правилното решение  Peace

Честита пролет и от мен!!

# 245
  • Мнения: 142
От отдавна не съм проверявала темата и много неща съм изпуснала. Изчетох ви на един дъх!
Кате, Симпатюхче, много голяма прегръдка от мен. Hug Не съм знаела за вашите проблеми. Кураж! От цялото си сърце ви желая подобрение. Не спирайте да се надявате, да вярвате, да търсите решение, а понякога когато ви дойде в повече, просто се опитайте да оцелеете и да се съхраните психически. На нашата емоционална подкрепа можете винаги да разчитате.
Села Ви, вярвам че ти ще усетиш какво е правилното решение за детето. При мен винаги интуицията е помагала много, когато е трябвало да взимам решения за Сами.
Наистина трудно се създават приятелства и в нашата тема определено сме имали късмет. Колко пъти съм защитавала форума, защото срещнах такива невероятни жени, които са ме вдъхновявали по хиляди начини.
Много научихме една от друга и смятам, че и занапред ще е така.  Hug

# 246
  • Мнения: 479
Aelia, твърдо ще ми купуваш риза  Laughing
Все Катето ти е в устата  Simple Smile

Добре е тя. Спори за всичко. Мързи я. Непрекъснато ми се налага да се аргументирам. Едвам я изтрайвам на моменти.

Много добре се справя в училище. За 2 години настигна другите деца от класа й.
Мен редовно ме поправя, докато говоря  ooooh!

# 247
  • Мнения: 142
Оф, Миме, не е истина.  ooooh! Crazy Ризата е сигурна вече, само трябва да се уговорим къде да се видим  Mr. Green

# 248
  • Мнения: 2 743
Aelia , благодаря ти за хубавите думи  Hug

# 249
  • Мнения: 790
Тотално спряхте да пишете.....Нямате ли вълнения по .... втори клас?  Crazy

В списъка с покупките за втори клас имам правописен речник. Някой ако е проучвал видовете/изданията и се е спрял на някой подходящ, моля да сподели.  Hug

# 250
  • Мнения: 6 911
Вчера с тъга установих, че вече не се вълнувам за първия учебен ден. Претръпнала съм. Ама то шеста година едно и също, как няма Laughing Та ние открихме учебната година вече, тази година много бързо мина лятото. Поне покрай почивните дни ще имаме повече време да се настроим.

# 251
  • Мнения: 479
Да попитам (срам не срам) дали има други деца на тяхната възраст, които искат да ги приспиват още майките им?  Blush

Катето даже твърди, че не можела да заспи, ако не съм там. Което доказано не е вярно, но е много убедителна, иначе.

Поне се успокоявам, че щом иска, значи има нужда  Crazy

# 252
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
И аз ще се срамувам в ъгъла - и двамата не искат да заспят, без да се гушкаме. Денис се примирява и с 10-тина минути, докато се унесе, после се местя при малкия и там редовно заспивам преди него Simple Smile Не знам докога ще я караме така. Но явно още имат нужда от гушкане.

# 253
  • Мнения: 479
Олекна ми! Не съм сама  Laughing

Да попитам още нещо: някой водил ли си е детето на ортодонт? Който има опит, да сподели. Особено софийски (в ЮК мисля, че тези специалисти никак не са популярни - кривозъбиието е стандарт, а и тукашният зъболекар не забеляза нищо притеснително).

Катето я водим 2 ваканции подред (насочени от зъболекар) при различни, по стечение на обстоятелствата и няма единно мнение има ли или не дълбока захапка и необходимо ли е да носи апаратче.

# 254
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Пак аз Mr. Green
Денис беше, носи някакво гумено апаратче още преди 2 години. Сега май е за брекети вече. Ходим тук:
http://www.svedent.com/
Предупреждавам, че клиниката е с чудесни специалисти и обслужване, но цените са малко солени (за детска пломба мисля нещо от сорта на 50лв, пломба за възрастен - 130лв).

Общи условия

Активация на акаунт