Време е за Икеа! - Тема 20

  • 71 702
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Здравейте,
аз също поръчах карта но мноого отдавна и вече забравих какво се случва. Тези точки от къде ми идват - от пазаруването ли? И после като натрупам точки какво?
Идват ако си даваш картата на касата, иначе не идват. Като натрупаш точки ги обменяш за някой от продуктите (има списък кои се дават срещу колко точки).

ааа, благодаря, е аз как да я давам на касата като я нямам newsm78

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Здравейте,
аз също поръчах карта но мноого отдавна и вече забравих какво се случва. Тези точки от къде ми идват - от пазаруването ли? И после като натрупам точки какво?
Идват ако си даваш картата на касата, иначе не идват. Като натрупаш точки ги обменяш за някой от продуктите (има списък кои се дават срещу колко точки).

ааа, благодаря, е аз как да я давам на касата като я нямам newsm78
При регистрация си получила един номер, казваш го него. Плюс това ако е минал повече от месец след регистрацията им се обади да питаш какво става - на мен бяха решили, че адресът ми е непълен.

# 77
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Ясно, остава да търся номера, предполагам на и-мейл съм го получила)

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Ясно, остава да търся номера, предполагам на и-мейл съм го получила)
Я зарежи номера, звънни им, вдигат и уикенда в работно време, по трите ти имена ще те намерят.

# 79
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Ясно, остава да търся номера, предполагам на и-мейл съм го получила)
Я зарежи номера, звънни им, вдигат и уикенда в работно време, по трите ти имена ще те намерят.
звъннах, намериха ме и казаха, че трябвало да направя първа покупка и тогава се правела пластиката - е аз много покупки съм направила newsm78, сигурно като купя нещо трябва да кажа- АЗ СЪМ -правете пластиката Laughing

# 80
  • Мнения: 1 556
Трябва да направиш покупка и да дадеш номера на картата.  Peace Това са имали предвид.

# 81
  • sofia
  • Мнения: 2 268
Здравейте  Grinning
Предстои ми закупуване на завеси, че апартаментът е южен и лятото много напича. И реших да намина през вашата темичка да питам за отзиви за икейските завеси. Трябват ми плътни, непропускливи, но в светъл цвят. Има ли такива и ако някой може да сподели от личен опит, ще е супер!  Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 337
Да знаеш, че всички завеси (с изключение тези за баня) са с ширина 150см. Стандарт било...

# 83
  • sofia
  • Мнения: 2 268
Да, знам, малко крив размер. Всъщност не знам колко ми трябва. От стена до стена имам 4м...ще го мисля

# 84
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Здравейте! Имам едно въпросче за ето тези етажерки: http://ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=83399 . Тези закачалки отдолу, има ли шанс да не се монтират? В смисъл, как изглежда отдолу етажерката - с вече поставни закачалки или само с пробити дупки за тях или по друг някакъв начин? Много ще съм благодарна, ако някой ги има или ги е виждал наживо да сподели Simple Smile

# 85
  • Мнения: 64
Здравейте! Имам едно въпросче за ето тези етажерки: http://ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=83399 . Тези закачалки отдолу, има ли шанс да не се монтират? В смисъл, как изглежда отдолу етажерката - с вече поставни закачалки или само с пробити дупки за тях или по друг някакъв начин? Много ще съм благодарна, ако някой ги има или ги е виждал наживо да сподели Simple Smile

Има пробити дупки за закачалките.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Много благодаря, kelty!   bouquet На това се надявах - все ще има начин да скием неизползваните дупки Wink

# 87
  • Мнения: 64
Много благодаря, kelty!   bouquet На това се надявах - все ще има начин да скием неизползваните дупки Wink

дупките са отдолу- под хоризонталния плот - на самия хоризонтален плот са пробити, без да се показват от горната страна. Правилно оформени са, така че няма да има проблеми. На закачалките винаги може да се сложи нещо декоративно.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Още веднъж благодаря за отговора Simple Smile Тези етажерки сме ги харесали за дневната, а не за кухнята и затова толкова искам да махна закачалките, или поне част от тях. Мисля да оставим по една-две от всяка и да закачим с нещо на тях рисунки на малката ни художничка  Heart Eyes,  нещо като тази идея тук: http://abodeishome.files.wordpress.com/2010/03/barnwood-picture-hanger.jpg?w=490

# 89
  • София
  • Мнения: 757
Мисля да оставим по една-две от всяка и да закачим с нещо на тях рисунки на малката ни художничка  Heart Eyes,  нещо като тази идея тук: http://abodeishome.files.wordpress.com/2010/03/barnwood-picture-hanger.jpg?w=490
Или и нейни снимки  Wink

Общи условия

Активация на акаунт