Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 53 тема

  • 68 417
  • 731
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 79
Фокси, страШотнаааа!

То има 2 дни до края на предизвикателството, ама на кой да пращамеееее .... то първо да направя, де:)

# 616
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Нещичко от мен от последните дни...
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

Нещо не сте много активни тези дни...  Thinking Thinking

Тъкмо се чудех, дали на мен така ми се струва, защото аз самата по-рядко влизам  Blush

Хубави гримчета  Heart Eyes



Иве, пращай на мен  Peace

# 617
  • София...........
  • Мнения: 961
foxita, уникална си  Heart Eyes
Моля, споделяй какво използваш за тези невероятни творби? Ясно е , че няма как да сътворим такива красоти, но поне да се опитваме Wink

# 618
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

Страхотна!!!  Heart Eyes
Напоследък влизам в темата основно заради гримовете, поствани от foxita - невероятна красота, нежност и профи изпълнение.  Hug

# 619
  • Мнения: 3 113
foxita ,Можеш ли да разясниш как си направила устата на последната снимка , невероятна си  Hug   Лилавото на контура молив ли е ? Колко цвята си ползвала ?

# 620
  • Мнения: 242
foxita ,Можеш ли да разясниш как си направила устата на последната снимка , невероятна си  Hug   Лилавото на контура молив ли е ? Колко цвята си ползвала ?

Благодаря на всички Hug
Използвала съм Инглотски рефили на червила от серията Colour Play: жълтия цвят, от втория ред лилавото, цикламеното и оранжевото. Наслагвани са едно върху друго, а не са преливани като от отделни части (не знам дали ме разбрахте):

# 621
  • Мнения: 2 214
Фокси повече ме интересува на втората снимка на долния клепач какво си ползвала.

# 622
  • Мнения: 2 723
malkoto_malence, много хубав и изчистен грим.
foxita, вторият грим е страхотен. Какво си ползвала за него?

# 623
  • Мнения: 2 214
Вижте какво гарантира една рускиня
https://www.youtube.com/watch?v=uzB3RqZdvv4
Верджи можеш ли да  кажеш същото?
За тези който не разбира руски, това момиче гарантира че очните линии на Инглот (тези в бурканче) са държат на окото по добре от какъвто и да е продукт.

# 624
  • Варна
  • Мнения: 1 850
Мен са ме гримирали в Инглот с червена очна линия, която не мръдна цяла нощ при интензивни танци.

# 625
  • Мнения: 2 214
мен най много заинтригува с това че твърди че се държи идеално във водната линия.

# 626
  • Мнения: X
Вижте какво гарантира една рускиня
https://www.youtube.com/watch?v=uzB3RqZdvv4
Верджи можеш ли да  кажеш същото?
За тези който не разбира руски, това момиче гарантира че очните линии на Инглот (тези в бурканче) са държат на окото по добре от какъвто и да е продукт.

Скрит текст:
Очната линия на Инглот не ме вълнува особено, но в котката се влюбих.  Laughing

# 627
  • Мнения: 242
Фокси повече ме интересува на втората снимка на долния клепач какво си ползвала.

Тъмносин силиконов молив на Импала Simple Smile

Отново благодаря на всички Hug
Съжалявам само, че не ми се получават всички снимки от всичките дни когато съм на работа. Не мога да си уцеля точната светлина там, а и не върви да се чекна 2 часа, за да се наснимам едно хубаво Laughing Когато почивам пък имам съвсем друга работа (събирам багаж, понеже се местим) и от 2-3 седмици насам не ми остава никакво време за снимки.

Надявам се след месец да съм вече по-редовна със снимки Simple Smile

мен най много заинтригува с това че твърди че се държи идеално във водната линия.

Ще тествам специално заради теб  Peace
Със сигурност обаче мога да твърдя, че всичко, което сте смесили с Duraline ще ви стои във водната линия цял ден. Поне при мен е така.

От днес започвам да тествам нов продукт на Инглот - серум за растеж на миглите. Нямам представа какъв ще е ефекта, но се надявам да има, защото цената за подобен тип продукт е доста добра и ще мога да си го купя повторно ако ми хареса.

# 628
  • Мнения: 4 428
Аз имах черна очна линия на Инглот. Наистина беше супер трайна и много наситен на цвят. За жалост изсъхна и се напука за отрицателно време  Tired

# 629
  • Мнения: 242
Аз имах черна очна линия на Инглот. Наистина беше супер трайна и много наситен на цвят. За жалост изсъхна и се напука за отрицателно време  Tired

С Duraline се оправя, Веси.
Ние в магазина винаги капваме малко, за да ползваме очните линии. Иначе изсъхват, да.

Общи условия

Активация на акаунт