Юлчета 2008 (тема 148)

  • 70 274
  • 314
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 741
 Здравейте и от нас  Simple Smile

 И ние вече сме в София. В последния ден на август ми предложиха оферта за работа,която нямаше как да откажа и за две седмици обърнахме живота си на 360 градуса- търсене на училище, квартира, работа за ММ.

 Една по една отхвърлям задачите. Йоанна се чувства за сега много добре в новото училище, казва даже,че повече й харесва. Аз другата седмица започвам на новото място ( в предизвестие съм още), а ММ ще започне на 01.11 тук.

 Започвам да си търся личен лекар в района на Студентски град, Младост, Дружба. Ако имате предложения?

 Приятен почивен ден  bouquet

# 256
  • Мнения: 6 892
Не приспивам. Не помня от кога. В общи линии още като я отбих окончателно тя свикна да заспива с филмчета и засега това е положението.
Иначе шини носи от няколко месеца. При нея е доста зле положението, няма никакво място, криви зъби, неправилна захапка. Само се моля да се оправят и да не се стига до брекети.

Симпатюхче, честито за новата работа  Grinning

# 257
  • Мнения: 2 171
Симпатюхче, добре дошла на софийска земя и успех Simple Smile

В Младост мога да препоръчам д-р Оля Енева. Кабинетът й е в 384 блок. Много е готина, разбрана, не се чака.

За Студентски град ми бяха препоръчали горещо една лекарка, но на мен ми беше далече и не се възползвах. Ако ти е по-удобно, пак ще попитам за името.

Вие в кой квартал живеете?
 

# 258
  • Мнения: 2 741
 Благодаря ви, момичета !  bouquet

 Сема , в Студенстки град ще сме. Така, че ще ми е много полезно да имам име за там! Благодаря!

# 259
  • София
  • Мнения: 3 402
Мога да ти дам едно име, но обикновено се чака доста и работи само по половин ден. А къде ще учи малката?

Иначе, Мариела от скоро заспива сама, но на светната лампа, която после ние угасяме. Страх я е да заспи на тъмно. Беше много смешно как оставях бебето в кошарата и то си заспиваше само, а аз отивах да приспивам каката.  Sunglasses
Шини носи от началото на годината. Има проблем със захапката и много едри зъби, за които няма място. Ще носи най-вероятно и брекети. За сега се приема добре, тя си се харесва, децата не й се подиграват. Освен това пластмасовата част на шината е много "яка" по стандартите в началлното училище. Шарена, бляскава, с брокат и стикер на принцеса по избор. Ярко розова кутийка.

# 260
  • Мнения: 2 741
Ами Йоанна я записах в училище в Дружба, то е точно на 5 крачки от офиса ми.

# 261
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
Къде в Дружба? Ние живеем тук Simple Smile

# 262
  • Мнения: 2 741
Записах Йо в 163 ОУ, а моя офис е точно до 150- то.

# 263
  • Мнения: 6 892
Освен това пластмасовата част на шината е много "яка" по стандартите в началлното училище. Шарена, бляскава, с брокат и стикер на принцеса по избор.
И на Лили е такава Mr. Green Само стикер няма.
Но при нея е проблем, че понякога говори много неясно с шината Confused Когато се старае се получава горе-долу, но иначе почти нищо не й се разбира.

# 264
  • Мнения: 2 171
Благодаря ви, момичета !  bouquet

 Сема , в Студенстки град ще сме. Така, че ще ми е много полезно да имам име за там! Благодаря!

 д-р Екатерина Найденова, тел. 0888 621139, в Студентска поликлиника.

# 265
  • Мнения: 2 741
 Може ли малко повече инфо за нея ако знаеш? Как е с отношението към ваксините? Чака ли се много при нея и тн...
Много благодаря bouquet

# 266
  • Мнения: 2 171
Може ли малко повече инфо за нея ако знаеш? Как е с отношението към ваксините? Чака ли се много при нея и тн...
Много благодаря bouquet

На мен ми беше препоръчана, когато исках да сменям нашата. Описаха ми я като много предпазлива. В смисъл, не изписва АБ, без да е пуснала антибиограма. На детето на приятелката, която ми я препоръча, му пусна няколко пъти изследване на билирубин, за да е сигурна, че е изчистено от жълтеницата, преди да започне да ваксинира. Аз поне за пръв път чувах за такова следене.
Дали се чака не знам. Може и да ми е казвала преди, но съм забравила, че беше отдавна. А телефона и името ги намерих в съобщенията ни.

# 267
  • София
  • Мнения: 53
Симпатюхче, добре дошла в София Simple Smile

Ние също сме в Дружба 2, в Цариградския комплекс.
Хайде една квартална среща на юлските мами да си спретнем Wink

# 268
  • Мнения: 2 741
 Сема, много благодаря  Simple Smile

  Katche, само да се установя  ( но аз само ще работя там и детето ми ще учи там ) и да вляза в ежедневния, канален ред и с удоволствие!

# 269
  • Мнения: 479
Симпатюхче, успех!

Срещу зоологическата градина има частна детска клиника. Впечатленията ми не са актуални, но заради близостта и наличието на различни специалисти, си заслужава да я имаш предвид.
Гледам, че и лични лекари имат вече.

Общи условия

Активация на акаунт